E-book pro ženy: 5 největších omylů osobního rozvoje

Osobní rozvoj je v posledních několika letech velmi častým tématem. Na internetu se dá najít spousta webů, videí, workshopů či kurzů, které se vám s ním snaží radit. Na osobní rozvoj se může zaměřit prakticky kdokoliv a často to dělají lidé bez odborného vzdělání v této oblasti. Tím pádem ne všechny rady získané na internetu jsou vždy správné. Tento e-book zaměřený výhradně na ženy je však jiný. Stojí za ním odborníci a chtějí lidem vyvrátit mýty, které se běžně dozvídají na internetu.

Osobní rozvoj je sám o sobě dost širokým tématem. Co si vůbec pod tímto slovním spojením představit? Ve zkratce by se dalo říct, že jde o soubor činností, které vás přivedou ke šťastnému a naplněnému životu. Osobní rozvoj vám může pomoci cítit se lépe ve své kůži, najít si lepší práci a celkově své místo v životě. Někteří lidé ho nepotřebují, jiným dokáže převrátit život o 360°. Jen je třeba vědět, jak na to.

therapy_center

Ke spokojenému životu vedou různé cesty

E-book s radami profesionálů

E-book, o kterém tady mluvíme, si můžete stáhnout přímo na webu psychoterapie Praha. Když najedete na tyto stránky, otevře se vám v pravém spodním rohu vyskakovací okýnko s nabídkou e-booku zdarma. Stačí zadat svůj e-mail.

ebook

E-book stáhnete na stránkách pražského Therapy Center

Elektronická kniha navazuje na úspěšné přednášky s názvem „Největší omyly osobního rozvoje“, které se zaměřují na to, jak dobře vybírat seberozvojové aktivity, abychom za pár let neskončili u psychiatra. Právě odborníci na psychologii a psychiatrii tyto rady dávali dohromady.

Osobní rozvoj je jednou z oblastí, kterou se zabývají v pražském Therapy Center. Dále nabízí pomoc při uzavřenosti, obavách z mluvení před lidmi, nerozhodnosti, vstupem do nového zaměstnání, zmatkem v hlavě, problémech v rodině, depresivních myšlenkách atd. Co je ale nejdůležitější: zaměřují se výhradně na ženy a dívky! Ženy mají o něco odlišné myšlení a priority než muži a v Therapy Center tomu rozumí. Stejně tak tomu rozumí i zmiňovaný e-book, který je taktéž věnovaný ženám.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru