Edgar: Nejznámější pes YouTubu

YouTubová scéna se neuvěřitelně rozrostla. Před deseti lety nikdo nevěděl, co se z tohoto projektu vyklube. Google ho koupil za směšnou miliardu dolarů a nyní?

Webový portál s neuvěřitelnou hodnotou. Celý YouTube je ve zkratce o tom, kdo bude lepší. Do takové té smetánky patří nejznámější (původem švédský) youtuber PewDiePie, který se svými 36,291,913 trhá celosvětové rekordy.

Avšak k tématu. PewDie velice rád ve svých videích používá své psy. Přičemž nejznámější (dle nás) je právě Edgar.

Psí celebrita

Mopsík s roztomilým výrazem se poprvé objevil v říjnu 2013 v jednom z Friday with PewDiePie. První video se jmenovala MA NEW DOGE. Získalo si úspěch. Není se čemu divit, vždyť stačí jeden pohled do těch roztomilých očí a už hned přemýšlíte, jestli si takového mazlíčka nepořídit také.

Hnedka další zmínka o novém psovi byla u Marzii na kanále. Jen dodám, že video se jmenovalo MEET EDGAR.

A takhle nějak to začalo… Do celého kolektivu psů poměrně rychle zapadl a nyní je mohou oba dva používat jako “zpestření jejich videí”. Přec jen, zvíře ve videu = více zhlédnutí. To je jednoduchá matematika.

PewDie končí, nastupuje Edgar

Sen malého psíka se zřejmě vyplnil. Zhruba před měsícem se totiž na hlavním kanále švédského Youtubera objevilo jedna a půl minutové video, ve kterém malý Edgar “přebírá” vládu nad celým YouTubem. Co víme, třeba z něj jednou bude nadějný YouTuber.

Chcete psa? Starejte se o něj!

Pes je prostě a jistě nejlepším přítelem člověka. Proto bychom se o ně měli jako jejich majitelé starat – tzn., venčit je, obstarávat jim granule pro psy a celkově je opečovávat. Za zmínku proto stojí internetový obchod PytelGranuli.cz, který je předním dovozcem kvalitních psích granulí od značek jako Bosch, Brit, Purina Pro Plan apod. Zde následně seženete veškerá psí krmiva (granule) o různým gramážích. Za zmínku stojí například Bosch Dog Active 15kg.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru