Envato slaví sedmé narozeniny

Envato slaví sedmé narozeniny

Envato je ekosystém stránek, které vám pomohou být kreativní. Ať už jste designér, vývojář, hudebník nebo umělec, můžete navštívit jeden web z portfolia Envato. Je to prý totiž typ komunity, na kterou by byl hrdý i Apple.

Envato vám nabízí možnost kupovat i prodávat digitální zboží – témata, šablony, fotografie, hudbu, videa a mnoho dalšího. Je to takové tržiště pro tisíce talentovaných designérů, vývojářů a tvůrců všeho druhu, kteří prodávají širokou škálu digitálního zboží a majetku. Na největším tržišti s názvem ThemeForest najdete šablony pro WordPress, weby nebo emaily.

Jak je projekt čím dál starší, tak se ovšem stále více rozšiřuje. V současné době se tam můžete zapojit například i do vzdělávacích programů a kurzů, kde se můžete naučit spoustu nových věcí. Dá se skoro říci, že nějakou oblast, která by ho zajímala, si v Envatu najde snad každý.

Nejznámější weby spadající pod Envato:

  • ThemeForest – šablony pro weby, emaily, WP šablony, šablony na Tumblr
  • Tuts+ – online kurzy – zaplatíte a získáte přístup k videím a tutoriálům
  • Creattica – komunita grafiků a designérů
  • AppStorm – web o aplikacích webových, pro Androidy, pro iOS, pro Windows i Mac

envato

V současné době ale Envato slaví narozeniny. Je to už sedm let, co se spustil tento australský projekt. A protože si jeho tvůrci stojí za tím, že by to nikdy nezvládli bez svých autorů, kteří prodávají digitální obsah, a bez kupujících, rozhodli se udělat něco právě pro ně.

Stačí si koupit narozeninový balíček – produkty v hodnotě 500 dolarů pouze za 20 dolarů. Pak už si jen můžete vybrat z nabízených položek. Pokud však chcete těch 480 dolarů ušetřit, pospěšte si. Jedinečná narozeninová možnost končí už 3. září.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru