Eminem nabízí limitovanou edici sběratelských předmětů, například cihlu ze svého rodného domu

V letošním roce, konkrétně dne 23. května, slavila Eminemova veleúspěšná deska The Marshall Mathers LP šestnácté výročí. Americký rapper a autor vlivných tracků jako Stan a The Real Shady se rozhodl při této významné příležitosti vydat limitovanou edici sběratelských předmětů, například cihlu ze svého rodného domu.

Eminem pro své fanoušky připravil celkem 700 cihel ze svého rodného domu, který se nacházel v Dresden Street v Detroitu. Nicméně byl odkázán k demolici, ale rapperovi se podařilo cihly z tohoto domu, ve kterém strávil své dětství, cihly zachránit. A mezi další sběratelské předměty, které si můžete v rámci šestnáctého výročí oblíbeného alba zakoupit, patří kazetové verze desky The Marshall Mathers LP, psí známky či omezená edice triček.

eminem-childhood-home-01-960x640

Cihla z rodného domu Eminema

Část výtěžku z této limitované edice poputuje na Marshall Mathers Foundation, což je charitativní organizace věnující se rizikovým mladistvým v Michiganu. Kompletní nabídku můžete zhlédnout v internetovém obchodě Eminema.

Zdroj / Foto: High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru