ECHO GUN BOX: Úložný box na zbraň

Ryan Hyde se snažil vyřešit problém majitelů zbraní. Přál si, aby měli majitelé ke své zbrani vždy přístup. V současné době se totiž uchovávají v domácích trezorech, které jsou v jedné konkrétní místnosti domu. Dle Ryana zde chyběl bezpečný úložný box, který by byl součástí dekorace interiéru. Proto se rozhodl, že vytvoří ECHO GUN BOX a pomůže tak spoustě majitelům zbraní.

echo bun

biom

bluetooth

rfid

ECHO GUN BOX je bezpečným úložištěm pro vaši zbraň a je navržený tak, aby byl součástí interiéru. Díky Bluetooth, RFID a biometrickému ověření (konkrétně otisk prstu) existuje mnoho způsobů přístupů pro majitele ECHO BOXU. Navíc, pokud je box přesunut, spustí se alarm. Tento startup měl na Indiegogo velký úspěch a uživatelé na něj přispěli více než 205 tisíc dolarů, tedy přes 5 milionů korun. Samotný ECHO GUN BOX můžete pořídit již za 7500 Kč.

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru