Dnes vyšlo 15 článků

Elon Musk opět usiluje o koupi Twitteru!

Elon Musk opět usiluje o koupi Twitteru!

Elon Musk podle zdrojů z jeho okolí opět navrhuje koupi společnosti Twitter Inc. za původní cenu 54,20 dolarů za akcii.

Podle informací, Musk tento návrh předložil v pondělí večer v dopise adresovaném Twitteru. Okamžitě poté, co se zpráva o nabídce objevila, stouply akcie společnosti až o 18 %. Elon Musk původně učinil nabídku na koupi Twitteru na začátku roku, ale v dubnu se rozhodl z obchodu vycouvat. K tomu, že se Musk snažil obchod zrušit, vedly různé důvody, například přítomnost botů a klamání počtem uživatelů samotnou společností. Dokonce podal na web protižalobu, v níž tvrdí, že došlo k podvodu. Twitter však svou část transakce dodržel.

Twitter na Muskovu poslední nabídku zatím nereagoval. CNBC však uvádí, že Musk může oficiálně uzavřít dohodu a vlastnit platformu “během několika dní”. Nejnovější nabídka může definitivně ukončit bitvu mezi miliardářem a platformou sociálních médií. Zůstala by však debata o tom, co bude Musk s Twitterem dělat, pokud bude dohoda přijata.

Zdroj, foto: watcher.guru

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru