Tisková zpráva: ePoptavka.cz, ten nejlepší zdroj poptávek pro správné podnikatele

ePoptávka.cz – největší a zároveň (dle hodnocení) nejlepší poptávkový systém, který působí na území České republiky, využívá ji přes 200 tisíc firem. Měsíčně zpracují přes 11 tisíc poptávek o obrovském finančním objemu, který činí více než 1,5 miliard korun. Jaké s ePoptavkou.cz mají zkušenosti její uživatelé…?

Pro poptávající umožňuje web ePoptávka.cz vybrat si tu nejlepší a nejvýhodnější nabídku na službu nebo výrobek. Asi tou nejpodstatnější výhodou celého systému je to, že za poptávajícího ePoptávka.cz rozešle poptávku celé řadě ověřených a vhodných dodavatelů, kteří jsou registrovaní v systému. Za nedlouho poptávající obdrží velké množství doslova skvělých nabídek, ze kterých si prostě a jistě vybere tu pro něj nejlepší. Prostě shrnuto do jedné věty – ePoptavka.cz se snaží zajistit svým uživatelů

„Naše zkušenosti s ePoptávky jsou dobré,“  uvádí jeden z uživatelů ePoptávky – podnikatel Vladimír Bednář, ten využívá služby,  jak pro poptávání, tak i jako dodavatel. „Zkoušeli jsme nejprve poptávat pneu pro firemní dodávky a musím říct, že jsme se tak dostali na ještě lepší cenu, než běžně v internetových obchodech. Pracné bylo jen vybrat v různých nabídkách a parametrech,“ uvádí podnikatel. 

Jenom ty nejlepší poptávky

Registrovaní dodavatelé mají na ePoptavce také své zasloužené místo, které je pro běh celého systému jedním z nejdůležitějších. Registrovanému dodavateli přichází do e-mailové schránky jenom ověřené poptávky, díky kterým se může účastnit různých a zajímavých zakázek.

ePoptávka za rok 2013 zažila velký růst především na území České republiky, své služby však provozuje i u našich sousedů – Slovensko. I tento rok očekává firma nárůst, a to až o neuvěřitelných 45 procent. Služeb využívají nejenom živnostníci a firmy, ale i státní instituce.

infografika-epoptavka.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru