E.ON otevřel ultramoderní rychlonabíjecí stanici v České republice

Česká republika se dnem 24. června 2016 ocitla na mapě států z celého světa, ve kterých majitelé elektromobilů mohou využít moderní rychlonabíjecí stanice. A tímto se tuzemsko dostává o krok blíže k ekologickému a energeticky šetrnému prostředí. Stanici pro nabíjení elektromobilů, kterou má pod svými křídly významná společnost E.ON, se nachází nedaleko vjezdu na D1 nedaleko od Humpolce.

Slavnostního otevření se zúčastnil Richard Brabec, ministr životního prostředí, a Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina. Investorem a provozovatelem nabíjecí stanice, která patří k těm nejmodernějším ve střední Evropě, je společnost E.ON.

IMG-8489

Zdroj: ecoFuture

„Z pohledu majitelů elektromobilů se jedná o strategické místo, které umožní řidičům elektromobilů pohodlné cestování mezi Prahou a Brnem, ale i na spojnici sever-jih České republiky,“ dodal k výběru místa Vladimír Vácha, mluvčí společnosti E.ON.

IMG-8491

Zdroj: ecoFuture

Stanice disponuje pěti parkovacími místy a nabízí hned několik standardů pro nabíjení elektromobilů. Dokonce nechybí ani zásuvka pro nabíjení skútrů či elektrických bicyklů. Samozřejmostí je možnost nabít si notebook či mobilní telefon. Ultramoderní nabíjecí stanice bude v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

IMG-8980

Zdroj: ecoFuture

Zdroj: ecoFuture

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru