eJaculator: Lechtivý startup s virtuální realitou pro pány

S příchodem virtuální reality se nejeden spotřebitel zamyslel nad tím, kam tato technologie může zajít. Virtuální realita pravděpodobně žádné hranice nemá, což potvrzuje také lechtivý startup eJaculator.  

Na crowfundingovém portálu Indiegogo hledá podporu lechtivý startup, který během patnácti dnů vybral částku 48 000 dolarů (cca 1 200 000 Kč). Přístroj se skládá ze tří částí – masážního přístroje, headsetu, do kterého se vloží telefon, a malého ovladače. Zařízení spárujete s aplikací, smartphone vložíte do headsetu a můžete si užívat chvíle rozkoše.

virtualni realita

Lechtivá virtuální realita

Výrobce revolučního zařízení slibuje, že do konce následujícího roku knihovna videí bude obsahovat až 1 000 erotických videí. V současné době videa poskytují dvě známé společnosti v tomto segmentu.

Jaká je cena?

Pakliže zatoužíte po zařízení eJaculator, můžete ho ještě posledních 19 dní získat za 125 dolarů (cca 3 000 Kč). Headset s virtuální realitou bude k dostání během února 2016.

Zdroj / Foto: Indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru