Eataway, webová stránka pro všechny milovníky dobrého jídla

Milujete vaření a rádi byste se chtěli pochlubit někomu cizímu?  V tom případě určitě oceníte webovou stránku Eataway, která funguje na stejný způsob jako Airbnb. Na tuto webovou stránku se mohou zaregistrovat profesionální kuchaři, ale i úplní začátečníci, kteří chtějí poznat nové přátelé se stejnými zájmy a vyzkoušet něco nového k snědku.

Za tímto projektem stojí Mark Bradshaw, která pochází ze Zimbabwe, Marta Bradshaw z Krakowa a Will Abbott.

I přesto, že každá restaurace má své vlastní kouzlo, je na některých místech lepší ochutnat skutečné místní jídlo v domácím prostředí s někým, kdo vám dokáže předat své zkušenosti.

 „Velmi často jsem uvažovala nad tím, jaké by bylo skvělé během mých toulek po světě ochutnat místní jídlo s místními lidmi,“ říká spoluzakladatelka projektu, Marta Bradshaw.

Stačí se zaregistrovat a nabídnout konkrétní menu

Pokud vás tento projekt zaujal, tak neváhejte a zaregistrujte se jako kuchař. Poté co se zaregistrujete, nabídnete hostům konkrétní menu a datum a čas, kdy bude hostina probíhat. A aby toho nebylo málo, jako kuchaři si zvolite i cenu, za kterou budete jídlo nabízet! Tvůrci projektu nezapomněli ani na hodnocení a recenze.

Screenshot_1

Zdroj: Startitup

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru