E.ON má nový web od Etnetery

Společnost Etnetera vyhrála výběrové řízení a ukazuje se, že si skupina E.ON vybrala správně. Nová podoba hlavního portálu www.eon.cz je završením první fáze spolupráce, jejímž cílem je konsolidace vybraných webových portálů skupiny E.ON.

„Společnost Etnetera byla jedním ze dvou finalistů výběrového řízení. Nakonec před technickými požadavky zvítězil proklientský přístup, vize vzájemné spolupráce v oblastech online marketingu, webové analytiky a velmi dobré reference společnosti Etnetera. Již první měsíce spolupráce ukazují, že jsme vybrali správně, a dosavadní aktivity předčily naše očekávání,“ uvedl Filip Joanidis, Head of ECM and Collaboration Solutions, ze společnosti EBS Czech Republic.

Společnost Etnetera web nasadila na vlastní platformu pro správu obsahu jNetPublish NG. Pomocí systému plánuje sjednotit online aktivity společnosti E.ON, systém bude napojen také na její IT infrastrukturu.

„Naše platforma nabízí možnost customizace pro konkrétního klienta a využití našeho know-how jakožto webového integrátora. Systém umíme přizpůsobit potřebám klienta až do nejmenších detailů, čímž zajišťujeme maximální efektivitu a zamezujeme chybovosti,“ popisuje Pavel Novák, obchodní ředitel společnosti Etnetera.

Nový web je přehlednější

Nový web je rozdělen do pěti hlavních kategorií podle cílového uživatele (od domácností po veřejnou správu). Díky tomu je všechno přehlednější a budou vám předkládány jen ty informace, které jsou pro vás důležité.

E.ON HP domacnosti_

Svému 1,2 milionu zákazníků, kterým dodává elektřinu, a 220 000 zákazníkům, které zásobuje zemním plynem, E.ON zpřehledněním webu určitě opět o trochu usnadnil život.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru