Tisková zpráva: Elegantní batoh Genius GB-1503

Společnost Genius uvádí na trh nový stylový batoh pro notebook o velikosti až 15,6″.

Nový batoh Genius GB-1503 je praktický batoh na notebook s úhlopříčkou od 12″ do 15,6″. Elegantní kombinace šedé barvy s modrými doplňky, dodává batohu svěží vzhled, který ocení zejména studenti a sportovně založení uživatelé.

Hlavní úložný prostor je organizován do několika kapes. Díky tomuto vnitřnímu uspořádání se do batohu vleze nejen notebook a napájecí kabel, ale i další nezbytné věci a příslušenství jako jsou knihy, sešity, počítačová myš, nebo externí disk.

Celá konstrukce batohu je vyrobena z velmi odolných materiálů. Úložný prostor pro notebook je navíc speciálně polstrován, aby byl notebook co nejvíce chráněn proti nárazům nebo nechtěnému poškrábání. Ramenní popruhy jsou ergonomicky tvarované, což zaručuje, že batoh skvěle sedne na záda a je pohodlný a zároveň i vhodný pro časté a dlouhodobé nošení.

Rozměry batohu na notebook Genius GB-1503 jsou 290 x 450 x 120 mm a váží 470 g.

Doporučená koncová cena batohu Genius GB-1503 činí: 490,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce na www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru