Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: E-commerce Berlin Expo 2016 se pomalu blíží, zúčastní se také české firmy

E-commerce Poland Trade Fair je organizován od roku 2011 a od té doby je největším setkáním e-commerce profesionálů v Evropě. Letos se bude tento veletrh konat 27. dubna 2016 v Berlíně. Vstup na tento veletrh bude pro registrované uživatele zcela zdarma. Takže pokud jste se ještě nezaregistrovali, je právě na čase. Registrace je dostupná na oficiálních stránkách této akce.  

E-commerce Berlin Expo se letos zúčastní přes 80 firem z Německa i ze zahraničí, které představují oblasti, jako je podpora prodeje, IT, právní a marketingová podpora, kurýrní služby, účetnictví a poradenství. Těšit se tak můžete například na německou společnost SOFORT, polskou společnost Dealavo a českou společnost MonkeyData a Audiotéka.

,,Cílem této akce je poskytnout ideální podmínky pro integraci mezinárodního e-commerce prostředí, identifikaci vhodných obchodních partnerů a výměnu zkušeností. Tato akce je určena pro zástupce internetových oddělení a firmy se zájmem o online prodej, které hledají řešení zvýšení prodeje,“ uvedl Marek Tomaszewski, ředitel.

foto1

Během E-commerce Berlín Expo budete moci:

  • naslouchat prezentacím od společností, které dobývají svět (Google, Castorama, Samsung)
  • vyměňovat si zkušenosti s ostatními majiteli e-shopů
  • hledat obchodní partnery ze zahraničí
  • učit se nejnovější řešení v oblasti online prodeje

,,Jsme si vědomi toho, že online prodej vyžaduje velmi dobře naplánované logistické procesy, kvalitní zákaznický servis a nutností je také udržet tempo online marketingu. Z tohoto důvodu se také koná e-commerce veletrh, který posluchačům nabídne více než 6 hodin praktických rad a tipů od předních postav z oblasti e-commerce,“ říká, Piotr Szczepaniak, ředitel.

chill_zone

Odpočívací zóna

Během veletrhu se dozvíte novinky z oblasti e-commerce

Během e-commerce Berlin Expo budou návštěvníci mluvit nejen s vystavovateli, ale také poslouchat věcné případové studie a prezentace. Těšit se tak můžete například na:

  • Mikea Sadowski, zakladatele a CEO společnosti Brand24
  • Martina Beme, zakladatele a CEO společnosti Audiotéka
  • Grega Blazewicze, zakladatele Sales Menago
  • Annu Lankauf ze společnosti Divante, Kamila Glenszczyk ze společnosti Google Ireland, Michala Russaka z Castoramy a plno dalších!

E-commerce Berlin Expo je zkrátka jedinou příležitostí, jak poznat nabídku profesionálů, kteří podporují e-commerce průmysl. Neváhejte a chopte se této nabídky včas!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru