Dnes vyšlo 1 článků

Elon Musk umožňuje poprvé nahlédnout do tunelu pro Hyperloop

Podnikatel a vizionář Elon Musk před čtyřmi lety navrhl koncept vysokorychlostního transportního systému Hyperloop, který je založen na pohybu přetlakových kapslí podtlakovými tunely. První prototyp ve skutečných rozměrech byl zrealizován minulý rok. A nyní nám Elon Musk umožnil nahlédnout do budoucnosti. 

Elon Musk na sociální síti zveřejnil fotografii tunelu, na kterém pracuje společnost The Boring Company v Los Angeles. Projekt, který byl zahájen před méně než rokem, je v plném proudu.

Boring-Company-Tunnel-Full-Width-Tall-1020x530

Snímek, který Elon Musk vložil na Twitter, vypadá jako ze science fiction, avšak je to odraz toho, na čem The Boring Company pracuje. Los Angeles je město s velkou mírou nehodovosti, a proto se startup rozhodl vybudovat tunel pod městem, kterým se budou obyvatelé přepravovat. Elon Musk vložil obrázek na Twitter dne 28. října a tvrdil, že ho pořídil den předtím.

Elon Musk na Twitteru uvedl, že tunel je dlouhý už 500 stop (cca 152 metrů). Očekává se, že během tří až čtyř měsíců bude dlouhý dvě míle (cca 3,2 kilometru).

Zdroj: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru