Elder scroll V Skyrim

[raw][hodnoceni][/raw]

Žánr: RPG
[raw][/raw]
Platforma – PC, Xbox 360, PS3
Forma: placená hra
Hodnocení redakce: 90%
Rozsah: samostatná hra
Multiplayer: ne
Datum vydání: 11.11.2011
Vývojáři: Bethesda
Oficiální stránky: https://www.elderscrolls.com
Autor recenze: https://skyrim.4fan.cz/

Děj pátého dílu série The Elder Scrolls, se odehrává v nejsevernější části Tamrielu – Skyrim. Po smrti velekrále se Skyrim rozdělil na dvě frakce. Bouřní hávy – ti, kteří bojují za opětovné přivlastnění provincie pouze nordům. A na legii, kteří bojují za svobodu všeho živoucího a spravedlnost.
Při cestě na vaší popravu dokáže uniknout několik vojáků a generálů a právě i Ulfrik Bouřný háv (dominující postava Bouřných hávů). Tím se opět rozpoutala občanská válka.

Minimální systémové požadavky

OS: Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
GRAPHIC: NVIDIA GeForce FX 5200
HDD: 6GB free HDD Space
RAM: 2GB System RAM
DirectX: Direct X 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM

Elder scroll IV Skyrim

5Skyrim není přímým pokračováním předchozího dílu Oblivion, ale zcela nová kapitola série Elder Scrolls zasazená dvě stě let po událostech v Oblivionu. Smrt Martina Septima a konec vpádu Zapomnění (v originále Oblivion crisis) značí počátek čtvrtého věku. Rod Septimů vymřel, kolovijský vojevůdce Titus Mede II. úspěšně dobyl Imperial City (Císařské Město) a započal tak dynastii Mede. Od oslabené Říše se odtrhnuly provincie Elsweyr, Black Marsh, Valenwood a Summerset Isles (Letní ostrovy). Summerset Isles ostrovy a Valenwood , domovina altmerů a bosmerů, utvořily elfí říši pod názvem Aldmeri Dominion (Aldmerský spolek). Zakládající provincie pak přejmenovali na „Alinor“. Třicet let před začátkem událostí ve Skyrimu započal Thalmor, vládnoucí frakce Spolku, invazi do Hammerfellu a Cyrodiilu.

Vyslanec Spolku předložil ultimátum vládnoucímu císaři Říše, Titovi Medeovi II., který jej však odmítnul. Tak začala „Velká válka“. Říše přestála thalmorský útok pouze tak, že souhlasila s podpisem smlouvy jménem White-Gold Concordat(Bělozlatý konkordát), smlouvy zakazující uctívání Talose na území Říše. Po skončení Velké války Thalmor pochytal a pozabíjel naprostou většinu členů frakce Blades (Čepelí), což byli císařovi osobní strážci. Hrstka přeživších Čepelí se uchýlila do ústraní a obrana císaře tak zůstala na starost elitní bezpečnostní jednotce Penitus Oculatus.

Děj nás zavede daleko na sever

Mezi tím se na Skyrim snesla ještě větší hrozba – Alduin, bůh všeho zla. Ten se opět vrátil aby se pomstil drakorozeným, kteří ho před několika stovkami let poslali skrze časový prostor – samozřejmě nevědomě.
Vy, jakožto jediný drakorozený máte povinnost Alduina jednou provždy zničit, a zachránit tak svět před jeho naprostým zničením. V tom vám pomůžou Šedovousí, skupinka lidí, která také dokáže využít sílu dračích pokřiků.

Užijete se Elder Scrolls v tom nejlepším světle

Ulfric Stormcloak (Ulfrik Bouřný háv), jarl Windhelmu (Větrný Žleb) založil frakci Stormcloaks (Bouřné hávy), která v reakci na zákaz uctívání Talose (Zakladatel Císařství, bůh The nines) započala rebelii proti Říši ve snaze odštěpit od ní provincii Skyrim. Ulfric v údajném souboji zabil někdejšího velekrále Torygga. Říše odpověděla rozmístěním Císařské legie (Imperial Legion) na území Skyrimu, aby potlačila hrozbu povstání. Stejně jako u předchozích dílů Elder Scrolls, i ve Skyrimu začíná hráč jako neznámý zajatec, tentokrát na cestě do vesnice Helgen. Hráče si totiž spletli s povstalcem Stormcloaků a čeká jej poprava. Těsně před setnutím hlavy přiletí drak, přeruší popravu a vesnici zničí.

Hráč se v průběhu hry dozví, že občanská válka ve Skyrimu je poslední ze série prorockých událostí předpovězených ve svitcích nazývaných Elder Scrolls (Svitky předků), které také předpovídají návrat Alduina, Nordského dračího boha zkázy. Osud Alduinovi předurčil pozřít svět. Hráčova postava představuje posledního „Dovahkiina“, tzv. Dragonborn (Drakorozený). Dragonborn je člověk s dračí duší, bohy předurčený k odražení hrozby, kterou pro Skyrim a celý Tamriel Alduin představuje.

Akt 1

Svoboda (Unbound)

Začínáte tím, že vás vezou na popravu do Helgenu. Říše si totiž myslí, že spolupracujete s Bouřnými Hávy. Poté zastavíte a po chvilce si budete moc vytvořit postavu. Po vytvoření voják Říše čte listinu na které jsou jména k popravě, vy tam ale nejste, a přesto vás pošlou na popravčí špalek. Těsně před useknutím vaší hlavy přiletí Alduin a naruší popravu. V celém Helgenu zavládne chaos a vy máte příležitost utéct. Poté si můžete vybrat s kým budete utíkat, jestli s Císařským vojákem nebo s vojákem od Bouřných Hávů. Poté utečete do věže kterou musíte vyjít po schodech. Alduin udělal díru ve věži a vy musíte vyskočit na protilehlou půdu hostince. Po krátké chvíli zjistíte že je Helgen poškozen a zmítá se v plamenech, jakmile se dostanete na ulici tak vám váš společník řekne aby ho následovali do bezpečí do tvrze Helgenu. Poté půjdete do podzemí pod Helgen do jeskyní. Dříve než se tam dostanete svedete bitvu s pár nepřáteli. V jeskyni uvidíte mědvěda, kterého máte potichu obejít. Až se dostanete z jeskyně, tak máte na výběr následovat společníka po zbytek cesty.
Vaše volba zda utečete s Hadvarem (Císařský voják) nebo s Ralofem (Bouřný Háv) vytvoří drobné změny v linii questů v Nekonečné válce.

Předzvěst bouře (Before the Storm)
Severně od vás stále doutnají trosky Helgenu. Vy a váš společník budete sledovat jak Alduin odlétá na sever. Pak půjdete s Hadvarem nebo Ralofem do Vorařova. Na cestě budete napadeni smečkou vlků, ale není to nic co byste nezvládli spolu s vaším společníkem. Najdete také tři kameny se znamením (Válečník, Mág a Zloděj) vyberete si mezi jedním z nich a pokračujte v cestě. Po příchodu do obce Vovařov půjdete se společníkem Ralofem k sestře na pilu a nebo s Hadvarem ke strýci do kovárny podle toho koho jste se rozhodli následovat v Helgenu. Ti vám nabídnou dárek můžete si vzít všechny nabízené položky a nikdo vás nebude stíhat za krádež. Váš společník vám také řekne, abyste doručili zprávu Jarlovi v Bílém průsmyku, což je váš nový quest. Opustíte tedy Vorařov na sever po cestě s peřejemi vodopádu na pravé straně půjdete do hor na křižovatce se dáte do leva (na západ). Jakmile dorazíte k Jarlovi v Bílém průsmyku tak mu předáte zprávu že se Vovařov chystá napadnout drak.

Vzestup draka (Dragon Rising)
Promluvte si s Jarlem Bílého průsmyku o vaší odměně za úkol, ale v tom budete přerušeni stráží, která říká, že viděla draka. Poté ho půjdete s Irileth zabít. Jakmile se dostanete na místo zjistíte že je polovina strážní věže zničena drakem. Irileth pak rozdá rozkazy. Jakmile přijdete ke vchodu strážní věže stráže vám řeknou ať utečete, avšak vy musíte zůstat a bojovat s drakem. Drak přiletí zpět a poté ho zabijete jdete k jeho mrtvole a vstřebejte dračí duši. Stráž si toho všimne a začne volat „Dragonborn! Drakozrozený!“. Zeptáte-li se co to znamená, tak vám to vysvětlí, poté budou chtít předvést ukázku řevu. Irileth vám řekne ať se vrátíte zpět k Jarlovi do Bílého průsmyku.

Cesta Hlasu (The Way of the Voice)
Po dokončení questu Vzestup draka uslyšíte volání (křik) z Vyšného Hrotgaru.
Pokud si promluvíte z Jarlem z Bílého průsmyku, tak vám řekne, že vás volali Šedovousí, kteří žijí na Jícnu světa. Jarl vám taky řekne, že máte jít do jejich kláštera, který nese jméno Vyšný Hrotgar, aby ste si s nimi promluvili. Jak někteří říkají, než se dostanete do Vyšného Hrotgaru musíte překonat 7000 kroků. V horách potkáte nepřátele, všechny snadno zabijete až na jednoho, objeví se někde v půlce cesty a tím je ledový trol (před trolem doporučuji utéct, protože není moc rychlý takže vás nedostihne). Až se dostanete před brány Vyšného Hrotgaru, vejděte dovnitř.
Ve vnitř uvidíte 4 členy Šedovousích. Ale můžete mluvit pouze s jedním a tím je Arngeir. Poté vás pošle prokázat vaše schopnosti. Použijte svůj dračí řev na Arngeira, nebojte se, váš křik mu neublíží. Poté co provedete dračí řev vás přivítá jako Drakozrozeného. Pak započne vaše učení dračích řevů u Šedovousích.

Roh Jurgena Vládce větru (The Horn of Jurgen Windcaller)
Musíte jít do Ustengravu, který se nachází v močálech Hjaalmarch.
Narazíte na místnost se 3 kameny, kterými se aktivují časované dveře, musíte použít normální běh + bleskový úprk a rychle proběhnete časované dveře.
Poté narazíte na místnost, které mají na podlaze požární pasti, které se aktivují když na ně stoupnete. Když prostudujete ty pasti na podlaze tak uvidíte, že mají ve prostřed drahokamy, které mají jednotlivé odstíny (šedý odstín – past se nespustí, tmavý odstín – spustíte past). Nebo můžete použít bleskový úprk, aby jste se dostali k řetězu na druhé straně pastí, až se dostanete k řetězu tak za něj zatáhněte a pasti se vypnout. Poté půjdete dál a potkáte ledové pavouky – ty zabijete a po nich následuje obří pavouk. Pak najdete místnost, kde by měl být roh avšak roh byl ukraden. Místo rohu je tam poznámka od přítele, že se máte zastavit ve Vorařově a promluvit si s Delfínou.

Akt 2

Čepel v temnotě (A Blade In The Dark)
Po skončení questu Roh Jurgena Vládce větru vám Delfína řekne, ať jdete s ní do Kynina Hájku. Jak se tam dostanete, uvidíte Alduina jak se vznáší na hrobem mrtvého draka a provádí rituál k oživení draka. Až Alduin draka oživí musíte ho zabít. Když ho zabijete promluvte si zase s Delfínou a jděte s ní zpátky do Vorařova. Tím se quest dokončí.

Diplomatická imunita (Diplomatic Immunity)
Pozn.: Jestli budete hrát za vysokého elfa tak se v tomto questu vyhnete boji.
Delfína si myslí, že Thalmorské velvyslanectví ví něco o návratu draků. Máte za úkol najít Malborna v hospodě v Samotě a on vám propašuje na slavnost nějaké věci co mu dáte. Ostatní věci si vezme delfína po skončení questu budou u ní v truhlici ve sklepě. Od Malborna jděte za Delfínou do stájí u Samoty. Ta vám dá oblečení (které si hned musíte obléct – pozor, nesmí na vás zbýt nic jiného jako třeba rukavice apod.) a pozvánku na slavnost. Poté co přijedete po vás stráže budou chtít pozvánku aby vás mohli pustit dovnitř, až vejdete zastaví vás Elewen a začne si s vámi povídat. Malborn přeruší rozhovor, a velvyslankyně odchází. Pak se musíte zeptat Malborna na drink on vám odpoví že musí být Elewen a hosté rozptýleni. Promluvte si s Razelanem bude po vás chtít drink, když mu ho donesete tak se vás zeptá jestli pro vás nemůže něco udělat a v tom vy odpovíte jestli by nemohl rozptýlit hosty. Po úspěšném rozptýlení můžete konečně jít zpátky za Malbornem a on vás pustí dovnitř do kuchyně. Malborn vás doprovodí ke skladu a řekne ať si vše vezmete z truhly a poté za vámi zamkne dveře. Projdete dveřmi a po levé a straně uslyšíte dva agenty Thalmoru, zabijte je a tím se dostanete do sklepení. Ve sklepě projdete dveřmi a jste venku. Venku však ale hlídají stráže, které budete muset zabít abyste mohli jít do dalšího domu. Až zabijete stráže na nádvoří vejdete do domu kde na vás vyběhnout další stráže a opět je zabijte. Prohledejte dům a získejte důkazy. Poté běžte do sklepení (žaláře) kde zabijte zbývající Thalmorské vojáky. Odemkněte celu v ní je vězeň promluvte si s ním. Ten vám řekne kudy se dá dostat ven, ale potřebujete klíč v tom přiběhnout další vojáci, které zabijete a od nich získáte klíč k poklopu (stráže mají Malborna jako rukojmího, můžete ho zachránit, než ho zabijí). Jakmile projdete, v jeskyni bude Ledový trol. Po opuštění jeskyně se vraťte zpátky do Vorařova. (Pokud zajatec přežil později ho najdete v Riftenu v Cechu zlodějů).

Krysa zahnaná do kouta (A Cornered Rat)
Během questu Diplomatická Imunita se dozvíte o Esbernovi. Quest je mnohem jednodušší, když máte hotové questy za Cech zlodějů.
Promluvte si s Delfínou ona vás pošle do Riftenu, do Krysí díry abyste našli Esberna dřív než Thalmor.
Než budete moct mluvit s Esbernem musíte ho najít. Delfína vás pošle za jejím dávným přítelem jménem Brynjolf, kterého naleznete na trhu v Riftenu (nebo v podzemní hospodě, máte-li již splněné questy za Zloděje). Když s ním promluvíte tak vás požádá, abyste pro něj vykonali jednoduchý úkol krádež prstenu. Poté můžete jít do krysí díry pod Riftenem.
V krysí díře potkáte vojáky Thalmoru které musíte zabít.
Jakmile jste vevnitř v Krysí díře musíte se probojovat přes několik pobudů než se dostanete do sídla cechu zlodějů. Když tam budete promluvte si s barmanem o Esbernovi. Nebude mluvit (zkuste ho přesvědčit pokud máte vysoké přesvědčování a jinak uplatit 140 zlatých). Pak vám řekne, že máte jít do Sklepení Krysí díry.
Chcete-li se vyznat ve sklepení, musíte projít tunely. Jednoduše odbočte vpravo a pokračujte chodbou a zahněte do leva. Možná budete bojovat proti několika Thalmoských vojáků před skočením dolů do díry v zemi. Když jste seskočili, odbočte doleva a jděte dolů, až se vám otevřou dveře do krysí díry. Hned po vstupu uvidíte velké dveře u levého rohu místnosti. Jděte k nim a zkuste je otevřít po chvilce začne mluvit Esbern. Řekněte mu, že jste Drakozrozený a pustí vás dovnitř. Po rozhovoru ho musíte vyvést z krysí díry zpět do Vorařova. Poté co opustil svůj pokoj bude napaden Thalmorskými vojáky zabijte je a postupujte podle značky zpět do krysí díry a ven do Vorařova.

Tajemství Alduinovi zdi (Alduin´s Wall)
Poté co doprovodíte Esberna do Vorařova si s ním promluvte a ten vám řekne, že musíte jít k Alduinově zdi. Můžete tam s nimi cestovat nebo tam na ně počkat. Po příchodu budete napadeni nepřáteli. Vstupte do jeskyně kde potkáte další ledové přízraky taky je zabijte. Delfína a Esbern běží dopředu, takže můžete prohledat mrtvoly. Zastaví se u první hádanky. Kde musíte spustit most k postupu nahoru Esbern vám vše řekne musíte je sladit tak aby všechny tři ukazovali obraz Drakozrozeného. Mosty se spustí a vy pokračujte do hor. Opět další hádanka (tlakové desky) se symboly na nich. Pokud máte následovníka řekněte mu, aby na vás počkal. Esbern poukazuje na symbol Drakozrozeného po těchto deskách se dostanete na bezpečné místo kde zatáhnete za řetěz a vypnete tlakové desky. Esbern a Delfína okamžitě běží kupředu. Pokud máte následovníka, který na vás čeká na tom místě, řekněte mu aby šel za vámi.
Tunel se otevře do velké místnosti těsně před chrámem. Ve stěně před vámi, je velmi velká kamenná tvář a pár metrů před ní je kruhový půdorys. Esbern si myslí, že vstup se otevře pokud prolijete pár kapek krve na kruh. Stoupněte si doprostřed kruhu poklekněte a zmáčkněte “E”. Tím jste prolili krev, kterou potřebujete k otevření dveří.
Esbern a Delfína řeknou, že máte tu čest vstoupit jako první. Jak jste přišli do velké místnosti s velkým stolem a kamennou zdí, Esbern k ní přistoupí a vypráví příběh od počátku. Na chvíli prozkoumejte chrám jeden z pokojů má kompletní sadu těžkého brnění.

Jícen Světa (The Throat of the World)
Jděte do Vyšného Hrotgaru a promluvte si s Arngeirem naučí vás slovo které vám pomůže dostat se na Jícen světa – až na samotný vrchol. Jakmile tam dojdete čeká vás rozhovor s Paarthunaxem. Dozvíte se, že žádný drak neví jak se používá drakobijný řev tudíž ho nemůže naučit. Bylo to první Thu´um vytvořeno smrtelníky.
Také vám nabídne hlubší pochopení slov – Fus (síla), Feim (čas), Yol (oheň). Paarthurnax vám řekne, že byl Alduin poražen pomocí drakobijného řevu.
Řekne vám, že vás ho nemůže naučit protože ho nezná ale zmíní se o svitku předků který ukazuje minulost. Díky svitku předků byl Alduin zapuzen do toku času. Tok času se tříští na Jícnu světa.

Znalosti předků (Elder Knowledge)
Promluvte si s Paarturnaxem a on vám řekne, že musíte získat svitek předků abyste mohli Alduina porazit.
Chcete-li se dozvědět více o svitku předků, běžte buď za Arngeirem nebo Esbernem.
Poté musíte jít do Ledohradské univerzity pro knížku abyste věděli kde se nachází svitek. A poté vám dá poslední známé místo Septimuse Signuse.
Septimus Signus
Musíte jít na sever na ledovec kde Septimus založil svůj domov, vejděte dovnitř a slezte po žebříku. Najdete Septimuse, který pracuje na zamčené Dwemerské krychli.
Zeptejte se ho na svitek starších a on vám řekne, že máte jít pod zříceninu Alftand.
Alftand se nachází u ledovcové hory jihozápadně od Ledohradu.
Jakmile ho objevíte, budete muset projít velkými ledovcovými tunely než se dostanete ke svitku.
Postupujte do tunelu až se dostanete do Dwemerských ruin. V Dwemerských ruinách už potkáte trpasličí pavouky a koule.
Po Dwemerských ruinách narazíte na točivé schody dolů zde narazíte na pár Falmerů.
Ve spodni části najdete vstup do další místnosti, jsou tam trysky ze kterých jde oheň. Vstupte do dveří jenž vás zavedou do hnízda Falmerů. Když projdete hnízdem Falmerů, tak za ním potkáte pár nepřátel. Nyní vstupujete do Katedrály Alftand. Jděte po schodech a aktivujte spínač. Pak projděte branou, která byla zavřená a pomocí spínače jste jí otevřeli. Najdete trpasličího centuriona, kterého musíte zabít, protože má klíč k dalším dveřím. Poté vezměte klíč a projděte přes zamčené dveře. Jděte k bráně na jihozápadě a uslyšíte rozhovor dvou dobrodruhů Sulla a Umana. Oni spolu budou bojovat, Pokud budete čekat v úkrytu pak zabijete posledního. Nyní stiskněte trpasličí mechanismus a spustí se vám schody dolů. Pak projděte dveřmi do Černoty.
Černota
V Černotě pokračujte pořád po cestě neodbočujte z ní (ledaže byste chtěli sbírat červené nirnrooty – úkol, pro který jich potřebujete 30 dostanete v prvních dveřích prakticky před vámi. Tam najdete první zvláštní nirnroot) až dojdete k mostu ten přejdete a pak přijdete k výtahu aktivujte ho a vyjedete do místnosti se svitkem předků. Cestu se vám pokusí zkřížit pár Falmerů.
Mzark
Jakmile jste uvnitř věže Mzarku, dostanete se do místnosti s dalším mrtvým mužem. Projděte přes dveře a budete v místnosti se spirálovým schodištěm po nich dojdete až do místnosti kde se nachází svitek předků. V místnosti se dejte doprava a po schodech nahoru. Přijdete k ovládacímu panelu. Do ovládacího panelu vložte lexikon poté začněte nastavovat parpsky tak aby směřovaly na lupy. Když to budete mít ve správné poloze tlačítko se zamkne a rozsvítí se další. Po úspěšném otevření vezměte svitek předků. Poté si lexikon opět vezměte aby jste ho mohli použít pro další vedlejší quest – Rozpoznání transmutace.Pak sejdete zpátky dolů, dejte se doleva a běžte za kouli, tam jsou dveře otevřete je a vyjeďte výtahem ven.

Alduinova zhouba (Alduin´s Bane)

Po dokončení questu Znalosti předků máte již u sebe Svitek předků.
Musíte jít k Paarthurnaxovi a poslechnout si ho. Poté jděte dále až na místo kde uvidíte takové vlnění – tam se štěpí čas a tam použijte svitek předků. Poté nastává filmová scéna, kdy vaši předci vedli boj s Alduinem. Poté se naučíte drakobijný řev.
Jakmile vyjdete z vize Alduin na vás zaútočí. Co musíte udělat je použít drakobijný řev na Alduina. Až slétne k zemi začněte ho zabíjet. Jste podporovaný Paarthurnaxem. Poté co porazíte Alduina tak odletí a bude po všem, avšak jste ho nezabili.

 

Akt 3

Spadlý z oblohy (The Fallen)


Pro tento quest musíte buď mít splněný úkol Nekonečná válka nebo mít za Bouřné hávy (dobytou Samotu) a nebo za Císařské (Větrný Žleb).
Obdržíte dračí řev na přivolání draka – Odahviinga (Přivolat draka). Dračí řevy se můžete naučit od Paarthurnaxe na Jícnu Světa. Vy ho ale musíte nalákat do pasti, prosto si musíte promluvit z Jarlem z Bílého průsmyku. Jakmile vám to dovolí, běžte do Dračí síně (Dragonsreach), na balkón a použijte řev Přivolat Draka po chvíli přiletí Odahviing. Poté na něj použijte drakobijný řev on přistane na balkóně. Nalákejte ho do pasti. Pak si s ním promluvte a vypusťte ho z pasti. Poté vám řekne že na vás čeká a že mu máte říct až budete chtít odletět do Savngardu.

Hnízdo požírače světů (The World-Eater´s Eyrie)
Během tohoto questu doporučuji ukládat hru několikrát za sebou.
Poté co odletíte na Odahviingovi před brány Skuldafnu (přes Skuldafn se dostanete do Sovngardu) na vás zaútočí draugiři a drak.
Skuldafn
Jakmile se dostanete do Skuldafnu budete pravděpodobně napadeni draugíry, probojujte se chrámem plných draugírů a pak narazíte na pokoj s točivými kameny (hádanka).
První pokoj s točivými kameny: od pohledu od páky vidíte orla, hada a orla.
Znaky na zdi ukazují jak má být kámen natočen. Udělejte to tak aby znaky kamenu odpovídali na protilehlé zdi se znaky. V prostředním potom zadejte orla.
Druhý pokoj s kameny zadejte takto: vlevo – velrybu, vpravo – orla a doprostřed hada.
Třetí pokoj s kameny. Až se tam dostanete budete muset bojovat s draugiry. Poražte je a pak si vezměte Diamantový spár z jeho mrtvoly. Od shora dolů je pořadí liška,můra a drak.
Sovngard
Jakmile se dostanete na střechu chrámu Skuldafn na vás zaútočí drak a draugirové. Pokračujte dál do leva a pak po schodech nahoru a uvidíte dračího kněze (Nahriin – má mimochodem unikátní masku, vemte si ji, budete ji časem potřebovat. Není pak zde jiný způsob, jak se pro masku vrátit!). Musíte ho zabít a vrátit jeho hůl zpátky do kruhu a pak jít na svítící plochu doprostřed a vstoupit do ní – právě vcházíte do Sovngardu.

Sovngard (Sovngarde)
Jděte po cestě, nic na vás nezaútočí akorát potkáte lidi, kteří zabloudili v Alduinově mlze. Běžte až k mostu, tam vás vyzve Tsun na souboj, poražte ho abyste mohli projít přes most.(Pokud jste za Bouřné hávy zabili Rikke tak jí tam potkáte, Za Císařské tam potkáte Ulfrika a pokud jste dokončili i questy u družiníků potkáte tam i Kodlaka)
Po přechodu mostu narazíte na velké dveře projděte jimi a jste v Hale hrdinů.
Tam si poslechněte od tří hrdinů, které jste viděli, když jste použili svitek předků jak porazili Alduina. Počkejte až domluví pak si s nimi promluvte. Všichni tři vám půjdou na pomoc zabít Alduina.

Drakobijec (Dragonslayer)
Přejděte s hrdiny most a začíná bitva s Alduinem musíte jim pomoct rozptýlit jeho mlhu a tím ho taká oslabit. Po úspěšném rozptýlení mlhy jí ještě několikrát (2-3) obnoví a pak se ukáže. Použijte drakobijný řev abyste ho dostali k zemi a bitva může začít. Po porážce Alduina vám poděkují členové za účast u bitvy můžete se porozhlídnout, avšak do haly hrdinů se už nedostanete. Pokud budete chtít zpátky do říše živých tak řekněte Tsunovi s kterým jste bojovali u mostu a on vás pošle zpátky.

Domluva (Epilogue)

Jakmile opustíte Sovngard objevíte se na Jícnu světa a o kolo vás budou draci, ale k žádnému boji nedojde. Akorát budou mluvit dračí řečí. Po rozhovoru s Paarthurnaxem draci odletí a přiletí Odahviing který vám řekne že kdybyste ho potřebovali můžete ho přivolat.
Tímto končí hlavní dějová linie The Elder Scrolls V: Skyrim.

*Season Unending – tento quest dostanete tehdy, kdy jste ještě nedělali úkoly za císařské nebo bouřné hávy.
Postup je následující: – Promluvte si s Paarthurnaxem, nebo Arngeirem, nebo Esbernem. – Promluvte si s Jarlem Balgruufem. – Promluvte si s Šedovousými. – Promluvte si s Generálem Tulius a Ulfric Stormcloakem, aby se dostavili na jednání o míru v době odchycení draka. – Promluvte si s Šedovousými. – Sedněte si na své místo. – Poslouchejte a sem tam něco řekněte.

Počas hrania zapni konzolu klávesom [~] a zadávaj nasledujúce kódy:
(Kódy označené * je možné vypnúť opätovným zadaním.)

tgm       - * nesmrtelnosť, nekonečná mana a výdrž, vypnutie limitu na veci
tcl       - * prechádzanie stenami
tfc       - * voľná kamera
tm        - * vypne zobrazenie menu a tituliek
tfow       - * vypne hmlu
tg        - * vypne zobrazenie trávy
tai       - * zmrazí všetky NPC
tcai       - * vypne bojaschopnosť NPC
tdetect     - * nezachytitieľnosť pri kradnutí (neplatí na vreckové krádeže)

tmm 1      - odkryje všetky značky na mape
tmm 0      - schová všetky značky na mape
showracemenu   - zobrazí menu pre úpravy postavy
sexchange    - zmení pohlavie
help       - vypíše zoznam všetkých príkazov
help #KEYWORD # - vyhľadávanie v helpe pomocou kľúčového slova, # je číslo je módu
qqq       - vypne hru, bez uloženia
unlock      - odomkne označené dvere / truhlu
lock #      - uzamkne označené dvere / truhlu zadanou obtiažnosťou
psb       - odomkne všetky kúzla a kriky
caqs       - dokončí všetky úlohy
saq       - začne všetky úlohy
setownership   - zmení vlastníctvo cieľa, môžeš si zobrať bez kradnutia
removeallitems  - odstráni všetky predmety označenej postave
resurrect    - vzkriesi označnú mŕtvolu
kill       - zabije označenú postavu
killall     - zabije všetkých nepriateľov v bezprostrednej blízkosti
coc qasmoke   - testovacia miestnosť so všetkým čo sa dá v hre nájsť
coc #ID     - teleport do zadanej lokácie (napr: riverwood, whiterun, ...)
showquesttargets - zobrazí ID aktuálnych úloh
movetoqt #ID   - teleport na značku zadanej úlohy na mape
fov #      - zmení rozsah viditeľnosti
enableplayercontrols - povolí ovládanie aj počas videí

player.setav speedmult #   - zmení rýchlosť (v percentách, teda 100 znamená 100%)
player.setav health #    - zmení hodnotu zdravia
player.setav fatigue #    - zmení hodnotu únavy
player.setav magicka #    - zmení hodnotu many
player.setscale #      - zmení rozmery hráča (defaultne 1)
set timescale to #      - zmení rýchlosť času (defaultne 16, reálný čas 1)
player.modav carryweight #  - pridá # bodov k nosnosti vecí
player.modav health #    - pridá # životov
player.modav magicka #    - pridá # many
player.modav stamina #    - pridá # výdrže
player.modav burden #    - pridá # záťaže
player.setlevel #      - zmení level na #
player.setcrimegold #    - 0 ak chceš byť voľný, vysoké číslo ak chceš bojovať
player.forceav dragonsouls # - pridá # dračích duší
player.addperk #ID      - pridá perk so zadaním ID
player.removeperk #ID    - odoberie perk so zadaním ID
player.additem #ID #     - pridá predmet so zadaním ID v zadanom množstve
player.placeatme #ID     - vytvorí NPC so zadaním ID na tvojej pozícii
IncPCS #NÁZOV        - zvýši zadanú zručnosť o jeden bod
AdvSkill #NÁZOV #      - zvýší zadanú zručnosť o zadaný počet
AdvancePCSkill #NÁZOV #   - zvýší zadanú zručnosť o zadaný počet
AdvancePCLevel        - zvýši tvoj level
player.forceav shoutrecoverymult # - zmení čas medzi krikmi (default. 1, menší je 0)

Zoznam názvov zručností:
------------------------
alchemy   - Alchemy
alteration - Alteration
marksman  - Archery
block    - Block
conjuration - Conjuration
destruction - Destruction
enchanting - Enchanting
heavyarmor - Heavy Armor
illusion  - Illusion
lightarmor - Light Armor
lockpicking - Lockpicking
onehanded  - One-Handed
pickpocket - Pickpocket
restoration - Restoration
smithing  - Smithing
sneak    - Sneak
speechcraft - Speech
twohanded  - Two-Handed

Zoznam ID predmetov:
--------------------
- Armor Hide
00013911 Hide Armor 
00013910 Hide Boots 
00013912 Hide Bracers 
00013913 Hide Helmet 
00013914 Hide Shield

- Iron Armor
00013948 Banded Iron Armor 
0001394B Banded Iron Shield 
00012E49 Iron Armor 
00013988 Iron Battleaxe 
00012E4B Iron Boots 
0001397E Iron Dagger 
00012E46 Iron Gauntlets 
0001359D Iron Greatsword 
00012E4D Iron Helmet 
00013982 Iron Mace 
00012EB6 Iron Shield 
00012EB7 Iron Sword 
00013790 Iron War Axe 
00013981 Iron Warhammer

- Studded Armor
00013ED8 Studded Armor

- Imperial Armor
000136D5 Imperial Armor 
000136D6 Imperial Boots 
000136D4 Imperial Bracers 
00013EDC Imperial Helmet 
000135BA Imperial Shield 
000135B8 Imperial Sword

- Steel
0001B3A3 Scaled Armor 
0001B39F Scaled Boots 
0001B3A0 Scaled Bracers 
0001B3A1 Scaled Helmet 
00013952 Steel Armor 
0001398C Steel Battleaxe 
00013951 Steel Cuffed Boots 
00013986 Steel Dagger 
00013987 Steel Greatsword 
00013954 Steel Helmet 
000 Steel Horned Helmet 
000 Steel Imperial Gauntlets 
00013988 Steel Mace 
00013953 Steel Nordic Gauntlets 
0001395C Steel Plate Armor 
0001395B Steel Plate Boots 
0001395D Steel Plate Gauntlets 
0001395E Steel Plate Helmet 
00013955 Steel Shield 
000 Steel Shin Boots 
00013989 Steel Sword 
0001398B Steel War Axe 
0001398C Steel Warhammer

- Leather
0003619E Leather Armor 
00013920 Leather Boots 
00013921 Leather Bracers 
00013922 Leather Helmet

- Dwarven
0001394D Dwarven Armor 
00013994 Dwarven Battleaxe 
0001394C Dwarven Boots 
00013995 Dwarven Bow 
00013996 Dwarven Dagger 
0001394E Dwarven Gauntlets 
00013997 Dwarven Greatsword 
0001394F Dwarven Helmet 
00013998 Dwarven Mace 
00013950 Dwarven Shield 
00013999 Dwarven Sword 
00013993 Dwarven War Axe 
0001399A Dwarven Warhammer

- Elven
000896A3 Elven Armor 
0001399C Elven Battleaxe 
0001391A Elven Boots 
0001399E Elven Dagger 
0001391C Elven Gauntlets 
0001392A Elven Gilded Armor 
0001399F Elven Greatsword 
0001391D Elven Helmet 
000139A0 Elven Mace 
0001391E Elven Shield 
000139A1 Elven Sword 
0001399D Elven Bow 
000139A2 Elven Warhammer

- Orcish
00013956 Orcish Boots 
00013957 Orcish Armor 
00013958 Orcish Gauntlets 
00013959 Orcish Helmet 
00013946 Orcish Shield 
0001398B Orcish War Axe 
0001398C Orcish Battle Axe 
0001398D Orcish Bow 
0001398E Orcish Dagger 
0001398F Orcish Greatsword 
00013990 Orcish Mace 
00013991 Orcish Sword 
00013992 Orcish Warhammer

- Ebony
00013960 Ebony Boots 
00013961 Ebony Curaiss 
00013962 Ebony Gauntlets 
00013963 Ebony Helmet 
00013964 Ebony Shield 
000139B1 Ebony Sword 
000139AD Ebony Bow 
000139B2 Ebony Warhammer 
000139B0 Ebony Mace 
000139AC Ebony Battleaxe 
000139AB Ebony War Axe 
000139AF Ebony Greatsword 
000139AE Ebony Dagger

- Glass
00013939 Glass Armor 
000139A4 Glass Battleaxe 
00013938 Glass Boots 
000139A5 Glass Bow 
000139A6 Glass Dagger 
0001393A Glass Gauntlets 
000139A7 Glass Greatsword 
0001393B Glass Helmet 
000139A8 Glass Mace 
0001393C Glass Shield 
000139A9 Glass Sword 
000139A3 Glass War Axe 
000139AA Glass Warhammer

- Dragon Armor
00013965 Dragonplate Boots 
00013966 Dragonplate Armor 
00013967 Dragonplate Gauntlets 
00013969 Dragonplate Helmet 
00013968 Dragonplate Shield 
0001393D Dragonscale Boots 
0001393E Dragonscale Armor 
0001393F Dragonscale Gauntlets 
00013940 Dragonscale Helmet 
00013941 Dragonscale Shield

- Daedric
0001396B Daedric Armor 
000139B4 Daedric BattleAxe 
0001396A Daedric Boots 
000139B5 Daedric Bow 
000139B6 Daedric Dagger 
0001396C Daedric Gauntlets 
000139B7 Daedric Greatsword 
0001396D Daedric Helmet 
000139B8 Daedric Mace 
0001396E Daedric Shield 
000139B9 Daedric Sword 
000139B3 Daedric War Axe 
000139BA Daedric Warhammer

- Scrolls
000A44A0 Scroll of Conjure Frost Atronach 
000A44A1 Scroll of Conjure Storm Atronach 
000A44A2 N/A 
000A44A3 Scroll of Revanant 
000A44A4 Scroll of Command Daedra 
000A44A5 Scroll of Dread Zombie 
000A44A6 Scroll of Expel Daedra 
000A44A7 Scroll of Dead Thrall 
000A44A8 Scroll of Flame Thrall 
000A44A9 Scroll of Frost Thrall 
000A44B0 Scroll of Chain Lightning 
000A44B1 Scroll of Fire Storm 
000A44B2 Scroll of Blizzard 
000A44B3 N/A 
000A44B4 N/A 
000A44B5 Scroll of Rally 
000A44B6 Scroll of Frenzy 
000A44B7 Scroll of Invisibility 
000A44B8 N/A 
000A44B9 Scroll of Pacify 
000A44C0 N/A 
000A44C1 Scroll of Heal Other 
000A44C2 Scroll of Repel Lesser Undead 
000A44C3 Scroll of Circle of Protection 
000A44C4 Scroll of Grand Healing 
000A44C5 Scroll of Repel Undead 
000A44C6 Scroll of Turn Greater Undead 
000A44C7 Scroll of Fury 
000A44C8 Random? 
000A44C9 Random? 
000A44C0

- Jewelry
000877F1 Gold Diamond Necklace 
000877C9 Gold Diamond Ring 
000877CA Gold Emerald Ring 
00087835 Gold Jeweled Necklace 
000877D5 Gold Necklace 
0001CF2B Gold Ring 
000877DC Gold Ruby Necklace 
000877CB Gold Sapphire Ring 
000403A9 Viola's Gold Ring 
000877A7 Silver Amethyst Ring 
00087833 Silver Emerald Necklace 
000877AB Silver Garnet Ring 
00087834 Silver Jeweled Necklace 
0009171B Silver Necklace 
0003B97C Silver Ring 
000877B1 Silver Ruby Ring 
00087832 Silver Sapphire Necklace

- Crafting Materials
0005ACE5 Steel Ingot 
0005ACE4 Iron Ingot 
0005ACE3 Silver Ingot 
0005AD93 Corundum Ingot 
0005AD99 Orichalcum Ingot 
0005AD9D Ebony Ingot 
0005AD9E Gold Ingot 
0005ADA0 Quicksilver Ingot 
000DB8A2 Dwarven Metal Ingot 
0005ADA1 Refined Malachite 
0005AD9F Refined Moonstone
0003ADA3 Dragon Scales 
0003ADA4 Dragon Bones
0003AD5B Daedra Heart
0005ACDB Corundum Ore 
0005ACDC Ebony Ore 
0005ACDD Orichalkum Ore 
0005ACDE Gold Ore 
0005ACDF Silver Ore 
0005ACE0 Moonstone Ore 
0005ACE1 Malachite Ore 
0005ACE2 Quicksilver Ore
00063B47 Diamond 
00063B43 Emerald 
00063B42 Ruby 
00063B44 Sapphire 
00063B46 Amethyst 
00063B45 Garnet 
0006851E Flawless Amethyst 
0006851F Flawless Diamond 
00068520 Flawless Emerald 
00068521 Flawless Garnet 
00068522 Flawless Ruby 
00068523 Flawless Sapphire
000DB5D2 Leather 
000800E4 Leather Strips 
0003AD8E Goat Hide 
0003AD8F Cow Hide 
0003AD90 Deer Hide 
0003AD93 Horse Hide

- Other
0000000A Lockpick 
0003a070 Skeleton Key 
0000000F Gold 
0002F2F4 Woodcutter's Axe 
000E3C16 Pickaxe

- Ammunition
00038341 FalmerArrow 
00034182 DraugrArrow 
000236DD TrapDart 
00020F02 CWArrowShort 
00020DDF CWArrow 
000139C0 DaedricArrow 
000139BF EbonyArrow 
000139BE GlassArrow 
000139BD ElvenArrow 
000139BC DwarvenArrow 
000139BB OrcishArrow 
0001397F SteelArrow 
0001397D IronArrow

- Food
000E8448 FoodCharredSkeeverMeat 
000E8947 FoodChickenCooked 
000EBA01 FoodAppleCabbageStew 
000EBA02 FoodCabbageSoup 
000EBA03 FoodClamMeat 
000EDB2E FoodDogMeat 
000F1464 DefauItPotionRackPotionMarker 
000F2011 FoodChicken 
000F257E MS14WineAltoA 
000F4314 FoodBeefStew 
000F4315 FoodHorkerStew 
000F431B FoodCabbagePotatoSoup 
000F431C FoodTomatoSoup 
000F431D FoodVenisonStew 
000F431E FoodVegetableSoup 
000F4320 FoodElsweyrFondue 
000F693F FoodBlackBriarMeadPrivateReserve

- Potions
00039be4 Potion of Extreme Healing
00039be5 Potion of Ultimate Healing
00039be6 Potion of Extreme Magicka
00039BE7 Potion of Ultimate Magicka

- Ingredients
00068C0A Antlers Large 
0006BC0B Antlers Small 
0006BC02 Bear Claws 
000A9191 Bee Hive Husk 
000B08C5 Bee Honey Comb 
0007E8C8 BirdEgg01 (Rock Warbler Egg) 
00023D6F Pine Thrush Egg 
00023D77 Chicken's Egg 
0004DA25 Blister Wort 
00034CDD Bone Meal 
0003AD61 Briar Heart 
0006ABC8 Canis Root 
00052695 Charred Skeever Hide 
0003AD56 Chaurus Eggs 
000B2183 Creep Cluster Root 
000B701A Crimson Nirnroot 
000A9195 CritterBeeIngredient 
00106E1C CritterPondFish01Ingredient 
00106E1B CritterPondFish02Ingredient 
00106E1A CritterPondFish03Ingredient 
00106E19 CritterPondFish04Ingredient 
00106E18 CritterPondFish05Ingredient 
0003AD5B Daedra Heart 
000516C8 Death Bdl 
000E4F0C Dragonfly Blue 
000BB956 DragonfryO range 
000889A2 Dragons Tongue 
000F11C0 Dwarven Oil 
0003AD63 Ectoplasm 
00034D31 Elves Ear 
0003A05D Falmer Ear 
000705B7 Favor Thadgeir Ashes 
0003AD5E Fire Salts 
0004DA73 Firefry Thorax 
00034D32 Frost Mirriam 
0003AD5F Frost Salts 
00034D22 Garlic 
0007E8C1 Giant Lichen 
0003AD64 Giant Toes 
0003AD73 Glow Dust 
0007EE01 Glowing Mushroom 
0006B689 Hagraven Claw 
0003AD66 Hagraven Feathers 
00057F91 Hanging Moss 
000E7EBC Hawk Beak 
000E7ED0 Hawk Feathers 
001016B3 Human Flesh 
000B18CD Human Heart 
0003AD6A Ice Wraith Teeth 
0001BCBC Jarrin Root 
0006AC4A Jaz Bay 
0005076E Juniper Berries 
00045C28 Lavender 
00074A19 MS03BlackBriarSecretIngredient 
000D8E3F Moon Sugar 
000EC870 Mora Tapinella Bits 
000727DE Moth Wing Blue 
000727DF Moth Wing Luna 
000727E0 Moth Wing Monarch 
00077E1C Mountain Flower Blue 
00077E1E Mountain Flower Purple 
00077E1D Mountain Flower Red 
0006BC00 Mudcrab Chitin 
0004DA00 MushroomO1 
0004DA20 MushroomO2 
0004DA22 MushroomO3 
0004DA23 MushroomO4 
0004DA24 MushroomO5 
0002F44C Nightshade 
00059B86 Nirnroot 
0007E0F5 Nordic Barnacles 
000854FE Pearl 
00085500 Pearl Small 
0006BC10 Powdered Mammoth Tusk 
0006BC07 Sabrecat Eyeball 
0006BC04 Sabrecat Tooth 
00034CDF Salt Pile 
0006F950 Seary Phoiiota Bits 
0003AD6F Skeever Tail 
0007E8C5 Slaughterfish Egg 
0003AD70 Slaughterfish Scales 
0001B3BD Snowberry 
0009151B Spider Egg 
00083E64 Spiky Grass 
00063B5F Spriggan Sap 
0007E8B7 Swamp Fungal Pod 
0003AD71 Taproot 
000134AA Thistle 
0003AD72 Troll Fat 
0003F7F8 Tundra Cotton 
0003AD76 Vampire Dust 
0003AD60 Void Salts 
0004B0BA Wheat 
0006BC0E Wisp Wrappings

- Soul gems
0002E4E2 Petty (empty) 
0002E4E3 Petty SGM (full) 
0002E4E4 Lesser SGM (empty) 
0002E4E5 Lesser SGM (full) 
0002E4E6 Common Soul Gem (empty) 
0002E4F3 Common (full) 
0002E4F4 Greater Soul Gem (empty) 
0002E4FB Greater Soul Gem (full) 
0002E4FC Grand Soul Gem (empty) 
0002E4FF Grand Soul Gem (full) 
0002E500 Black soul gem (empty) 
0002E504 Black Soul Gem (full) 
00043E26 Wylandriahs Soul Gem 
00063B27 Azuras Wrath 
00063B29 The Black Star (Azuras Wrath – Black Version) 
00094E40 Common Soul Gem

- Books
00019514 DB07Journal 
00019FEA DunHillgrundsTombG01ldirsLetter 
00019FEB DunHillgrundsTombValsVeransLetter 
0001A332 DA04OghmaInfinium 
0001ACB5 BooklCheapBiographyofBarenziahvI 
0001ACB6 BooklCheapBiographyofBarenziahvH 
0001ACB7 BooklCheapBiographyofBarenziahvDI 
0001ACB8 BooklCheapSheogorathMyths 
0001ACB9 BooklCheapBriefHistoryoftheEmpirevl 
0001ACBA BooklCheapBriefHistoryoftheEmpirev2 
0001ACBB BooklCheapBriefHistoryoftheEmpirev3 
0001ACBC BooklCheapBriefHistoryoftheEmpirev4 
0001ACC6 BooklCheapReportDisasterlonith 
0001ACC7 Book2CommonBeggarPrince 
0001ACC8 Book2CommonBookofDaedra 
0001ACC9 Book2CommonDarkestDarkness 
0001ACCB Book2CommonFrontierConquest 
0001ACCD Book2CommonGalerionTheMystic 
0001ACD1 Book2CommonManualMixedUnitTactics 
0001ACD2 Book2CommonTheFirmament 
0001ACD3 Book2CommonFirstH01dRev01t 
0001ACD4 Book2CommonMysteriousAkavir 
0001ACD5 Book2CommonOverviewofGodsandWorshi| 
0001ACD6 Book2CommonRealBarenziahVl 
0001ACD7 Book2CommonRealBarenziahV2 
0001ACD8 Book2CommonRealBarenziahV3 
0001ACD9 Book2CommonRealBarenziahV4 
0001ACDA Book2CommonRealBarenziahV5 
0001ACDB Book2CommonRuinsofKemelZe 
0001ACDC Book2CommonShortLifeUrielSeptim 
0001ACDD Book2CommonThiefOfVirtue 
0001ACDF Book2ReligiousChildrensAnuad 
0001ACE1 Book2ReligiousTheAmuletofKings 
0001ACE2 Book2ReligiousTrialsofStAlessia 
0001ACE3 Book3Valuable2920vlla 
0001ACE4 Book3Valuable2920vl2a 
0001ACE5 Book3Valuable2920v3a 
0001ACE6 SkillPickpocket3 
0001ACE7 Book3ValuableArgonianAccountBook2 
0001ACE8 Book3ValuableArgonianAccountBook4 
0001ACE9 8ook3ValuableAzuraandtheBox 
0001ACEA Book3ValuableDwemerHistory 
0001ACEB Book3ValuableFeyf01ke01 
0001ACEC Book3ValuableFeyf01kenII 
0001ACED Book3ValuableFeyf01kenin 
0001ACEF 8ook3ValuablelustyArgonianMaidV0101 
0001ACF0 Book3ValuableMadnessofPelagius 
0001ACF1 Book3ValuableMagicFromTheSky 
0001ACF2 Book3ValuableTheDowry 
0001ACF3 Book3ValuableOnOblivion 
0001ACF4 Book3ValuablePallav2a 
0001ACF5 Book3ValuablePrincessTalaraV5 
0001ACF7 Book3ValuableSnowPrince 
0001ACFA Book3ValuableTheSeed 
0001ACFB Book3ValuableTheThirdDoor 
0001ACFC 8ook3ValuableVarietiesofDaedra 
0001ACFD Book3ValuableW01fQueenV8 
0001ACFE Book4RareArcanaRestored 
0001ACFF Book4RareBrothersofDarkness 
0001AD03 Book4RarEnchildrenoftheSky 
0001AD04 Book4RareCleansingoftheFane 
0001AD05 Book4RareFiveSongsofKingWulfharth 
0001AD06 Book4RareFragmentOnArtaeum 
0001AD07 Book4RareGloriesAndLaments 
0001AD08 Book4RareHangingGardens 
0001AD09 Book4RareLastKingOfAyleids 
0001AD0A Book4RareLegendaryScourge 
0001AD0C Book4RareSoulsBlackAndWhite 
0001AD0D Book4RareNerevarMoonandStar 
0001AD0E Book4RareNGastaKvataKvakis 
0001AD0F Book4Rare01dWays 
0001AD11 Book4RarePigChildren 
0001AD12 Book4RarePostingoftheHunt 
0001AD13 Book4RareRedBookofRiddles 
0001AD14 Book4RareSancreTor 
0001AD15 Book4RareSpiritoftheDaedra 
0001AD16 Book4RareTrueNatureofOrcs 
0001AD17 Book4RareWatersofOblivion 
0001AD18 Book4RareWildElves 
0001ADB4 Book4RareNefarivigumLore 
0001AF40 8ook3Valuab!eOpusculuslamae 
0001AF8A Book2ReligiousSongofPelinalVl 
0001AF8B 8ook2ReligiousSongofPelinalV2 
0001AF8C 8ook2ReligiousSongofPelinalV3 
0001AF8D 8ook2ReligiousSongofPelinalV4 
0001AF8E Book2ReligiousSongofPelinalV5 
0001AF8F Book2ReligiousSongofPelinalV6 
0001AF90 Book2ReligiousSongofPelinalV7 
0001AF91 Book2ReligiousSongofPelinalV8 
0001AF93 8ook3ValuableShezarr 
0001AF94 Book4RareAdabala 
0001AFB1 Book4RareSixteenAccordsofMadnessV12 
0001AFB2 Book4RareSixteenAccordsofMadnessV6 
0001AFB3 Book4RareSixteenAccordsofMadnessV9 
0001AFBA Book2CommonWabbajack 
0001AFBF SkillPickpocket2 
0001AFC0 BookODancelnFireVl 
0001AFC1 BookODanceInFireV4 
0001AFC2 BookOBIackArrowVl 
0001AFC3 BookOMysteryOfTalaraVl 
0001AFC4 SkillAlchemyl 
0001AFC5 SkillAlchemy2 
0001AFC6 SkillAlchemy3 
0001AFC7 SkillAlchemy4 
0001AFC8 SkillAlchemy5 
0001AFC9 SkillAlterationl 
0001AFCA Book3ValuableTheDragonBreak 
0001AFCB SkillAlteration3 
0001AFCC SkillAlteration4 
0001AFCD SkillAlterationS 
0001AFCE SkillSmithingl 
0001AFCF SkillSmithing2 
0001AFD0 SkillSmithing3 
0001AFD1 SkillSmithing4 
0001AFD2 SkillSmithing5 
0001AFD3 BookORansomOfZarek 
0001AFD4 BookODanceInFireV3 
0001AFD5 SkillSneak5 
0001AFD6 SkillPickpocket4 
0001AFD7 BookOArgonianAccountBookl 
0001AFD8 SkillTwoHandedl 
0001AFD9 SkillOneHanded2 
0001AFDA SkillOneHanded3 
0001AFDB SkillTwoHanded4 
0001AFDC SkillTwoHanded5 
0001AFDD SkillBlockl 
0001AFDE SkillBlock2 
0001AFDF SkillBlock3 
0001AFE0 SkillBlock4 
0001AFE2 SkillTwoHanded2 
0001AFE3 SkillOneHandedl 
0001AFE4 SkillOneHanded4 
0001AFE5 SkillTwoHanded3 
0001AFE6 SkillOneHanded5 
0001AFE7 SkillConjurationl 
0001AFE8 SkillConjuration2 
0001AFE9 SkillConjuration3 
0001AFEA SkillConjuration4 
0001AFEB SkillConjuration5 
0001AFEC SkillDestructionl 
0001AFED SkillDestruction2 
0001AFEE SkillDestruction3 
0001AFEF SkillDestruction4 
0001AFF0 SkillDestruction5 
0001AFF1 BookOImmortalBlood 
0001AFF2 BookOW01fQueenV2 
0001AFF3 BookOAhzirrTraajijazeri 
0001AFF6 SkillHeavyArmorl 
0001AFF7 SkillHeavyArmor2 
0001AFF8 SkillHeavyArmor3 
0001AFF9 SkillHeavyArmor4 
0001AFFA SkillHeavyArmor5 
0001AFFB BookOW01fQueenV3 
0001AFFC BookOArgonianAccountBook3 
0001AFFE BookOPallaVl 
0001B*000 SkillLightArmorl 
0001B001 SkillLightArmor2 
0001B002 SkillLightArmor3 
0001B003 SkillLightArmor4 
0001B004 SkillLightArmor5 
0001B005 SkillMarksmanl 
0001B006 Book4RareADanceInFireV5 
0001B007 SkillMarksman3 
0001B008 SkillMarksman4 
0001B009 SkillMarksman5 
0001B00A SkillSpeEnchcraft4 
0001B00B BookOW01fQueenV4 
0001B00C Book02920v7 
0001B00D SkillSpeEnchcraftl 
0001B00E SkillSpeEnchcraft2 
0001B00F Skilllllusionl 
0001B010 SkillIllusion2 
0001B011 SkillIllusion3 
0001B012 SkillIllusion4 
0001B013 SkillIllusion5 
0001B014 SkillRestorationl 
0001B015 SkillRestoration2 
0001B016 SkillRestoration3 
0001B017 SkillRestoration4 
0001B018 SkillRestoration5 
0001B019 SkillLockpickingl 
0001B01A SkillLockpicking2 
0001B01B SkillLockpicking3 
0001B01C SkillLockpicking4 
0001B01D SkillLockpicking5 
0001B01E Book4RareTheW01fQueenV6 
0001B01F SkillSneak2 
0001B020 SkillSneak3 
0001B021 SkillSneak4 
0001B022 SkillPickpocketl 
0001B023 SkillSpeEnchcraft5 
0001B024 BookOW01fQueenV5 
0001B025 SkillSpeEnchcraft3 
0001B026 BookOW01fQueenW 
0001B22B Book3ValuableAShortHistoryofMorrowind 
0001B22C Book2ReligiousAedraandDaedra 
0001B22D Book2ReligiousAncestorsandtheDunmer 
0001B22E Book4RareAncientTalesoftheDwemerPartVl 
0001B22F Book2CommonAntecedentsofDwemerLaw 
0001B233 Book4RareBoethiahsGlory 
0001B236 SkillAlteration2 
0001B237 Book2CommonChancesF01ly 
0001B238 8ook3ValuablEncharwichKoniingeLettersBoc 
0001B239 8ook3ValuablEncharwichKoniingeLettersBoc 
0001B23A 8ook3ValuablEncharwichKoniingeLettersBoc 
0001B23B Book4RarEncharwichKoniingeLettersBookIV 
0001B23C Book4RarEnchroniclesofNchuleft 
0001B245 Book4RareInvocationofAzura 
0001B25A Book2ReligiousSpiritofNirn 
0001B25E Book2CommonTheArcturianHeresy 
0001B262 Book2CommonCakeandTheDiamond 
0001B267 8ook3Valuab!eFinalLesson 
0001B26A Book2CommonTheHopeoftheRedoran 
0001B26D SkillMarksman2 
0001B26E Book2ReligiousTheMonomyth 
0001B272 Book4RareWaroftheFirstCouncil 
0001B273 Book3ValuableTheWraithsWeddingDowry 
0001B274 BooklCheapTheYellowBookofRiddles 
0001B276 SkillSneakl 
0001B27A Book2CommonVernaccusandBourlor 
0001B27D Book3ValuableWordsofClanMotherAhnissi 
0001BB6D TG05GallusJournal 
0001BFF5 WIKill03InheritanceLetter 
0001DBFE MSlOSuvarisJournal 
000211D7 T02LovePoem 
00021683 MSllButcherFlyer 
00023EE5 WICastMagic04Letter 
00024737 MSllButcherJournall 
00024763 MSllButcherJournal3 
000249AF MS12QuintusLetter 
00026700 MGR01Bookl 
00026D85 DA04PuzzleJournal 
00026EFE T02LoveLetter 
00027F73 MS09Letter01 
00027F74 MS09Letter02 
00028ADC DA01GrislyGrimoire 
0002A563 Book2CommonYng01Lore 
0002A96D MS14AlvasJournal 
0002D513 DA04ElderScr01l 
0002F836 SkillPickpocket5 
0002F837 SkillEnchantingl 
0002F838 SkillEnchanting2 
0002F839 SkillEnchanting3 
0002F83A SkillEnchanting4 
0002F83B SkillEnchanting5 
0002F83C SkillBlock5 
0003010A Book2CommonPensionOfAncestorMoth 
0003010B Book4RareEffectsOfTheElderScr01ls 
0003031F MQ105Note 
00032785 DA04RuminationsOnElderScr01ls 
00032E72 DA02BookBoethiahsProving 
00034CBC MG06SynodJournall 
00035B65 WIAddItem03Contract 
0003636A MQ202SkyHavenBook 
00037DEA Book2CommonOblivionCrisis 
00037F87 dunPinewatchNote03 
00037F89 dunPinewatchNote04 
00037F8A dunPinewatchNote05 
00039654 MS13ArvelsJournal 
00039C8E MS09Missive 
00039F2A MQ201ElenwenOfficeNote 
00039FC3 WIAssault02Letter 
0003A06F dunPOIReachLoversJournal 
0003A523 DunPoiAlchemistsJournal 
0003AF29 MQ201EsbernDossier 
0003BEB6 DB08IdentityPapers 
0003D29D MGR20Note 
0003DD30 MGRlONote 
000403AF FavorAdonatoBook 
00042396 MQ201Invitation 
00045F94 DA13AfflictedJournal01 
0004811F dunFrostflowAbyssNote 
00048160 dunFrostflowAbyssJournal 
00048782 DA04ElderScr01lFurled 
0004C6C8 TG02BillofSale 
0004D249 MG03Book01 
0004EF00 WIKill06BountyLetter 
000504EE CWMission07InformantLetterSons 
000504EF CWMission07InformantLetterImperial 
00050502 CWMission07EvidenceLetter 
0005224A DBEntranceLetter 
000524DA MS09ImperialOrder 
00053347 FFRiftenWarmthofMara 
0005437D MQ201MalbornAssassinNote 
00055549 dunLostProspectMineJournal 
000557EC FFRiftenl5Agreement 
0005B49E DB04aLetterofCredit 
0005B9C9 dunCidhnaMineNote 
0005BF2E DB04aSealedLetter 
0005C846 FreeformRiverwood01LetterFaendal 
0005C847 FreeformRiverwood01LetterSven 
0005D2EA FreeformWinterh01dC01legeANotes 
00063A0F dunSilentMoonsLunarBook 
00064EB2 FreeformWinterh01dCLetter 
00065BDA FFRiften20SkoomaSourceNote 
00065C35 dunMarkarthWizard_LabJournal 
00066182 MSllButcherJournal2 
00068253 dunSteamcragCampNote 
0006851B DB08Cookbook 
00068B5A dunV01skyggePuzzleClue 
00069007 FavorSondasNote 
0006A80D dunAlftandDwemerStudy01 
0006BE25 dunMzinchaleftMalurilsJournal 
0006CE1C dunMiddenAtronachForgeBook 
0006DEB5 MQ202ShavariNote 
0006DEB6 MQ202GissurNote 
0006DF90 dunForelhostAlchemistNote01 
0006DF94 dunForelhostAlchemistNote02 
0006DFAC dunForelhostGardenNote01 
0006DFAF dunForelhostPoisonNote01 
0006F63C dunForelhostDeathNote01 
000705C3 FavorRunilJournal 
00071442 WIKill04RewardLetter 
00071443 WIKill04ThanksLetter 
00072840 MG03Book02 
00072841 MG03Book03 
00072B13 TG07ValdDebt 
000749B5 DB06IncriminatingLetter 
00074ADF dunChillwindDepthsNote 
00077536 dunPOIReachSwimmerJournal 
00078561 dunPinewatchNote01 
00078621 dunPinewatchNote02 
00078DD2 dunRobbersGorgeJournal 
0007A508 TG04GoldenglowDeed 
0007D02F TGTQ03S01itudeLetter 
0007D67D TGTQ04Note 
0007E5B8 dunForelhostlournal 
0007EB03 Book2CommonMadmenoftheReach 
0007EB9E Book2CommonButcherofMarkarth 
0007EBC2 BooklCheapTheCityofStone 
0007EBC9 BooklCheapTheCodeofMalacath 
0007F667 DunPOISIaughterFishermenJournal 
00080D63 dunYngvildJournal01 
00080D64 dunYngvildJournal02 
00080D65 dunYngvildJournal03 
00080D66 dunYngvildJournal04 
000813B6 TG03SabjornLetter 
00083168 Book3ValuableDwarvesI 
00083169 Book3ValuableDwarvesH 
0008316A Book3ValuableDwarvesm 
00083AE3 dunSerpentsBluffNote 
00083AE8 dunHalldirsCairnJournal 
00083AED dunPOIShorsWatchTowerNotelmp 
00083AEF dunPOIShorsWatchTowerNoteSons 
00083AF6 dunBloatedManWrit 
00083AFB dunOrotheimJournal 
00083AFD dunNeugradNotelmp 
00083AFF dunNeugradNoteSons 
00083B01 dunNeugradBanditlournal 
00083B04 dunFortSnowhawkNoteSons 
00083B05 dunFortSnowhawkNotelmp 
00083B08 dunFortSnowhawkNoteWarlock 
00083B0B dunDeepwoodNote02 
00083B38 Book2CommonExplorersGuideToSkyrim 
00083B3B Book2CommonTheWispmother 
00085D4E FFRiften20SkoomaNote 
00085FE2 dunF01gunthurJournall 
00085FE3 dunF01gunthurJournal2 
00086EF8 DA07BookMythicDawnCommentariesVl 
00086EF9 DA07BookMythicDawnCommentariesV2 
00086EFA DA07BookMythicDawnCommentariesV3 
00086EFB DA07BookMythicDawnCommentariesV4 
00088FE2 dunllinaltasDeepAdventurerJournal 
00088FE8 dunMzinchaleftWorkOrder 
0008AA45 CWFortGreymoorNoteAgnis01 
0008AA46 CWFortGreymoorNoteAgnis02 
0008ACCC CWFortGreymoorNoteArchery01 
0008ACCD CWFortGreenwallNoteTraitor01 
0008AC DOdunAlftandEndrastsJournal01 
0008ACD1 dunAlftandManifestlournal01 
0008AC D2dunAlftandJournalSulla01 
0008AD99 dunV01unruudGenealogistlournal 
0008B471 CWFortGreenwallNoteFood01 
0008E5DF dunHarmugstahlJournal01 
0008E8FC dunNchuandZelFinalBook 
0008F741 dunLostEnchoCaveNote 
0009020C dunAnsilvundLetter01 
00090213 dunAnsilvundLetter04 
00090E52 FavorAeriNote 
000931C2 FreeformSalviusFarmALetter 
00093846 dunNchuandZelStrommBook 
00093CF6 dunForelhostGrifterNote 
000940DD FavorldgrodNote 
00094D8B DA07MythicDawnMuseumPamphlet 
00095129 BQ01BountyLetter 
000951AE dunFaldarsToothCookJournal 
000973AC DA07KeepersoftheRazorNotes 
00097803 dunPOIPineForest21Note 
0009793A DUNPOIDragonAttackNote 
000993FC DunPoiHuntersJournal 
0009C8C0 MGRDestruction01 
0009C8C1 MGRDestruction03 
0009C8C2 MGRDestruction04 
0009C8C6 MGRDestruction02 
0009CD51 SpellTomeFlames 
0009CD52 SpellTomeFrostbite 
0009CD53 SpellTomeSparks 
0009CD54 SpellTomeSoulTrap 
0009DABE DBCiceroJournal01 
0009DAC1 DBCiceroJournal02 
0009DAC4 DBCiceroJournal03 
0009DAC5 DBCiceroJournal04 
0009DE3D DA16TorporBook 
0009E2A7 SpellTomeCandlelight 
0009E2A8 SpellTomeOakflesh 
0009E2A9 SpellTomeBoundSword 
0009E2AA SpellTomeRaiseZombie 
0009E2AB SpellTomeConjureFamiliar 
0009E2AC SpellTomeFury 
0009E2AD SpellTomeCourage 
0009E2AE SpellTomeLesserWard 
0009E2AF SpellTomeHealing 
0009F267 BooklCheapUncommonTaste 
000A0322 Book2ReligiousAKissSweetMother 
000A0F46 WIAddItem07Note 
000A17B0 WElO01etter 
000A26E2 SpellTomeMagelight 
000A26E3 SpellTomeStoneflesh 
000A26E4 SpellTomelronflesh 
000A26E5 SpellTomeTelekinesis 
000A26E6 SpellTomeWaterbreathing 
000A26E7 SpellTomeDetectLife 
000A26E8 SpellTomeParalyze 
000A26E9 SpellTomeEbonyflesh 
000A26EA SpellTomeDetectUndead 
000A26EB SpellTomeReanimateCorpse 
000A26EC SpellTomeConjureFlameAtronach 
000A26ED SpellTomeBoundBattleaxe 
000A26EE SpellTomeBanishDaedra 
000A26EF SpellTomeConjureFrostAtronach 
000A26F0 SpellTomeConjureStormAtronach 
000A26F1 SpellTomeBoundBow 
000A26F2 SpellTomeRevenant 
000A26F6 SpellTomeCommandDaedra 
000A26F7 SpellTomeDreadZombie 
000A26F8 SpellTomeExpelDaedra 
000A26F9 SpellTomeDeadThrall 
000A26FA SpellTomeFlameThrall 
000A26FB SpellTomeFrostThrall 
000A26FC SpellTomeStormThrall 
000A26FD SpellTomeFireb01t 
000A26FE SpellTomelceSpike 
000A26FF SpellTomeLightningB01t 
000A2700 SpellTomeFireRune 
000A2701 SpellTomeFrostRune 
000A2702 SpellTomeShockRune 
000A2703 SpellTomeFlameCloak 
000A2704 SpellTomeFrostCloak 
000A2705 SpellTomeLightningCloak 
000A2706 SpellTomeFireball 
000A2707 SpellTomelceStorm 
000A2708 SpellTomEnchainLightning 
000A2709 SpellTomeWallOfFlames 
000A270A SpellTomeWallOfFrost 
000A270B SpellTomeWallOfStorms 
000A270C SpellTomeFireStorm 
000A270D SpellTomeBlizzard 
000A270E SpellTomeLightningStorm 
000A270F SpellTomeMuffle 
000A2711 SpellTomeCalm 
000A2712 SpellTomeFear 
000A2713 SpellTomeRally 
000A2714 SpellTomeFrenzy 
000A2715 SpellTomelnvisibility 
000A2717 SpellTomePacify 
000A2718 SpellTomeRout 
000A2719 SpellTomeMayhem 
000A271A SpellTomeHarmony 
000A271B SpellTomeCallToArms 
000A271C SpellTomeHysteria 
000A271D SpellTomeFastHealing 
000A271E SpellTomeHealingHands 
000A271F SpellTomeTurn1esserUndead 
000A2720 SpellTomeSteadfastWard 
000A2721 SpellTomeTurnUndead 
000A2722 SpellTomeGreaterWard 
000A2725 SpellTomeRepelLesserUndead 
000A2726 SpellTomeRepelUndead 
000A2727 SpellTomeHealOther 
000A2728 SpellTomeCircleOfProtection 
000A2729 SpellTomeTurnGreaterUndead 
000A4CE2 dunDeepwoodNote01 
000AD430 dunRannveigSildsJournal 
000AD8DE NoteFreeformMorthalB 
000AE324 MS05King01afBook01 
000B1260 WFJS12DA01WarlockNote 
000B3165 dunTrevasSpellTomeSpectralArrow 
000B3236 MGRitual02Bookl 
000B3237 MGRitual02Book2 
000B3238 MGRitual02Book3 
000B3239 MGRitual02Book4 
000B45F7 dunHighGateSpellTomeFlamingFamiliar 
000B6426 dunYng01BookPuzzleClue 
000B64B1 Book2CommonFjoriAndH01geir 
000B6D60 dunEmbershardTatteredJournal 
000B716A dunAngarvundeJournal01 
000B7736 QABook 
000BA0BE WE34Note 
000BA300 WEJS01Note 
000BABB4 dunBrokenOarHargarJournal 
000BB3D3 dunShipwreck04TriusNote 
000BC0A2 WE36PlayerBountyLetter 
000BC6FD DunHillgrundsTombG01ldirsLetter02 
000BD780 BQ02BountyLetter 
000BD791 BQ03BountyLetter 
000C0136 dunMistwatchNote01 
000C084B dunNchuandZelErjBook 
000C1771 Book2CommonLegendofRedEagle 
000C1E77 MGR21Book04 
000C1E78 MGR21Book02 
000C1E79 MGR21Book03 
000C1E7A MGR21Book01 
000C2987 dunRedEagleRite 
000C2BE4 DBHandPrintNote 
000C36EF dunNchuandZelKragBook 
000C370E dunNchuandAlethiusNote 
000C3B1A dunBleakFallsBarrowNote01 
000C58A6 MSlOBIoodHorkerOrders 
000CADEC DB01AventusLetter 
000CBA9B BQ04BountyLetter 
000CC86A DB06MaroDadLetter 
000CE5BD dunPOIFallForestRyanOUournal 
000CEDA6 TG05GallusJournalPre 
000D0032 dunFrostmereCryptEisaNotel 
000D07B2 dunFrostmereCryptBountyNotel 
000D0968 dunFrostflowAbyssNote02 
000D0969 dunFrostflowAbyssJournal02 
000D0BF6 dunFrostmereCryptEisaJournal 
000D0E4E dunFrostmereCryptKyrJournal 
000D120C POIFallForestRyanTr01lNote 
000D1246 POIFallForestRyanTreasureNote 
000D1955 MS01EltrysNote 
000D2B09 DB003TovaLetter 
000D2B4E SpellTomeDragonhide 
000D30C8 dunMiddenlnvestigationBook 
000D3973 dunFrostflowAbyssJournal03 
000D3979 dunFrostflowAbyssNote03 
000D397A dunFrostflowAbyssNote04 
000D3E6B MS01Margretlournal 
000D55D9 dunPOIforReviewDrew03Journal 
000D670F MS01WeylinNote 
000D672A MS01DrystonNote 
000D672B MS01NeposJournal 
000D674A MS01ThonarJournal 
000D6F0B Book2CommonOnkeWraiths 
000D7773 TGTQ04Note01 
000D7866 DummyBook 
000D91D1 MS06FalkFirebeardNote 
000D9399 FavorLodLetter 
000D95E3 dunPOIChillwindJournall 
000D9B6B FFI01WyndeliusJournal 
000DB0C7 dunRagnvaldBook01 
000DB0C9 DefaultBookShelfBookMarker 
000DB0D7 dunMzinchaleftGuardNote 
000DC176 TGTQ02SabineNote 
000DC198 dunPOITundraMarshDogJournal 
000DC3AF dunPOIV01canicVampireJournal 
000DD125 dunPOIChillwindJournal2 
000DD643 SpellTomeGrandHealing 
000DD646 SpellTomeMassParalysis 
000DD647 SpellTomeBaneOfTheUndead 
000DD998 dunPOISmugglersDenNote 
000DD99C dunPOITundraThalmorNote 
000DDEFB dunMiddenTreasureMap 
000DDFB6 dunPOIWitchNote 
000E0BA1 CWMission07EvidenceRiften 
000E0D66 Book2CommonNordsOfSkyrim 
000E0D67 Book4RareNightMother 
000E0D68 Book3ValuableFalmer 
000E163F dunWhiteRiverWatchNote 
000E1640 dunWhiteRiverWatchBlankBook 
000E1647 dunWhiteRiverWatchHajvarrJournal 
000E1A9F dunSleepingTreeCampNote01 
000E2513 MS02MadanachNote 
000E2FC5 Book2CommonDunmerOfSkyrim 
000E2FC6 Book3ValuableSovngardeReexamination 
000E3E69 Book3ValuableForgeHammerAndAnvil 
000E4D6F NN01SinderionsJournal 
000E7A33 dunGeirmundsEpitaphNote 
000E7EF0 Book2CommonPirateKing 
000E7F31 book2CommonDwarvenArchitectureV01I 
000E7F33 book2CommonDwarvenArchitectureVoin 
000E7F34 book2CommonDwarvenArchitectureV01in 
000E7F37 book2CommonSongAskeldeMen 
000E7F39 DA13AfflictedLetter 
000E7F3B dunlronbindLetterToSalma 
000E7F3C dunlronbindLetterToBeemja 
000E82BE FFRiften08BrandSheiBook 
000E8BDB MS03FrostIdentityPapers 
000E94DF dunAbandonedPrisonNote01 
000E94F1 dunAbandonedPrisonNote02 
000EA5B0 Book2CommonAlduinEntAkatosh 
000EB090 BooklCheap01afAndTheDragon 
000ED02E BooklCheapWhiterun 
000ED02F Book2CommonDreamOfSovngarde 
000ED030 BooklCheapNineH01ds 
000ED031 Book3ValuableGhostsInTheStorm 
000ED032 8ook3ValuablEnchaurusPie 
000ED033 Book2CommonFallFromGlory 
000ED035 Book2CommonRiftenOfCrossedDaggers 
000ED037 8ook3ValuableSteppingLightly 
000ED039 BookONightingalesFactOrFiction 
000ED03A Book4RareAccountingOfTheElderScr01ls 
000ED03B Book2CommonScourgeoftheGrayQuarter 
000ED03C Book2CommonWindhelmLetters 
000ED03D Book2CommonSongOfReturnV19 
000ED03F Book3ValuableAmongstTheDraugr 
000ED040 Book3ValuableDeathOfAWanderer 
000ED041 Book3ValuablePhysicalitiesOfWerew01ves 
000ED042 Book4RareLycanthropicLegendsOfSkyrim 
000ED044 Book2CommonSongOfReturnV56 
000ED045 Book2CommonSongOfReturnV7 
000ED046 Book2CommonSongOfReturnV2 
000ED047 Book3ValuableGreatHarbingers 
000ED048 Book4RareSongOfReturnV24 
000ED04B Book2ReligiousAlduinAkatoshDichotomy 
000ED04C Book3ValuableSkyrimRuleOutsiderView 
000ED04D Book2ReligiousTalosWorship 
000ED04E Book3ValuableThalmor 
000ED04F Book2CommonThirdEra 
000ED061 Book2CommonS01itude 
000ED062 Book3ValuableSongsOfSkyrim 
000ED08F QAbookFrench 
000ED090 QABookltalian 
000ED091 QAbookgerman 
000ED092 QABookSpanish 
000ED161 BooklCheapNordsArise 
000ED441 dunReachwaterRockEdict 
000ED5F4 Book2CommonRisingThreatVl 
000ED5F5 Book2CommonRisingThreatV2 
000ED5F6 Book2CommonRisingThreatV3 
000ED5F7 Book2CommonRisingThreatV4 
000ED5F8 Book3ValuableThereBeDragons 
000ED601 Book2CommonWoodcuttersWife 
000ED603 Book2CommonFrostbiteSpiderVenom 
000ED604 BooklCheapHorkers 
000ED605 Book2CommonCatsOfSkyrim 
000ED606 Book2CommonTr01lSlaying 
000ED607 Book2CommonGiantsAndMammoths 
000ED608 Book3ValuableLostLegends 
000ED60B Book2CommonHagravens 
000ED60C Book3ValuableDwarvenAutomatons 
000ED63F Book2CommonWatcherofStones 
000EDA8E 8ook3ValuableGreatC01lapse 
000EDA8F Book3ValuableTheApprentice 
000EDA90 Book3ValuableSaarthalNotes 
000EDD35 BooklCheapCombatTips 
000EDDD5 Book3ValuableTheDragonWar 
000EF07A dunTreasMapRiverwood 
000EF2C0 Book3ValuableDragonLanguage 
000EF53E BooklCheapK01bAndTheDragon 
000EF579 TG04GulumEiKillNote 
000EF638 Book2CommonCabinInTheWoods 
000F03E3 Book3ValuableTaleOfDroZira 
000F03E5 dunAlftandJzharJournal01 
000F0417 dunAlftandJournalUmana01 
000F0422 dunT01valdsCaveNote01 
000F0423 dunT01valdsCaveNote03 
000F0424 dunT01valdsCaveNote02 
000F0425 dunlrkngthandNote01 
000F11B6 HouseDecorateWhiterun 
000F11B7 HouseDecorateRiften 
000F11D5 Book3ValuableSongsOfSkyrimRevised 
000F1445 HouseDecorateMarkarth 
000F1446 HouseDecorateWindhelm 
000F1447 HouseDecorateS01itude 
000F1AB3 Book2CommonAMinorMaze 
000F1C17 dunGauldurSealMikrul 
000F1C18 dunGauldurSealJyrik 
000F1C19 dunGauldurSealSigdis 
000F23BA DBGastonLetter 
000F23E0 MS07JareeRaNote 
000F33CD dunTreasMapBrokenHelm 
000F33CE dunTreasMapValtheim 
000F33CF dunTreasMapS01LightHouse 
000F33D0 dunTreasMapKorvanjund 
000F33D1 dunTreasMapWhiterun 
000F33D2 dunTreasMapFortNeugrad 
000F33D3 dunTreasMapDragonBridge 
000F33D4 dunTreasMapLostValleyRedoubt 
000F33D5 dunTreasMapGallowsRock 
000F33E0 dunTreasMapIlinaltasDeep 
000F37D0 MGRDestructionFinal 
000F4530 Book3ValuableBlades 
000F456D Book2CommonGreatWar 
000F4997 DunLabyrinthianSpellTomeEquilibrium 
000F54D4 dunT01valdsCaveNote04 
000F5BC0 WERI13CragslaneNote 
000F5CAC RecipeRestoreHealthl 
000F5CAD RecipeRestoreHealth2 
000F5CAE RecipeRestoreHealth3 
000F5CAF RecipeRestoreHealth4 
000F5CB1 RecipeParalysisl 
000F5CB2 RecipeParalysis2 
000F5CB3 Recipelnvisibilityl 
000F5CB4 Recipelnvisibility2 
000F5CB5 RecipeDamageHealthl 
000F5CB6 RecipeDamageHealth2 
000F5CB7 RecipeDamageHealth3 
000F5CB8 RecipeCureDiseasel 
000F5CB9 RecipeCureDisease2 
000F5CBA RecipeRestoreMagicka1 
000F5CBB RecipeRestoreMagicka2 
000F5CBC RecipeRestoreMagicka3 
000F5CBD RecipeResistFire1 
000F5CBE RecipeResistFrostl 
000F5CBF RecipeResistFrost2 
000F5CC0 RecipeResistFire2 
000F5CC1 RecipeFear1 
000F5CC2 RecipeFear2 
000F5CC3 RecipeResistShock1 
000F5CC4 RecipeResistShock2 
000F5CC5 RecipeResistPoison 
000F5CC6 RecipeFortifyCarryWeightl 
000F5CC7 RecipeFortifyCarryWeight2 
000F6275 MGR21Book06 
000F6276 MGR21Book05 
000F6277 MGR21Book08 
000F6278 MGR21Book07 
000F683F CR12TotemsOfHircine 
000F6840 CR12TotemsOfHircineAbbr 
000F6841 C06KodlaksJournal 
000F6842 DA04SeptimusLetter 
000F6843 DA08EbonyBladeHistory 
000F6844 MSlOJaphetsJournal 
000F6845 MQ201DelphineDossier 
000F6846 MQ201UlfricDossier 
000F6893 LetterRiftenBlackBriarHouse01 
000F6894 LetterRiftenBlackBriarBannedMare01 
000F6895 LetterRiftenBlackBriarHouse02 
000F6896 LetterRiftenBlackBriarHouse03 
000F6897 LetterRiftenBlackBriarHouse04 
000F6898 LetterRiftenB01liHouse01 
000F6899 LetterRiftenMercerFreyHouse01 
000F689A LetterRiftenMercerFreyHouse02 
000F689B LetterRiftenMercerFreyHouse03 
000F689C LetterRiftenMj01lsHouse01 
000F689D LetterRiftenHaelgasBunkhouse01 
000F689E LetterRiftenScorchedHammer01 
000F689F LetterRiftenFishery01 
000F68A0 LetterRiftenBlackBriarMeadery01 
000F68A1 LetterRiftenBlackBriarMeadery02 
000F68A2 LetterRiftenBlackBriarMeadery03 
000F68A3 LetterRiftenBlackBriarMeadery04 
000F68A4 LetterRiftenPawnedPrawn01 
000F68A5 LetterRiftenSMFRInitialLetter 
000F68A6 LetterRiftenBeeandBarb01 
000F68A7 LetterRiftenBeeandBarb02 
000F68A8 LetterRiftenTempleOfMara01 
000F68A9 LetterRiftenTempleOfMara02 
000F68AA LetterRiftenKeep01 
000F68AB LetterRiftenKeep02 
000F68AC TGBookONightingalesV01ume01 
000F68AD TGBook0NightingalesV01ume02 
000F6928 LetterRiftenRaggedFlagon01 
000F6929 LetterRiftenRaggedFlagon02 
000F692A LetterRiftenRaggedFlagon03 
000F692B LetterRiftenRaggedFlagon04 
000F692C LetterThievesGuildHeadquarters01 
000F692D LetterThievesGuildHeadquarters02 
000F692E LetterThievesGuildHeadquarters03 
000F692F LetterThievesGuildHeadquarters04 
000F6930 LetterThievesGuildHeadquarters05 
000F6931 LetterThievesGuildHeadquarters06 
000F6932 LetterThievesGuildHeadquarters07 
000F6933 LetterHonningbrewMeadery01 
000F699D Book3ValuableLustyArgonianMaidV0102 
000F798C DA14SamNote 
000F84A1 BookOShadowmarks 
000F86FE Book3ValuableDragonborn 
000F98B4 dunLabyrinthianMaskClue 
000FBA57 MQ103FarengarBook 
000FDE7B SpellTomeGuardianCircle 
000FF207 TG09NystromsJournal 
000FF223 TG09AndersMessage 
000FF227 MQPaarthurnaxBook 
000FF7D1 SpellTomeClairvoyance 
0010596A WIDBAssassinLetter 
00105A52 WindhelmFreeformBookOfFate 
001065F5 WERoad08CourierLetter 
00108160 dunLabyrinthianMazeClue 
00109112 SpellTomeTransmuteOreMineral 
0010B2CD TG03HamelynsJournal 
0010BEDF NN01SinderionsTome 
0010F64D SpellTomeCloseWounds 
0010F766 AtrFrgRecipe00 
0010F769 AtrFrgRecipe01 
0010F76A AtrFrgRecipe02 
0010F76B AtrFrgRecipe03 
0010F76C AtrFrgRecipe04 
0010F76D AtrFrgRecipe05 
0010F76E AtrFrgRecipe06 
0010F76F AtrFrgRecipe07 
0010F770 AtrFrgRecipe08 
0010F771 AtrFrgRecipe12 
0010F772 AtrFrgRecipe13 
0010F773 AtrFrgRecipe14 
0010F774 AtrFrgRecipe15 
0010F775 AtrFrgRecipe16 
0010F776 AtrFrgDaedricRecipe00 
0010F777 AtrFrgDaedricRecipe01 
0010F778 AtrFrgDaedricRecipe02 
0010F779 AtrFrgDaedricRecipe03 
0010F77A AtrFrgDaedricRecipe04 
0010F77B AtrFrgDaedricRecipe05 
0010F77C AtrFrgDaedricRecipe06 
0010F77D AtrFrgDaedricRecipe07 
0010F77E AtrFrgDaedricRecipe08 
0010F77F AtrFrgDaedricRecipe09 
0010F780 AtrFrgDaedricRecipe10 
0010F781 AtrFrgDaedricRecipe11 
0010F782 AtrFrgDaedricRecipe12 
0010F783 AtrFrgDaedricRecipe13 
0010F784 AtrFrgDaedricRecipe14 
0010F785 AtrFrgDaedricRecipe15 
0010F786 AtrFrgDaedricRecipe16 
0010F7F3 SpellTomelcySpear 
0010F7F4 SpellTomelncinerate 
0010F7F5 SpellTomeThunderb01t 
0010FD60 SpellTomeConjureDremoraLord

- Found Weapons And Armor
00089605 EnchIronDaggerMagicka01 
00089606 EnchIronDaggerMagicka02 
00089607 EnchIronDaggerMagicka03 
00089608 EnchIronGreatswordMagicka01 
00089609 EnchIronGreatswordMagicka02 
000896DA EnchIronGreatswordMagicka03 
000896DB EnchIronWarhammerMagicka01 
000896DC EnchIronWarhammerMagicka02 
000896DD EnchIronWarhammerMagicka03 
000896DE EnchIronMaceSoulTrap02 
000896DF EnchIronMaceSoulTrap03 
000896E0 EnchIronSwordSouITrap02 
000896E1 EnchIronSwordSoulTrap03 
000896E2 EnchIronWarAxeSoulTrap02 
000896E3 EnchIronWarAxeSoulTrap03 
000896E4 EnchIronWarhammerSoulTrap01 
000896E5 EnchIronWarhammerSoulTrap02 
000896E6 EnchIronWarhammerSoulTrap03 
000896E7 EnchIronBattleaxeSouITrap01 
000896E8 EnchIronBattleaxeSoulTrap02 
000896E9 EnchIronBattleaxeSoulTrap03 
000896EA EnchIronDaggerSoulTrap01 
000896EB EnchIronDaggerSoulTrap02 
000896EC EnchIronC3ggerSoulTrap03 
000896ED EnchIronGreatswordSoulTrap01 
000896EE EnchIronGreatswordSoulTrap02 
000896EF EnchIronGreatswordSouITrap03 
000896F0 EnchIronBattleaxeTum01 
000896F1 EnchIronBattleaxeTurn02 
000896F2 EnchIronBattleaxeTurn03 
000896F3 EnchIronDaggerTurn01 
000896F4 EnchIronDaggerTurn02 
000896F5 EnchIronDaggerTurn03 
000896F6 EnchIronGreatswordTurn01 
000896F7 EnchIronGreatswordTurn02 
000896F8 EnchIronGreatswordTurn03 
000896F9 EnchIronWarhammerTurn01 
000896FA EnchIronWarhammerTurn02 
000896FB EnchIronWarhammefTurn03 
000896FC EnchIronBattleaxeStamina01 
000896FD EnchIronBattleaxeStamina02 
000896FE EnchIronBattleaxeStamina03 
000896FF EnchIronDaggerStamina01 
00089700 EnchIronDaggerStamina02 
00089701 EnchIronDaggerStamina03 
00089702 EnchIronGreatswordStamina01 
00089703 EnchIronGreatswordStamina02 
00089704 EnchIronGreatswordStamina03 
00089705 EnchIronWarhammerStamina01 
00089706 EnchIronWarhammerStamina02 
00089707 EnchIronWarhammerStamina03 
00089708 EnchIronBattleaxeFear01 
00089709 EnchIronBattleaxeFear02 
0008970A EnchIronBattleaxeFear03 
0008970B EnchIronDaggerFear01 
0008970C EnchIronDaggerFear02 
00089700 EnchIronDaggerFear03 
0008970E EnchIronGreatswordFear01 
0008970F EnchIronGreatswordFear02 
00089710 EnchIronGreatswordFear03 
00089711 EnchIronMaceFear01 
00089712 EnchIronMaceFear02 
00089713 EnchIronMaceFear03 
00089714 EnchIronSwordFear01 
00089715 EnchIronSwordFear02 
00089716 EnchIronSwordFear03 
00089717 EnchIronWarAxeFear01 
00089718 EnchIronWarAxeFear02 
00089719 EnchIronWarAxeFear03 
0008971A EnchIronWarhammerFear01 
00089718 EnchIronWarhammerFear02 
0008971C EnchIronWarhammerFear03 
0008ADFB dunV01unruudRelic01 
0008ADFC dunV01unruudPelic02 
0008FFDE dunV01unruudOkin 
0008FFDF dunV01unruudEduj 
000940D8 FavorNelacarStaffFear 
000946FC FFSteelGreatswordBalgruuf 
00094A2B dunAnsilvundGhostblade 
000956B5 C06BladeOfYsgramor 
000964C9 DBBIadeOfWoeAstrid 
0009B2B2 BluePalaceWabbajack 
0009CAF3 EnchHuntingBowFire1 
0009CCDC DBBladeOfWoeReward 
0009F25C SkyforgeSteelSword 
0009F25D SkyforgeSteelOagger 
0009F25E SkyforgeSteelGreatsword 
0009F25F SkyforgeSteelBattleaxe 
0009F260 SkvforaeSteelWarAxe 
0009FD50 dunRedEagleSwordBase 
000A3U5 NotdHeroGreatsword 
000A40CE dunHagsEndDagger 
000A56CE EnchSteelBattleaxeFire1 
000A56CF EnchSteelBattleaxeFire2 
000A56D0 EnchSteelBattleaxeFire3 
000A5DEF dunGeirmundSigdisBow??? 
000A5DF0 dunGeirmundSigdisBowIllusion 
000A6975 EnchSteelBattleaxeFrost01 
000A6976 EnchSteelBattleaxeFrost02 
000A6977 EnchSteelBattleaxeFrost03 
000A6978 EnchSteelBattleaxeFear1 
000A6979 EnchSteelBattleaxeFear2 
000A697A EnchSteelBattleaxeFear3 
000A697B EnchSteelBattleaxeShock1 
000A697C EnchSteelBattleaxeShock2 
000A6970 EnchSteelBattleaxeShock3 
000A697E EnchSteelBattleaxeMagicka1 
000A697F EnchSteelBattleaxeMagicka2 
000A6980 EnchSteelBattleaxeMagicka3 
000A6981 EnchSteelBattleaxeSoulTrap1 
000A6982 EnchSteelBattleaxeSoulTrap2 
000A6983 EnchSteelBattleaxeSoulTrap3 
000A6984 EnchSteelBattleaxeStamina1 
000A6985 EnchSteelBattleaxeStamina2 
000A6986 EnchSteelBattleaxeStamina3 
000A6987 EnchSteelBattleaxeTurn1 
000A69SS EnchSteelBattleaxeTurn2 
000A6989 EnchSteelBattleaxeTurn3 
000A698A EnchSteelGreatswordFear01 
000A698B EnchSteelGreatswordFear02 
000A698C EnchSteelGreatswordFear03 
000A698D EnchSteelGreatswordFire01 
000A698E EnchSteelGreatswordFire02 
000A698F EnchSteelGreatswordFire03 
000A6990 EnchSteelGreatswordFrost01 
000A6991 EnchSteelGreatswordFrost02 
000A6992 EnchSteelGreatswordFrost03 
000A6993 EnchSteelGreatswordMagicka01 
000A6994 EnchSteelGreatswordMagicka02 
000A6995 EnchSteelGreatswordMagicka03 
000A6996 EnchSteelGreatswordShock01 
000A6997 EnchSteelGreatswordShock02 
000A6998 EnchSteelGreatswordShock03 
000A6999 EnchSteelGreatswordSoulTrap01 
000A699A EnchSteelGreatswordSoulTrap02 
000A699B EnchSteelGreatswordSoulTrap03 
000A699C EnchSteelGreatswordStamina01 
000A699D EnchSteelGreatswordStamina02 
000A699E EnchSteelGreatswordStamina03 
000A699F EnchSteelGreatswordTurn01 
000A69A0 EnchSteelGreatswordTurn02 
000A69A1 EnchSteelGreatswordTurn03 
000A69A2 EnchSteelWarhammerFear1 
000A69A3 EnchSteelWarhammerFear2 
000A69A4 EnchSteelWarhammerFear3 
000A69A5 EnchSteelWarhammerFire1 
000A69A6 EnchSteelWarhammerFire2 
000A69A7 EnchSteelWarhammerFrost1 
000A69A8 EnchSteelWarhammerFrost2 
000A69A9 EnchSteelWarhammerMagicka1 
000A69AA EnchSteelWarhammerMagicka2 
000A69AB EnchSteelWarhammerMagicka3 
000A69AC EnchSteelWarhammerShock1 
000A69AD EnchSteelWarhammerShock2 
000A69AE EnchSteelWarhammerShock3 
000A69AF EnchSteelWarhammerSoulTrap1 
000A69B0 EnchSteelWarhammerSoulTrap2 
000A69B1 EnchSteelWarhammerSoulTrap3 
000A69B2 EnchSteelWarhammerStamina1 
000A69B3 EnchSteelWarhammerStamina2 
000A69B4 EnchSteelWarhammerStamina3 
000A69B5 EnchSteelWarhammerTurn1 
000A69B6 EnchSteelWarhammerTurn2 
000A69B7 EnchSteelWarhammerTurn3 
000A69B8 EnchSteelMaceFear1 
000A69B9 EnchSteelMaceFear2 
000A69BA EnchSteelMaceMagicka1 
000A69BB EnchSteelMaceMagicka2 
000A69BC EnchSteelMaceMagicka3 
000A69BD EnchSteelMaceSoulTrap1 
000A69BE EnchSteelMaceSoulTrap2 
000A69BF EnchSteelMaceSouITrap3 
000A69C0 EnchSteelMaceStamina1 
000A69C1 EnchSteelMaceStamina2 
000A69C2 EnchSteelMaceStamina3 
000A69C3 EnchSteelMaceTurn1 
000A69C4 EnchSteelMaceTurn2

Ve Skyrimu je celkem 13 znamení a od Morrowindu, či Oblivionu se výrazně liší.

1. Válečník
– Každý hráč s aktivovaným znamením válečníka zrychluje zlepšování válečnických skillů o 20%

Válečnícké dovednosti jsou:
– Kovářství, jednoruční zbraně, obouruční zbraně, těžká zbroj, zacházení s lukem a krytí.

2. Mág
– Pokud má hráč aktivované znamení mága tak všechny dovednosti magické povahy se zlepšujou o 20% rychleji

Magické dovednosti jsou:
– Očarování, obnova, ničení, iluze, proměny a vyvolávaní.

3. Zloděj
– Magická moc zlodějského kamenu umožnuje hráči zlepšovat zlodějské dovednosti o 20% rychleji

Dovednosti zloděje jsou:
– Plížení, vybírání z kapes, alchymie, přesvědčování, lehké brnění a odemykání zámků.

4. Pán
– Hráč získává 25% odolnost vůči magii spolu s bonusem 50 bodů k brnění.

5. Dáma
– Díky tomuto znamení se hráči obnovuje výdrž a zdraví o 20% rychleji.

6. Milenka
– Zlepšování všech dovedností je o 15% rychlejší.

7. Vznešený oř
– Nosnost ze zvýší o 100 a už vás nadále nezatěžuje zbroj.

8. Učedník
– Mana se obnovuje hráči o 100% rychleji avšak hráč získává zranitelnost na magii také 100%.

9. Atronach
– hráč získává 50 bodů many navíc, 50% absorbování kouzel a regenerace many je snížena o 50%

10. Stín
– Hráč získává schopnost se zneviditelnit na 60 sekund jednou za den.

11. Had
– Dokážete paralyzovat nepřítele na dobu 5 sekund poškodit zdraví o 25 bodů.

12. Rituál
– Poskytuje schopnost oživit všechny mrtvé okolo vás jednou denně

13. Věž
– Získáváte schopnost která otevře jakýkoliv zámek na úrovni expert nebo nižší. Lze použít jednou za den.

Moje rady od srdce:

Rada pro nosnost

– Jestliže trpíte neustálým nedostatkem úložného prostoru ve vašem magickém baťůžku tak je dobrá volba zvolit si znamení Oře a vytrénovat dovednost vybírání z kapes k tomu abyste mohli si zakoupit perk kapsy navíc který také zvyšuje nosnost o 100 bodů. Jestliže to uděláte tak budete mít 500 bodů nosnosti.

Rada pro Odolnost vůči zraněním

– Jestli chcete hrát za warriora v těžké plátované zbroji s vysokými odolnostmi tak je dobrá volba bretonec u kterého získáte 25% odolnost na magii. Dáte si znamení pána kde dostanete dalších 25% odolnosti na magii a taky 50 bodů do zbroje což se hodí. vytrénujete si magickou školu proměň a zakoupíte 2 perky. První pekr lze ještě 2x vylepšit a po vylepšení získáváte dalších neuvěřitelných 30% odolnosti vůči magii když to zkombinujete s druhým perkem Atronach tak získáváte 30% absorb kouzel a následnou manu z toho což se hodí. Když to zhrnu tak budete ke konci mít těžkou zbroj + štít, 80% odolnost na magii a 30% absorb kouzel. Popřípadě si můžete zakoupit perk v dovednosti krytí štítem, který způsobí že když se budete krýt štítem tak jakékoliv mrazivé, elektrické a ohnivé požkození bude sníženo o 50% takže tank jak vyšitý.

1. Azuřina hvězda / Černá hvězda

Po návštěvě svatyně Azury od ní dostanete quest – najít její hvězdu.
Svatyni Azury najdete na jih od Ledohradu.
Azura vás informuje že vás viděla ve své vizi a že jste tím, kdo očistí a vrátí Azuřinu hvězdu. Dále vás informuje o elfovi z Ledohradské univerzity, který má znalosti o tom kde se hvězda nachází. Nelcar bývalý student Ledohradské univerzity žije v hospodě v Ledohradu. Bude vás informovat o studiu Malyna Varena a řekne vám kde ji najít. Jakmile najdete hvězdu máte 2 možnosti – buď vrátit hvězdu Azuře a pomoct jí s očištěním hvězdy a nebo jí předat Nelcarovi (dostanete Černou hvězdu).

Černá hvězda Azuřina hvězda

Cena 1000 Cena 1000
Efekty:
Budete schopni chytat všechny duše
Efekty:
Budete do ní moc chytat zvířecí duše

2. Jitřní ostří
Quest: Rozbřesk
Musíte jít k soše Meridie.
Meridie od vás bude požadovat, abyste jí pomohli aktivovat stojany a tím provést paprsek jejího světla přes celý její chrám. Na konci dungeonu vás čeká boj s nekromancerem, který zjevně pošpinil svatyni. Po jeho porážce získáte od Meridie meč Jitřní ostří.

Jitřní ostří
Poškození 25 | Hmotnost 10 | Cena 740
Efekty:
Způsobuje popálení za 10 bodů. Při zabití nemrtvých má šanci na způsobení ohnivého výbuchu, který odvrátí nebo zničí nemrtvé v blízkosti

3. Ebonitová čepel
Odměna za quest Šeptající dveře.
U kobyly a praporce se zeptejte hostinského na nové drby. Budete přesměrováni na Jarla z Bílého průsmyku v souvislosti s jedním jeho divně chovajícím synem. Pak se dozvíte, že jeden jarlův syn, Nelkir se opravdu divně chová. Běžte k němu a zeptejte se ho na šeptající dvěře.

Ebonitová čepel

Poškození 15 | Hmotnost 10 | Cena 2000
Efekty:
Pohlcuje životní sílu tvých nepřátel. Posíleno krví zrady

4. Ebonitový pancíř
Quest: Boethiino volání
V úkolu musíte obětovat jednoho z vašich následovníků.
Poté k vám Boethie bude mluvit. Boethie vám dá příkazy, ve kterých musíte zabít všechny její uctívače. Poté vám dá quest Poslední muž. Úkolem je zabít ho a poté od něj vzít jeho zbroj co má na sobě, čímž vy se stanete jejím novým šampiónem.

Ebonitový pancíř

Zbroj 48 | Hmotnost 28 | Cena 5000
Efekty:
Při útoku bude vašemu nepříteli postupně ubírat zdraví a při kleknutí ve tmě splynete s tmou

5. Palcát Molaga Bala
Quest: Dům hrůzy.
V Markarthu, když projdete hlavní bránou, tak se dáte doprava a u opuštěného domu uvidíte stojícího muže se kterým si popovídáte. On se vás zeptá, jestli s ním půjdete dovnitř. Má podezření na Daedrickou bohoslužbu. Poté začnete hledání. Po kompletním dokončení questu dostanete palcát Molaga Bala.

Palcát Molaga Bala

Poškození 21 | Hmotnost 18 | Cena 1257
Efekty:
když zabijete nepřítele do 3 sekund naplní se vám kámen duší

6. Mehrunova břitva
Quest:
Kusy z minulosti.
Quest obdržíte v Jitřence od imperiála který tam provozuje Muzeum Bájného úsvitu.V questu musíte najít úlomky bájné břitvy. Poté se vydáte ke svatyni Mehrunes Dagona a poradíte si s ním.

Mehrunova břitva

Poškození 12 | Hmotnost 3 | Cena 860
Efekty:
Malá šance na okamžité zabití

7. Oghma Infinium
Odměna za dokončení questu Rozpoznání Transmutace
Je to kniha ve které si vyberete 1 ze 3 možností.
Kniha nezůstává ale po vybrání schopnosti mizí. (Návod jak si knihu i po použití ponechat – ihned to přečtení a získání zkušeností knihu okamžitě vyhoďte z inventáře)

Oghma Infinium

Cesta síly: Těžké Brnění +5 Jednoruční +5 Kovářství +5 Obouruční +5 Lukostřelba +5 Krytí +5
Cesta stínů: Lehké Brnění +5 Přesvědčování +5 Kapsářství +5 Alchimie +5 Plížení +5 Páčení zámků +5
Cesta magie: Ničení +5 Obnova +5 Zaklínání +5 Iluze +5 Proměna +5 Očarování +5

8. Prsten Namiry
Quest: Tak chutná smrt
Chcete-li tento quest zahájit, musíte mluvit s Verulusem před síní mrtvých v Markarthu. Poté vám dá přístup do síně mrtvých kde musíte vyřešit záhadu kdo a proč se krmí mrtvými těly.

Prsten Namiry

Zbroj 0 | Hmotnost 0,3 | Cena 870
Efekty:
Přidává 50 staminy
Krmení na mrtvolách vám zvýši zdraví a urychlí jeho regeneraci

9. Prsten Hircina / Spasitelova kůže
Odměna za quest Setkání při měsíci.
V pátrání jsou možné 3 výsledky a je možné tím získat oba dva artefakty.
Prsten Hircina po dokončení questu přibude jako vrozené účinky.

Spasitelova kůže

Zbroj 36 | Hmotnost 6 | Cena 2679
Efekty:
Zvýší odolnost vůči magii o 15%
Zvýší odolnost vůči jedu o 50%

10. Sangvinova růže
Quest: Noc, Na Kterou Nezapomeneš
Musíte potkat člověka v hospodě, který s vámi bude chtít soutěžit, kdo toho nejvíc vypije. Po nějaké té medovině usnete. Po probuzení zjistíte, že jste někde ve svatyni, a že jste tam udělali nepořádek. Tímto se rozpoutá dějová linie daedrického questu.

Sangvinova Růže

Poškození 0 | Hmotnost 10 | Cena 2087
Efekty:
Přivolá Dremoru na 60 sekund

11. Claviusova maska
Quest: Nejlepší přítel daedry
Quest lze získat od psa. Po první návštěvě ve Falkreathu se vás zeptají stráže zda jste neviděli někde poblíž psa, že ho hledá kovář. Poté půjdete za kovářem on vám dá kus masa a vy na něj nalákáte toho psa. Poté zjistíte, že to určitě není obyčejný pes.

Maska Clavia Ničemného

Zbroj 23 | Hmotnost 7 | Cena 1277
Efekty:
+ 10 k přesvědčování
Mana se regeneruje o 5% rychleji
Ceny jsou o 20% výhodnější

12. Klíč Kostlivce
Získáte v posledním questu cechu zlodějů.
Nelze ho považovat za artefakt ve hře, protože při dokončení questu zmizí.

Klíč Kostlivce

Po dokončení questu mizí z inventáře
Nezlomitelný paklíč

13. Lebka Pošpinění
Quest: Noční můra za bílého dne
– Promluv si s Erandurem
– Následuj Erandura k Lebce pošpinění
– Počkej na Erandura abyste mohli vypnout bariéru
– Promluv si s ním
– Poraz Verena a Thoreka
– Zavraždi Erandura ne nech Erandura aby zničil lebku pošpinění
– Při zavraždění Erandura dostanete Lebku pošpinění při zničení lebky se k vám Erandur přidá jako následovník.

Lebka pošpinění

Poškození 20 | Hmotnost 10 | Cena 1680
Efekty:
20 bodů poškození a po posílení snů u spících lidí se zvýší na 50

14. Čarolam
Quest: Jediná možná léčba (promluvte si s Keshem)
Tento quest získáte ve svatyni Peryite.
Musíte kněmu mít:
– Upíří prach
– Smrtničku
– Stříbrný ingot
– Bezvadný rubín
Jakmile budete mít tyto položky vraťte se ke Keshemovi.
On to vše smíchá a poté už inhalujte kouř a budete mluvit z Peryitem. Následuje quest.

Štít Čarolam

Zbroj 38 | Hmotnost 12 | Cena 427
Efekty:
Při krytí vytvoří štít, který chrání před kouzly do 50 bodů

15. Volendrung
Quest: Prokletý kmen
Pro tento kmen musíte jít do Largašburgu do pevnosti orků. Jejich náčelník musí porazit Obra v jeskyni obrů. Musíte tam jít s ním poté, co dojdete k hlavnímu obrovi od kterého máte získat kladivo Volendrung. Ten vám řekne, že ho máte zabít místo něho.
Kladivo po položení na oltář si lze vzít zpět.

Volendrung

Poškození 25 | Hmotnost 26 | Cena 1650
Efekty:
Vysaje 50 bodů výdrže

16. Tlachoplach
Quest: Myšlenky šílenství
Musíte najít Derverina v Samotě. Poté musíte získat přístup do Pelagiusova křídla v modrém paláci. Poté, co se tam dostanete vás to hodí do jeho mysli kde jí budete muset očistit.

Tlachoplach

Poškození 27 | Hmotnost 10 | Cena 1211
Efekty:
Závan z Tlachoplachu, který má nepředvídatelné účinky.

 

————– LEKTVARY ————–

DÝCHÁNÍ POD VODOU – slepičí vejce, Ssskapr, Svijonožec severský

NEVIDITELNOST – Křídlo měsíční můry, Nirnský kořen, Rudý nirnský kořen, Upíří prach, Vajíčko chaura, Zuby ledového přízraku

OBNOVENÍ MANY – Bílá čapka, Cukřík, Ektoplazma, Elfí ucho, Hornička červená, Ledové soli, Lidské maso, Mora Tapinella, Mízový kořen, Obří lišejník, Ohnivá sůl, Perla, Trnice, Trpasličí olej, Trs plazivce, Upíří prach, Šípkové srdce

OBNOVENÍ VÝDRŽE – Bludné obvazy, Chitin z blátokraba, Hornička fialová, Jestřábí zobák, Malá perla, Medvědí drápy, Ohořelá kůže kolčaváka, Oko šavlozubé kočky, Okoun stříbrný, Oranžová šipkatka, Perla, Plástev medu, Rozemletý mamutí kel, Rozložité paroží, Ssskapr, Tělo světlušky, Vejce drozda sosnového, Včela, Zub šavlozubé kočky

OBNOVENÍ ZDRAVÍ – Hornička modrá, Modrá šipkatka, Motýlí křídlo, Ohořelá kůže kolčaváka, Oko šavlozubé kočky, Puchýřnice, Pšenice, Srdce deadry, Tobolka močálové houby,Vajíčko střízlíkovce, Ďáblova stolička

ODOLNOST VŮČI BLESKŮM – Jestřábí zobák, Modrá šipkatka, Perla, Sněhulka, Tobolka močálové houby, Vejce drozda sosnového, Zářivá houba, Zářivý prach

ODOLNOST VŮČI JEDŮM – Chitin z blátokraba, Ohořelá kůže kolčaváka, Stonek bodláku, Trnice, Trollí sádlo, Ucho falmera, Vajíčko vraždomilky, Voština, Česnek

ODOLNOST VŮČI MAGII – Bavlník tundrový, Bedla krvavá, Bludné obvazy, Levandule, Nirnský kořen, Pařát vranice, Rudý nirnský kořen, Slepičí vejce, Soli zapomnění

ODOLNOST VŮČI MRAZU – Cukřík, Hornička fialová, Jestřábí zobák, Ledová Miriam, Ledové soli, Malá perla, Okoun stříbřitý, Sněhulka, Stonek bodláku, Šupiny vraždomilky

ODOLNOST VŮČI OHNI – Beritův popel, Chitin z blátokraba, Dračí jazyk, Elfí ucho, Muchomůrka červená, Ohnivá sůl, Rozdrcené kosti, Sněhulka

POSÍLENÍ ILUZÍ – Dračí jazyk, Mora Tapinella, Mízový kořen, Trpasličí olej, Šupinovka kostrbatá

POSÍLENÍ JEDNORUČNÍCH ZBRANÍ – Jestřábí pera, Malá perla, Medvědí drápy, Psí kořen, Vajíčko střízlíkovce, Visící lišejník

POSÍLENÍ KAPSÁŘSTVÍ – Modrá šipkatka, Oranžová šipkatka, Svijnožec severský, Vajíčko vraždomilky

POSÍLENÍ KOVÁNÍ – Puchýřnice, Spriganská míza, Zub šavlozubé kočky, Zářivá houba

POSÍLENÍ KRYTÍ – Bavlník tundrový, Bedla krvavá, Perla, Plástev medu, Šupiny vraždomilky, Šípkové srdce

POSÍLENÍ LEHKÉ ZBROJE – Jestřábí pera, Křídlo měsíční můry, Ocas kolčaváka, Plástev medu, Voština

POSÍLENÍ MANY – Bavlník tundrový, Ektoplazma, Hornička červená, Jazbajské hrozny, Soli zapomnění, Ssskapr, Šípkové srdce

POSÍLENÍ NIČENÍ
– Bludné obvazy, Ektoplazma, Rulík, Voština, Zářivá houba, Zářivý prach

POSÍLENÍ NOSNOSTI – Bludné obvazy, Jestřábí zobák, Prst obra, Trs plazivce, Šupinovka kostrbatá, Říční Betty

POSÍLENÍ OBNOVY
– Abeceánský ploutevník, Cyrodilský hřebenáček, Hromádka soli, Malá perla, Malé paroží

POSÍLENÍ OBOURUČNÍCH ZBRANÍ – Dračí jazyk, Muchomůrka červená, Trollí sádlo

POSÍLENÍ OČAROVÁNÍ – Křídlo modrého motýla, Pařát vranice, Sněhulka, Spriganská míza

POSÍLENÍ PLÍŽENÍ
– Abeceánský ploutevník, Hornička fialová, Jestřábí pera, Ledová Miriam, Lidské maso, Rozemletý mamutí kel, Voština

POSÍLENÍ PROMĚNY – Spriganská míza, Trnice, Říční Betty

POSÍLENÍ SMLOUVÁNI – Bavlník tundrový, Dračí jazyk, Motýlí křídlo, Pařát vranice

POSÍLENÍ STŘELCE – Elfí ucho, Jalovcové bobule, Pavoučí vajíčko, Psí kořen

POSÍLENÍ TEŽKÉ ZBROJE – Bílá čapka, Stonek bodláku, Zub šavlozubé kočky, Zuby ledového přízraku, Šupiny vraždomilky

POSÍLENÍ VYHÁČKOVÁNÍ ZÁMKŮ – Namiřina hniloba, Pavoučí vajíčko, Ucho falmera, Vejce drozda sosnového

POSÍLENÍ VYVOLÁVÁNÍ – Beritův popel, Hornička modrá, Křídlo modrého motýla, Ledové soli, Levandule, Pera vranice, Rozdrcené kosti

POSÍLENÍ VÝDRŽE – Levandule, Rozložité paroží, Tělo světlušky, Vajíčko chaura, Vajíčko vraždomilky, Česnek

POSÍLENÍ ZDRAVÍ – Hornička modrá, Medvědí drápy, Prst obra, Pšenice, Visící lišejník, Zářivá houba

REGENERACE MANY – Cukřík, Hromádka soli, Jazbajské hrozny, Mízový kořen, Ohnivá sůl, Trpasličí olej, Česnek

REGENERACE VÝDRŽE – Mora Tapinella, Muchomůrka červená, Včela, Šupinovka kostrbatá

REGENERACE ZDRAVÍ – Jalovcové bobule, Křídlo měsíční můry, Namiřina hniloba, Svijnožec severský, Upíří prach, Česnek

VYLÉČENÍ NEMOCI – Chitin z blátokraba, Jestřábí pera, Ohořelá kůže kolčaváka, Upíří prach

————– JEDY ————–

OCHROMENÍ – Lidské maso, Psí kořen, Tobolka močálové houby, Šípkové srdce, Ďáblova stolička

PŘETRVÁVAJÍCÍ FYZICKÉ ZRANĚNÍ – Mora Tapinella, Oranžová šipkatka, Vajíčko vraždomilky, Šupiny vraždomilky, Ďáblova stolička

PŘETRVÁVAJÍCÍ SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ MANY – Hornička fialová, Pařát vranice, Pšenice, Tobolka močálové houby, Tělo světlušky

PŘETRVÁVAJÍCÍ SNÍŽENÍ VÝDRŽE – Malé paroží, Motýlí křídlo, Rulík, Slepičí vejce

SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ MANY – Jarrinský kořen, Křídlo měsíční můry, Lidské srdce, Motýlí křídlo, Namiřina hniloba, Oko šavlozubé kočky, Pera vranice, Srdce deadry, Svijnožec severský, Vajíčko chaura, Visící lišejník, Zářivý prach

SNÍŽENÍ VÝDRŽE – Beritův popel, Cyrodilský hřebenáček, Jarrinský kořen, Křídlo modrého motýla, Nirnský kořen, Pavoučí vajíčko, Prst obra, Psí kořen, Puchýřnice, Rozdrcené kosti, Rudý nilský kořen, Vajíčko střízlíkovce

SNÍŽENÍ ZDRAVÍ
– Ektoplazma, Hornička červená, Jarrinský kořen, Lidské maso, Lidské srdce, Malé paroží, Nirnský kořen, Ocas kolčaváka, Rudý nilský kořen, Rulík, Smrtnička, Soli zapomnění, Trollí sádlo, Ucho falmera, Ďáblova stolička, Říční Betty

STRACH – Cyrodilský hřebenáček, Modrá šipkatka, Namiřina hniloba, Rozemletý mamutí kel, Sdrce deadry

UBÍRÁNÍ VÝDRŽE
– Beritův popel, Plástev medu, Rozdrcené kosti, Smrtnička, Stonek bodláku, Včela

ZBĚSILOST – Lidské srdce, Muchomůrka červená, Pera vranice, Puchýřnice, Trollí sádlo, Ucho falmera

ZNIČENÍ MANY – Bílá čapka, Hornička červená, Ledová Miriam, Levandule, Oranžová šipkatka, Trnice

ZNIČENÍ ZDRAVÍ – Cyrodilský hřebenáček, Obří lišejník, Ocas kolčaváka, Oko šavlozubé kočky, Okoun stříbřitý

ZPOMALENÍ – Hromádka soli, Rozložité paroží, Smrtnička, Říční Betty

ZPOMALENÍ DOPLŇOVÁNÍ MANY – Hornička modrá, Jarrinský kořen, křídlo modrého motýla, Lidské srdce, Medvědí drápy, Pavoučí vajíčko, Rulík, Slepičí vejce, Spriganská míza, Visící lišejník, Zářivý prach

ZPOMALENÍ REGENERACE VÝDRŽE – Jalovcové bobule, Ledová Miriam, Ocas kolčaváka, Okoun stříbřitý, Prst obra, Pšenice, Rozložité paroží, Srdce daedry, Ssskapr, Trs plazivce

ZRANITELNOST VŮČI BLESKŮM – Obří lišejník, Pera vranice, Soli zapomnění, Včela

ZRANITELNOST VŮČI JEDU – Abeceánský ploutevník, Bedla krvavá, Malé paroží, Obří lišejník, Smrtnička, Vajíčko chaura, Vejce drozda sosnového, Zub šavlozubé kočky

ZRANITELNOST VŮČI MAGII – Hromádka soli, Jazbajské hrozny, Mízový kořen, Trpasličí olej, Trs plazivce, Tělo světlušky, Vajíčko střízlíkovce, Šupinovka kostrbatá

ZRANITELNOST VŮČI MRAZU – Abeceánský ploutevník, Bílá čapka, Elfí ucho, Ohnivá sůl, Zuby ledového přízraku

ZRANITELNOST VŮČI OHNI – Bedla krvavá, Cukřík, Jalovcové bobule, Ledové soli, Rozemlétý mamutí kel, Zuby ledového přízraku

 

Komentáře

Nahoru