Elektrické e-kola potěší všechny tech nadšence, mají dojezd až 120 km

Technologie jdou kupředu ve všech oblastech – je tomu tak i u cyklistických kol. Doopravdy, tento model Electric S se ale snaží od ostatních odlišit a zaujmout funkcemi. Tento model má bluetooth, internetem a jedinečný designem. Dále se mohou modely Electric S pochlubit neuvěřitelným dojezdem až 120 km, ovšem jediné, co ale nikoho nepotěší, je cena.

Říkáte si, z jakého důvodu má kolo bluetooth? Máte na pravdu, na první pohled to může vypadat divně, ale uvidíte, že tato funkce bude i k něčemu užitečná. Právě bluetooth totiž poskytuje vyšší úroveň zabezpečení. Naopak připojení na internet umožní lehce uzamknout a odemknout kolo, když zapomenete klíče, nemusíte zoufat. V případě, že bude kolo odcizeno, najdete ho během okamžiku díky zabudované GPS navigace.

Na jedno nabití kolo ujede až 120 kilometrů

E-kolo je poháněno 250W elektrickým motorem a na jedno nabití by mělo vydržet až 120 kilometrů. Spolu s aplikací, která je dostupná na operační systém Android a iOS umožňuje i snadné ovládání na dálku. Největším nedostatkem, která nepotěší žádného cyklistu je cena – 3500 dolarů, což je v přepočtu cca 85 tisíc korun.

Zdroj: Engadget

Komentáře

Nahoru