Tisková zpráva: Epson na veletrhu FESPA 2014 předvede všestranné využití sublimačních tiskáren SureColor

24. dubna 2014 – Epson na veletrhu FESPA 2014, který se bude konat ve dnech 20. – 23. května v Mnichově, představí ve své expozici nejnovější velkoformátové tiskárny s inkousty na bázi vody, ale také všestrannost a produktivitu řady inkoustových tiskáren SureColor. Návštěvníci, kteří dorazí na stánek Epson (hala B2, stánek č. 310), budou mít možnost prohlédnout si různé potisky s přidanou hodnotou na široké škále médií např. signage produkty, POS systémy, fólie pro aplikaci na automobily, dekorativní produkty, oděvy, trička a reklamní předměty.

Mezi tiskárny SureColor patří 64palcové širokoformátové tiskárny signage produktů SureColor SC-S a inkoustové sublimační tiskárny SureColor SC-F (44 a 64palcové). Sublimační tiskárny využívají inkoust Epson UltraChrome DS na bázi vody, který umožňuje vytvářet obrazy se zářivými barvami, intenzivní černou, ostrými konturami a plynulým tónováním. Na veletrhu bude představena i první tiskárna Epson určená k rychlému a účinnému potisku triček – model SureColor SC-F2000.

Epson SureColor: Rychlý tisk na různé materiály

Epson předvede škálu vysoce kvalitních a trvanlivých signage a POS produktů potištěných za použití tiskáren SureColor SC-S30600, 50600 a 70600. Řada SureColor S používající od čtyř do deseti inkoustů, včetně bílého a metalického dokáže předvést efektivní a rychlý tisk na různé materiály, jako je například vinyl, plátno, průsvitný film, fotografický papír, či média na výrobu bannerů. Kombinace inkoustu Epson UltraChrome GSX a osvědčené tiskové hlavy Micro Piezo TFP zajistí dokonalý obraz plný jemných detailů a plynulých přechodů v rozlišení až 1440 x 1440 dpi. Na stánku budou k vidění i produkty soft signage, dárkové a reklamní předměty prokazující flexibilitu sublimačních inkoustových tiskáren řady SC-F.

Duncan Ferguson, ředitel divize Pro-Graphics and New Business Development společnosti Epson Europe, říká: „Návštěva stánku Epson na FESPA bude přínosem zejména pro ty, kdo chtějí investovat do vysoce spolehlivých velkoformátových tiskáren nové generace k zajištění vynikající kvality svých výrobků. Každý den investuje Epson 2 miliony dolarů do výzkumu a vývoje. Za poslední dva roky se nám podařilo uvést jen na trh komerčních tiskáren deset úspěšných nových výrobků a představit inovativní technologii tiskových hlav řady PrecisionCore. Naším záměrem je nabízet kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné výrobky, které firmám umožní vytvářet přidanou hodnotou a rozvíjet podnikání.“

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru