Tisková zpráva: Ekonomický software pro Vaše podnikání

Vybrat pro svou firmu vhodný ekonomický systém je bezpochyby náročný úkol. Na trhu existuje celá řada dodavatelů. Jak se však mezi nimi zorientovat a zvolit toho správného pro svůj obor podnikatelské činnosti? Pomoci mohou například kladné reference uživatelů.

Společnost KELOC CS, s.r.o. se zabývá vývojem ekonomického softwaru již od roku 1991. Za tuto dobu si ekonomický software této brněnské společnosti získal tisíce spokojených zákazníků z nejrůznějších odvětví podnikatelské činnosti.

Nejžádanějším produktem se stal ekonomický systém pro malé a středně velké firmy KelEXPRESS. Jedná se o modulární ekonomický systém, jehož jádro tvoří moderní technologie založená na databázovém MS SQL serveru Express Edition*, což je odlehčená verze SQL serveru, která je poskytována společností Microsoft zdarma. Tento moderní systém nabízí nejen vysokou rychlost při práci, ale i vysokou míru spolehlivosti a zabezpečení uložených dat. To vše za příznivou cenou, díky které je dostupný i pro začínající firmy.

PROČ PRÁVĚ KELEXPRESS?

• Systém vyniká bohatou funkcionalitou včetně množství nadstandardních funkcí, které Vám usnadní práci a ušetří čas.

• Je schopen se přizpůsobit Vašim požadavkům a růst s Vámi.

• Platíte jen to, co opravdu potřebujete (systém je volně konfigurovatelný jak podle počtu uživatelů jednotlivých modulů, tak i podle počtu zpracovávaných dokladů) – vynikající poměr cena/výkon.

• Kromě zpracování účetní agendy umožňuje systém také efektivní řízení skladů a objednávek, zpracování mzdové agendy včetně personalistiky, evidenci majetku a další.

Integrovaná oborová řešení – například autoservis, prodejna, e-shop, restaurace, hotel, řízení výroby.

• Díky výhodnému způsobu pořízení licence formou pravidelných plateb si systém můžete ověřit v praxi, aniž byste riskovali ztrátu peněz investovaných do nevhodně zvoleného informačního systému.

GARANCE

Po celou dobu poskytování licence je garantována bezchybná funkčnost systému a soulad s aktuálně platnou legislativou. Software i data jsou umístěna na Vašem serveru – nejedná se tedy o cloudové řešení. Po ukončení poskytování licence máte svá data i nadále k dispozici v režimu náhledu do jednotlivých modulů, pro kontrolu dokladů nebo tvorbu tiskových sestav.

Společnost KELOC CS, s.r.o. je dodavatelem kvalitního a spolehlivého ekonomického systému s dlouholetou tradicí. Důraz klade na osobní přístup a rychlé řešení požadavků svých zákazníků.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat společnost KELOC CS s.r.o., ochotně Vám poradí s nejlepším řešením pro Vaši firmu.

KONTAKT:

KELOC CS, s.r.o.

Křižíkova 70b, 612 00 Brno

telefon: 549 437 271

www.keloc-software.cz

obchod@keloc.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru