Elements and Magic

Žánr: Strategická / flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři: Funnaut
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

V povedené flashové strategii Elements and Magic se přenesete do jedinečného fantasy světa, ve kterém se odehrává nelítostný a nekončící souboj mezi dobrem a zlem. Postavte se do role dobra a za pomoci dobré defensivní strategie odrážejte útoky duchů, nemrtvých, orků a dalších stoupenců zla. Přinášíme vám Tower Defense zase v trochu jiném kabátku.

Elements and Magic – záchrana lidstva

Říše lidí je napadena a zlo neustává – velký počet, doslova hordy nepřátel dovolují i vysoké ztráty a tak se na vás s bitevní vervou ženou zástupy nepřátel v několikanásobné převaze. Bude tedy na vás vybudovat strategické rozestavění věží, ale i zajištění základních surovin a poskytnout tak hradu základní defensivu.Základem hry je starý dobrý tower defense, jak ho známe – nýbrž interní systém hry už funguje trochu jinak. Ve hře máte téměř neomezené finanční prostředky, a proto se nejedná o TD typu, lepší věže za více peněz a máte vyhráno.

Elements-and-Magic_3Elements and Magic je strategickou hrou

Právě díky tomu, že finanční stránka nehraje téměř žádnou roli je kladen mnohem větší důraz na samotnou strategii, rozestavění a lokace věží a především bleskové vyhodnocování situací. To vám umožní dostatečný počet věží a taktéž různorodá vylepšení.

Elements and Magic představuje Tower Defense zase v trochu jiném světle, než jsme doposud viděli a určitě se jedná o zajímavou experimentální záležitost, která vám v případě kladného vztahu k TD, nabídne i dobrou porci zábavy.

Odkaz na hruHrajte zde

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

Nahoru