Dnes vyšlo 15 článků

Elder Scrolls Online se zbavuje měsíčních poplatků

Další z řady MMORPG her, které přecenily své možnosti, je Elder Scrolls Online. Hra si nedokázala za necelý rok existence vybudovat dostatečnou základnu předplatitelů a její vývojáři se tudíž rozhodli upustit od systému měsíčních poplatků.

K definitivnímu zrušení původního systému dojde 17. března, kdy vyjde nová edice hry s podtitulem Tamriel. V nové podobě pak bude hra fungovat na podobném principu, jako třeba oblíbené Guild Wars 2, kdy si stačí hru pouze koupit a následně ji můžete hrát bez dalšího placení. Měsíční poplatky však ze hry nezmizí úplně. Ve hře budou stále přítomny pomocí služby ESO Plus. Tu si budou moci hráči zaplatit vždy na určitý časový úsek a jejím prostřednictvím dostanou přístup k různým výhodám.

Vydání konzolové verze hry Elder Scrolls Online je naplánováno na červen a bude pro ní platit to samé, co pro PC a Mac verzi.

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru