Dnes vyšlo 15 článků

Elegantní a ostře řezaný nový HUAWEI Ascend P6 je nejtenčím smartphonem na světě

Elegantní a ostře řezaný nový HUAWEI Ascend P6 je nejtenčím smartphonem na světě

Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií a koncových zařízení, dnes představila telefon HUAWEI Ascend P6, nejtenčí smartphone na světě, který je pouhých 6.18 mm tenký.

Smartphone má čtyřjádrový procesor taktovaný na 1.5 GHz a elegantní kovové tělo. Díky 4.7 palcovému displeji in-cell s vysokým rozlišením, špičkovému přednímu fotoaparátu 5MP a vynikajícímu softwaru je HUAWEI Ascend P6 ztělesněním elegance i vysoké technické úrovně.

HUAWEI Ascend P6

HUAWEI Ascend P6 je tenký pouhých 6.18 mm

HUAWEI Ascend P6

HUAWEI Ascend P6 – nejtenčí mobilní telefon na světě

HUAWEI Ascend P6

HUAWEI Ascend P6 – jak se vám líbí?

„HUAWEI Ascend P6 je hvězdou mezi smartphony. Má špičkový design, vysoce kvalitní fotoaparát a intuitivní uživatelské rozhraní Huawei Emotion,“ uvedl Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group. „HUAWEI Ascend P6 navazuje na úspěch naší řady módních smartphonů Ascend P a nabízí nepřekonatelnou technologii a úchvatný design.“

Telefon HUAWEI Ascend P6 je extrémně tenký, měří pouze 6.18 mm a váží přibližně 120 g. Je dostatečně malý na to, aby se vešel i do té nejmenší kapsy nebo tašky, ale zároveň je navržený tak, aby zaujal unikátním designem a byl doslova obdivován. Má 1.5 GHz čtyřjádrový procesor, operační systém Android 4.2.2, 2000mAh baterii, 4.7 palcový HD in-cell LCD displej a technologii ‘MagicTouch’, která zaručuje vyšší citlivost displeje i při ovládání v rukavicích.

Jako vlajková loď řady Huawei Ascend P se HUAWEI Ascend P6 vyznačuje naprosto špičkovým designem, který uspokojí i nejnáročnější fanoušky módy a designu. Povrch telefonu z kartáčovaného kovu s přirozeně zaoblenou základnou těla telefonu je elegantní a zároveň intuitivní. Ascend P6 je opravdu krásný a nabízí dokonale vyvážené designové prvky a uživatelsky příjemné funkce.

HUAWEI Ascend P6 se dokonale hodí pro všechny, kdo se rádi fotí. Má totiž špičkový přední fotoaparát s rozlišením 5MP a funkce pro automatickou retuš obličeje. Vaše snímky budou jako od profesionálního fotografa a okamžitě se s nimi budete chtít pochlubit. Zadní fotoaparát 8MP BSI s clonou F2.0 a funkcí 4cm macro view rovněž umožňuje nahrávání a přehrávání videa ve full HD rozlišení 1080P. Díky vlastnímu softwaru IMAGESmart udělá HUAWEI Ascend P6 profesionálního fotografa i z naprostého začátečníka. K dispozici jsou funkce vylepšení kontrastu a barvy, automatické rozpoznání scény, zaostřování na pohybující se předmět a okamžitá retuš obličeje.

Huawei Ascend P6 - bílá barva

Huawei Ascend P6 – bílá barva

HUAWEI Ascend P6 má díky uživatelskému rozhraní Huawei Emotion ještě intuitivnější ovládání a snazší individuální nastavení. Společnost Huawei čerpá inspiraci od lidí a uživatelů na celém světě. Za účelem dalšího vylepšení nejnovější verze uživatelského rozhraní Emotion získala společnost připomínky od 5 milionů uživatelů. Na uživatelském rozhraní je aktualizovaná funkce Uni-Home včetně zvýšeného zabezpečení, dále funkce Huawei Me Widget, MagicTouch, a SmartReading. Nově obsahuje rozhraní Huawei Emotion fotografické funkce panoramatických fotek a rozpoznávání obličeje.

Huawei Ascend P6 - černý

Huawei Ascend P6 – černé barevné provedení, bude mí úspěch?

Proprietární úsporné technologie Huawei Automated Discontinuous Reception (ADRX) a Quick Power Control (QPC), které zajišťují efektivní využívání baterií a rychlejší sdílení souborů, zvyšují výkon o více než 30 % v porovnání s podobně velikými bateriemi pro smartphony v této kategorii. Díky funkci AirSharing pro více displejů lze telefon připojit k celé řadě zařízení, a tím zvýšit produktivitu během práce i zábavy. Tato funkce umožňuje například snadno sdílet dokumenty nebo výrazně zkvalitnit hraní her s minimální prodlevou.

Huawei Ascend P6 - verze pro dámy

Huawei Ascend P6 – verze pro dámy

HUAWEI Ascend P6 se dodává v barevných kombinacích bílá, černá a růžová s pouzdrem v příslušné barvě. Od června se začne dodávat v Číně a od července do západní Evropy, a to prostřednictvím operátorů a prodejců Vodafone, Telefonica, Orange, H3G, O2, Carphone Warehouse, TalkTalk, Media Markt & Saturn, TIM a také u online prodejců Amazon a CDiscount . Další trhy budou následovat.

 

 

Komentáře

Nahoru