Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Epson představil své plány na trhu firemního tisku v ČR

17. března 2015 – Společnost Epson představila své plány rozvoje v oblasti firemního tisku a produkty, díky nimž chce získat větší podíl na trhu. Průmyslová technologie inkoustové tiskové hlavy PrecisionCore umožnila vývoj řady WorkForce Pro RIPS (Replaceable Ink Pack System). Tato řada zákazníkům nabídne inkoustové tiskárny, které zajistí plynulý tisk až 75 000 stran, bez nutnosti doplňování spotřebního materiálu během tisku. Epson očekává, že ve firemní sféře pomohou nové produkty urychlit přechod od laserového k inkoustovému tisku.

Řada RIPS zahrnuje také model A3, který vyplňuje mezeru na trhu firemních tiskáren umožňující tisk v tomto formátu. Marcel Divín, Business Sales Manager pro Českou Republiku a Slovensko společnosti Epson Europe, uvedl: „Jedná se o další generaci inkoustové technologie Epson, která nabízí vyšší flexibilitu, než poskytují laserové tiskárny, což představuje vynikající potenciál pro rozvoj v souladu s měnícími se potřebami zákazníků. V kombinaci s vysokou robustností, výkonem a širokou paletou výbavy jde o unikátní řešení pro širokou skupinu firemních zákazníků“

Ve firemním inkoustovém tisku vidí budoucnost i analytická společnost IDC, podle níž trh  trvale poroste a bude se danému odvětví stále více přizpůsobovat. Phil Sargeant, programový ředitel společnosti IDC, k tomu dodává: „Celý trh firemního inkoustového tisku každoročně roste a udržoval si růst i v letech, kdy prodej laserových technologií poklesl. Očekáváme, že multifunkční inkoustové tiskárny pro firemní tisk budou do roku 2017 představovat 25 % trhu firemních tiskáren.“

Současně s technologií WorkForce Pro RIPS uvedla společnost Epson i řadu nových firemních inkoustových tiskáren, které nabízejí podnikům vyšší rychlost a spolehlivost. Tyto nové produkty i technologie WorkForce Pro RIPS posilují již tak silnou pozici firemních inkoustových tiskáren. Ty oproti srovnatelným laserovým tiskárnám snižují náklady na stránku až o 50 % a spotřebu energie až o 80 %.

 

 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru