Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

Epson přivítal návštěvníky veletrhu Reklama – Polygraf ve firemních hokejových dresech

Ve dnech 12. – 14. května 2015 se již po dvanácté uskutečnil mezinárodní veletrh Reklama-Polygraf, kde se i letos společnost Epson představila v originální a netradiční expozici. Tentokrát svou prezentaci pojala v duchu oslav hokejového svátku – mistrovství světa v ledním hokeji, který se konal v České republice. Své zaměstnance a partnery oblékla do firemních hokejových dresů.

Část expozice na stánku Epson zdobily inovativní nápady v oblasti dekorace interiéru ve svěžích jarních barvách a Epson tak opět ukázal, že tisknout se dá téměř na cokoliv. Na stánku byly největším lákadlem novinky z kategorie velkoformátového tisku tiskárna Epson SureColor SC-P800 a z kategorie POS produktů pak labelová tiskárna Epson ColorWorks C7500. K vidění byly ale i další tiskárny z produktové řady SureColor. Návštěvníci měli možnost si všechny prezentované produkty vyzkoušet. Všem zájemcům byli po celou dobu k dispozici zástupci společnosti Epson, kteří spolu s autorizovanými partnery dokázali navrhnout komplexní řešení na míru. Celkový počet návštěvníků veletrhu v tomto roce překonal hranici osmi tisíc, včetně více než tisícovky zahraničních zájemců o nejnovější technologie.

Během veletrhu připravil Epson vybraným návštěvníkům zajímavou možnost, nechat si na tričko natisknout vlastní motiv díky tiskárně SureColor SC-FC-F2000. To si pak ponechali jako suvenýr. Tato možnost aktivního zapojení se zde setkala s velkým nadšením.

„Veletrh byl dle nás tento rok opět velmi povedený a pro nás úspěšný. Na stánek přišlo mnoho zájemců o naše produkty a podařilo se nám uskutečnit řadu objednávek našich tiskových řešení. Jsme velice rádi, že jsme mohli návštěvníkům a zájemcům přiblížit své produkty a ukázat možnosti, které jim naše technologie v rámci velkoformátového tisku nabízí,” uvedla Kateřina Sedláčková, Pro Graphic Account Manager ze společnosti Epson.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru