Dnes vyšlo 1 článků

Elon Musk vyvíjí střechu vyrobenou pouze ze solárních panelů

Solární střechy jsou zatím neobvyklé, přičemž solární panely bývají přidávány jako dodatečné prvky. Nicméně Elon Musk si se společností SolarCity klade za cíl vybudovat střechu, která bude celá ze solárních panelů a integrovaná se záložní baterií Tesla. Majitelé domů by tak mohli využívat solární energii 24 hodin denně.

Tento produkt je určen především zákazníkům se staršími střechami, kteří plánují výměnu staré střechy. Společnost SolarCity by měla nabídnout zcela novou střechu, která je odolnější. I když nemáme k dispozici příliš mnoho informací, budeme netrpělivě čekat na další podrobnosti.

solar-panels-1273129_1280

Elon Musk vyvíjí střechu ze solárních panelů. Zdroj: PIxabay

Oznámení rovněž naznačuje, jakým směrem se společnost SolarCity pravděpodobně vydá. Před dvěma týdny, kdy došlo ke spojení společností Tesla a SolarCity, Elon Musk prozradil, že nová společnost by se měla zaměřit na poskytování řešení s čistou energií.

Zdroj: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru