Dnes vyšlo 15 článků

Economia Zdeňka Bakaly přichází s firemním vzděláváním

V mediálním domě Economia, která patří pod křídla Zdeňka Bakaly, začal působit tým zvaný Economia Trainings. Poskytovat bude firemní vzdělávání, a to konkrétně školení, tréninky a vzdělávací programy sestavené přímo na míru firmám. Službu povede Denisa Kubová.

„Chceme připravit zaměstnance a firmy po všech stránkách. Provést je změnami, odborně i manažersky rozvíjet lidi, motivovat a restartovat je tak, aby pomohli své firmě růst a zůstali sami sebou,“ říká Denisa Kubová, vedoucí týmu firemního vzdělávání.

denisa-kubova

Zdroj: LinkedIn

Economia Trainings patří do divize speciálních projektů a obchodního rozvoje Petra Orálka. Mediální dům Economia tak bude organizovat nejen konference a content marketingové projekty, ale i firemní vzdělávání.

„Budeme hledat řešení, které konkrétní firmě bude nejlépe vyhovovat. Stejně tak se chceme soustředit na vývoj originálních programů čerpajících ze zkušeností mediálního domu. Nechceme jít cestou hotových, předem připravených produktů,“ plánuje Denisa Kubová.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru