Tisková zpráva: easyprinting.cz ve zcela novém kabátě

Nové stránky s nabídkami pro tisk letáků, pohlednic a vizitek

Se svým novým online nástrojem pro návrh tiskovin se internetová tiskárna www.easyprinting.cz zaměřuje zejména na malé firmy, rodiny i soukromé osoby. Hlavní důraz je kladen na vytváření jednoduchých online tiskovin, velký výběr návrhů a fotografií a dodávku profesionálně vytištěných produktů za nejnižší ceny a s nejkratšími dodacími lhůtami.

Severoamerická skupina Vistaprint se sídlem na Bermudách, která má roční obrat více než 1 miliardu dolarů, je v tomto oboru považována za globální jedničku na trhu. Přitahuje ale pozornost také díky svým zavádějícím, nevhodným a protikonkurenčním bezplatným nabídkám a neoprávněnými patentovými nároky. Mnoho zákazníků firmy Vistaprint se o své zkušenosti s touto společností dělí na různých portálech zaměřených na hodnocení zákazníků, jako jsou například Ciao nebo Dooyoo. Naproti tomu www.easyprinting.cz dosahuje úspěchu tím, že se zákazníky jedná poctivě a nabízí transparentní koncové ceny, včetně nákladů na doručení. Během procesu objednávání neúčtujeme žádné neočekávané příplatky nebo poplatky za využívání různých způsobů platby. U www.easyprinting.cz neexistují žádné klamavé nabídky zneuznané jedničky, skryté náklady či dodací termíny trvající několik týdnů.

www.easyprinting.cz ručí za maximální spokojenost zákazníků, a to zejména díky svému skvělému online nástroji pro návrh tiskovin, který nabízí bezpočet profesionálních šablon, rozsáhlý výběr fotografií v tiskové kvalitě a krátké dodací lhůty. www.easyprinting.cz tak není jen podstatně cenově výhodnější, ale také rychlejší než Vistaprint, jehož zákazníci musí čekat na svou objednávku až 21 kalendářních dnů, pokud si nechtějí zaplatit tučný příplatek za doručení.

www.easyprinting.cz se snaží zaujmout nízkými cenami a nabídkami na skutečně bezplatný tisk letáků, pohlednic a vizitek. Dokonce v těchto případech neúčtujeme ani náklady na doručení. Nemusíte mít žádné grafické znalosti ani si stahovat či instalovat jakýkoli software. Vše probíhá online, od návrhu až po objednání.

Projekt easyprint je součástí firmy unitedprint.com SE, jedné z největších evropských firem v oblasti online tiskáren. Nabízí zákazníkům, mimo jiné, tisk letáků, pohlednic, vizitek, hlavičkových papírů, plakátů a mnoha dalších tiskovin, a to vše v nejvyšší kvalitě, za nejlepší cenu a s nejkratšími dodacími lhůtami. Více než 700 zaměstnanců nepřetržitě pracuje s nejnovějšími tiskařskými technologiemi na ploše větší než 10 000 m2. Firma má pobočky ve 26 zemích světa, kterými jsou Rakousko, Belgie, Brazílie, Kanada, Čína, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Velká Británie a USA.

Kontakt

unitedprint.com SE

Maria Lehmann

Friedrich- List- Str. 3

01445 Radebeul, Německo

Telefon: +49 (0) 351 27 225 388

E-Mail: media@unitedprint.com

Web: https://www.unitedprint.com / https://www.easyprinting.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru