Elektromobil od Applu bude hotov už v roce 2019

Elektromobil od Applu, na kterém společnost pracuje v rámci projektu „Titan“, možná spatříme mnohem dříve, než se očekávalo. Dle zpráv The Wall Street Journal, společnost Apple dělá vše proto, aby Apple car spatřilo světlo světa již v roce 2019. Apple nyní spolupracuje s experty z automobilového průmyslu. Jedná se například o specialisty ze společností Tesla Motors nebo Volkswagen.

Apple se již před nějakou dobou pustil i do výroby automobilů. Se svým zázemím si takový oříšek ovšem může dovolit. Dle zpráv The Wall Street Journal elektromobil, který je vyráběn v rámci projektu s názvem „Titan“, uvidí světlo světa již v roce 2019. V letošním roce společnost začala spolupracovat se specialisty z významných společností automobilového průmyslu, jako jsou například Tesla Motors, Volkswagen nebo Ford.

apple-car-2019-001-960x640

Koncept luxusního Apple auta z budoucnosti

 

Co bude elektromobil od Applu umět?

Prioritou je nyní elektrický pohon, elektromobil má fungovat spíše jako velký pomocník při řízení. Očekává se například držení vozidla v pruhu, parkování, pomoc při brždění a další zajímavé technologie. Většina z nich však není pro automobilový průmysl novinkou.

Zdroj: wsj, foto: youtube

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru