Dnes vyšlo 15 článků

E-shop s potravinami Kolonial.cz vám přiveze nákup za 4 hodiny od objednání

Internetový obchod s potravinami Kolonial.cz, který spadá pod křídla skupiny Mall Group, ještě před vánoční nákupní horečkou představuje možnost doručení zboží v den objednání. Tato služba, v rámci které vám bude doručen nákup za 4 hodiny od objednání, je dostupná pro zákazníky z Prahy a okolí. Internetový obchod chce zároveň zrychlit závoz do obsluhovaných regionů a posiluje počet velkých cenově výhodných balení.

Zákazníci si mohou objednat z 11 500 food i non-food produktů, přičemž objednávky dokončené do 12:00 hodin budou v Praze a jejím okolí doručovány od 16:00 hodin stejného dne. Současně se zrychlí dodávka odpoledních a večerních objednávek ve všech regionech, kam Kolonial.cz zaváží své zboží (Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Labem a Teplice).

kolonial_mapa_zavozu

Pokud si zákazník objedná nákup nad 1 000 korun, neplatí za závoz. U nižší sumy je závoz zpoplatněn částkou od 29 d o 49 korun (záleží na konkrétním čase a regionu).

„I přes výraznější zatížení vozů očekáváme zachování dochvilnosti příručích v konkrétním dvacetiminutovém termínu. Zcela přesně již dnes přijíždí v 95 % případů, ostatní pak mají pouze drobné zpoždění. To jsou hodnoty, které chceme minimálně udržet,“ říká Ondřej Tomeš, marketingový ředitel Kolonial.cz.

Změn se dočkal samotný internetový obchod, a to například přehlednější filtrování produktů, cenově výhodnější velká balení a zlevněné kombinace výrobků.

„Zásadním zkrácením dojezdových dob vycházíme vstříc všem zákazníkům. Zároveň se nám tímto způsobem daří efektivněji využívat vozový park a zvýšit tak jeho kapacitu, kterou pak můžeme klientům nabídnout,“ uvádí Petr Vyhnálek, šéf Kolonial.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře

Nahoru