Eero: WiFi systém, který vás zbaví špatného signálu a výpadků internetu

Výpadky sítě a špatný signál jsou stále prokletím snad každé domácnosti, ve které se používá internet. Tento problém se snažil vyřešit startup ze San Francisca, Eero. Jedná se o WiFi systém, který umožňuje snadné opravy tzv. mrtvých zón.

Startup Eero ze San Francisca je WiFi systém, který by měl domácnostem konečně vyřešit problémy se špatným signálem a výpadky internetu.

eero

Součástí balení produktu jsou hned 3 kusy Eero, které mají být rozmístěny po celém domě. První z nich je třeba zapojit do modemu, ostatní mají být zapojeny do zbylých částí bytu. Jednotlivé krabičky jsou napájeny z elektrické sítě, proto je velice jednoduché umístit je v jednotlivých místnostech. Každá krabička Eero dokáže měnit frekvence tak, jak je potřeba. Výsledkem je stabilní a rychlý internet po celém domě.

eeroII

Zdroj/foto: highsnobiety.com, eero.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru