Elden Ring: LetMeSoloHer zabil největšího bosse ve hře

Elden Ring: LetMeSoloHer zabil největšího bosse ve hře

Téměř měsíc po svém debutu se LetMeSoloHer chystá zazářit v záři reflektorů. Maestro Elden Ring, který přichází ke konci Malenie prsty v nose, aby udělal laskavost svým spoluhráčům, se chystá dosáhnout symbolické hranice 1000 vyřazení.

Multiplayer hry Elden Ring je ve srovnání s většinou her poměrně skromný, přesto je tak elegantní, že hráč, který pomůže ostatním porazit nejtěžšího bosse hry, je komunitou zvěčněn a uctíván.

V souladu s hrami od společnosti From Software má i Elden Ring svůj podíl na obtížných konfrontacích. Někteří bossové jsou však komunitou považováni za náročnější než ostatní: to je případ Malenie. Ta má zejména útoky, které jí umožňují regenerovat zdraví, a pro mnohé se rychle stala noční můrou. Tehdy se objevil hrdina světla: hráč jménem LetMeSoloHer, oblečený do zavařovačky a spodního prádla, se rozhodl svým spoluhráčům pomoci. Je jimi přivolán a zabije bosse, aniž by dostal sebemenší zásah.

Iniciativu od té doby mnohokrát zopakoval, až se přiblížil k osudovému číslu 1000 eliminací. O tuto zprávu se podělil v příspěvku na Redditu. Při té příležitosti také pro něj oznámil speciální živé vysílání “Miquellova 1000. eliminace” na svém kanálu Youtube:

Ahoj všichni, téměř se blížím k 1000 vyřazení Malenie, které plánuji vysílat živě na svém kanálu Youtube. Doufám, že se tam s některými z vás uvidím! Vysílání proběhne tuto středu o půlnoci

Toto oznámení může mnoha hráčům umožnit vidět, konečně naživo, LetMeSoloHer. Pod svým redditovým jménem KleinTsuboiOW se stal takovou legendou, že si ho komunita zvěčnila mnoha způsoby. Modderům se jej například podařilo implementovat přímo do Elden Ring: je možné jej vyvolat pomocí válečného popela.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru