Dvojice vydělala milion dolarů na jedné WordPress šabloně

Dvojice vydělala milion dolarů na jedné WordPress šabloně

Těžká práce a trpělivost se vždycky vyplácí. Pokud jste v něčem dobří a soustředíte se na to, tak se úspěch dostaví. Důkazem je Pákistanec Muhhamad Haris, který společně s designérem Luke Beckem, vydělal na šabloně pro WordPress více než 1 milion dolarů.

Tato dvojice vytvořila šablonu pro redakční systém WordPress s názvem „Avada“. Prodávají ji na stránce Themeforest, která je jednou z největších stránek pro kupování (a prodávání) šablon pro webové stránky.

Prodej této šablony jim vydělal za rok více než 1 milion dolarů, takže v přepočtu kolem 20 milionů Kč. Měsíčně to tedy dělá více než 1,5 milionu korun. To už je jistě slušná výplata.

Wordpress šablona Avada

Takto vypadá design Avada

A proč je Avada tak úspěšná a je nejprodávanější šablonou na Themeforestu? Její autoři se o ni pravidelně starají, zdarma nabízí doživotní aktualizace a nabízí plnou podporu. Navíc už při jejím vývoji mysleli na moderní trendy.

Avada je tedy plně responzivní design založený na HTML5 a CSS3, podporuje videa z Youtube a Vimea, obsahuje plno různých posuvníků a plno dalších vychytávek.

Zdroj: liketopost.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru