Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: EDU Effective: Studium obchodního práva? Dnes stačí i 15 minut denně formou micro-learningu na dálku

EDU Effective: Studium obchodního práva? Dnes stačí i 15 minut denně formou micro-learningu na dálku

Nezisková organizace EDU Effective, z.s. nabízí nový online vzdělávací program Effective Master of Laws (LL.M.) in Business Law, program zaměřený především na obchodní právo.  Studovat lze ve formě micro-learningu, v 15minutových blocích. Školné za celé studium činí 13.459 Kč a je sníženo o 50 % jako pomoc studentům v době koronavirové krize.  

Nový studijní program, Effective Master of Laws (LL.M.) in Business Law, je zaměřený především na praxi obchodního práva, duševního vlastnictví, autorského práva, patentů
a ochranných známek, GDPR a ochrany údajů, ochrany osobních údajů v kontextu USA či kybernetické bezpečnosti. Program zahrnuje i moduly se základy managementu. Konkrétně vedení lidí, efektivní komunikace, osobní rozvoj, risk management, vyjednávání a řešení konfliktů. Celkem tedy 10 studijních modulů, díky kterým si studenti doplní a osvojí základní vědomosti a dovednosti, které jsou žádané u budoucích lídrů v odvětví právních služeb a managementu obecně.

Součástí obsahu programu jsou i tipy a zkušenosti o přístupech k řízení a pracovních stylech zástupců vedoucích pozic úspěšných firem. Studenti tak mohou například čerpat ze zkušeností od manažerů AirBnB, Microsoft, Adidas, Nike, IBM, Reddit, YouTube, LinkedIn, Uber, Levi´s, Trivia a další.

Výuka formou micro learningu

Stejně tak jako u prvního z nabízených programu, Effective MBA, i v tomto případě studium probíhá ve formě micro learningu. Tedy online, v rámci lekcí trvajících 15 minut denně s možností splnění více lekcí najednou či posunutí lekce na další dny. „Metoda vychází vstříc především dospělým studentům se zaměstnáním či rodinnými povinnostmi. Zároveň tak pomáhá vytvořit si cenný návyk – pravidelný čas pro svůj osobní rozvoj,“ vysvětluje Pavel Makovský, předseda správní rady EDU Effective, www.effectivemba.online. Studijní plán je koncipován na 10 měsíců, tedy na každý měsíc jeden studijní modul. Studenti ale dostávají 6 měsíců navíc jako časovou rezervu k úspěšnému ukončení studia. Program je určen pro minimálně absolventy středních škol s praxí a velkou výhodou je, že nemusí čekat na zahájení školního semestru, ale se studiem mohou začít kdykoli, stačí jim k tomu jen počítač. 

O EDU Effective:

EDU Effective je nezisková organizace založená v České republice a spolupracuje s mnoha partnery a dobrovolníky z celého světa. Cíl EDU Effective, z.s. je umožnění vzdělání studentům z celého světa bez ohledu na jejich finanční situaci a možnosti. Projekty Edu Effective, z.s. vychází z přesvědčení, že vzdělávání nemá být přístupné jen elitám a vyvoleným, ale všem, kteří se vzdělávat chtějí a mají k němu předpoklady.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru