Tisková zpráva: Epson představuje novou řadu firemních tiskáren WorkForce Pro RIPS

Epson představuje novou řadu firemních tiskáren WorkForce Pro RIPS

 Nový systém Replaceable Ink Pack System umožňuje předcházet běžným problémům s kancelářským tiskem.

17. března 2015 Společnost Epson uvádí na český trh nové inkoustové tiskárny pro firemní zákazníky. Tyto modely uspokojí potřeby společností všech velikostí – od malých kanceláří po velké podniky. Jedná se o firemní inkoustové tiskárny s exkluzivní technologií tiskové hlavy Epson PrecisionCore, která posiluje výhody inkoustové technologie, a představuje tak konkurenci pro laserové tiskárny. Tiskárny navíc zvládnou formáty od A4 až po A3+.

Nová řada tiskáren WorkForce Pro RIPS (WF-R5190DTW, WF-R5690DTWF, WF-R8590DTWF, WF-R8590D3TWFC) s funkcí Replaceable Ink Pack System využívá novou technologii, která umožňuje vytisknutí až 75 000 stran bez výměny inkoustu. Díky těmto tiskárnám formátu A3+ a A4 mohou kanceláře dosáhnout většího objemu tisku s minimální údržbou a předvídatelnými náklady. Současně nabízejí až o 80 % nižší spotřebu energie než konkurenční barevné laserové tiskárny. Tiskárny budou na českém trhu dostupné od dubna 2015.

„Všechny naše nové firemní stolní inkoustové tiskárny využívají technologii tiskové hlavy PrecisionCore, která zajišťuje kvalitu, odolnost a rychlost našich firemních tiskáren,“ říká Marcel Divín, Business Sales Manager pro Českou Republiku a Slovensko společnosti Epson Europe. „Rozšiřují naši nabídku tiskáren pro firmy všech velikostí, poskytují nižší provozní náklady, mají nižší spotřebu energie a jsou šetrnější vůči životnímu prostředí,“ uzavírá Marcel Divín.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru