Dnes vyšlo 15 článků

ShopRoku2015 levneELEKTRO.cz s obratem přes 1 miliardu korun pozastavuje činnost

Český internetový obchod levneELEKTRO.cz, který má pod svými křídly společnost Elektra PV s.r.o., pozastavuje ode dne 22. června 2016 svou činnost. O této skutečnosti informoval CEO českobudějovické firmy Petr Václav na sociální síti. Nicméně důvod na sociální síti neuvedl a podle jeho slov se objevily nepředvídatelné a závažné provozní okolnosti. Společnost, která se pyšní více než miliardovým ročním obratem, se v loňském roce stala nejoblíbenějším e-shopem v České republice v rámci soutěže ShopRoku2015.

Internetový obchod je vyřazený z provozu, přičemž webová stránka zobrazuje pouze stručné prohlášení s omluvou provozovatelů.

levneelektro

E-shop levneELEKTRO.cz pozastavuje svou činnost. Zdroj: Facebook

Vážení zákazníci, vážení partneři,

 

společnost Elektra PV s.r.o., provozovatel internetového obchodu levneELEKTRO.cz, je bohužel nucena oznámit, že z důvodu nepředvídaných a závažných provozních okolností, je nucena prozatím pozastavit svou činnost. Velmi se Vám omlouváme za tento stav, ke kterému nebylo přispěno vlastním přičiněním týmu LE.

 

Důvodem pro toto pozastavení je účast společnosti v obchodním řetězci firem, kterými byla podvedena, a za jejichž protiprávní jednání při (ne)odvodu DPH nese díky přenesené daňové povinnosti odpovědnost. Tento problém se s největší pravděpodobností dotýká, či dotkne i dalších subjektů na českém e-commerce a elektro retail trhu.

 

Společnost vyvíjí maximální úsilí k tomu, aby nedošlo k poškození zákazníků a obchodníků partnerů společnosti. Děkujeme Vám za přízeň projevenou v uplynulých letech či podporu v této nelehké situaci.

 

Za komplikaci ve Vašem osobním životě či podnikání se Vám ještě jednou upřímně omlouváme.

 

S pozdravem

 

Petr Václav

CEO

Internetový obchod, jehož centrální sklad sídlí v Českých Budějovicích, v loňském roce uspěl v rámci soutěže ShopRoku2015, kterou pořádá srovnávač Heuréka. V této soutěži levneELEKTRO.cz zvítězilo v kategorii elektro a obdrželo cenu popularity.

Společnost Elektra PV s.r.o., kterou Petr Václav starší založil v roce 1992, už od samotného počátku působí jako velkoobchod s elektrem. V roce 2000 se k Petru Václavu staršímu přidal ještě jeho stejnojmenný syn, který nyní firmu z větší části řídí. A v roce 2005 společnost otevřela internetový obchod levneELEKTRO.cz.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru