Dveře se zamknou, když zapnete anonymní režim v prohlížeči

Sice si můžete zapnout anonymní režim v prohlížeči, aby se neukládala historie vyhledávání trapných věcí, ale stále vás ohrožuje nebezpečí v podobě nečekaných vetřelců.

Jak jistě víte, anonymní režim stejně úplně neskryje vaši aktivitu na internetu. Jeho účelem je pouze to, že se pak v historii prohlížeče nedají dohledat stránky, které jste otevřely. Například poskytovatel internetu ale stále vidí, na jaké weby jste přistupovali. Pokud vás to zajímá podrobněji, mrkněte na tento náš článek.

Tentokrát pro vás máme jednu užitečnou radu, která se pojí s anonymním režimem. Mike, generální ředitel Useless Duck Company, vynalezl zámek dveří, který se uzamkne pokaždé, když v prohlížeči zapnete anonymní režim.

zamek

K čemu to je?

Vsadíme se, že vás hned něco napadlo… Ale pozor! Mike tuhle vychytávku navrhl čistě pro milující manžele, kteří chtějí překvapit své manželky.   Mohou jim takhle objednat nějaký pěkný dárek, aniž by byli zpozorováni. Kdykoliv zapnou anonymní režim a začnou pátrat po dárku, dveře se zamknou a nikdo se jim nebude náhodou koukat přes rameno.

Mike je možná trochu šílený a vyrábí zbytečnosti… Podívejte se například na jeho automatický dávkovač toaletního papíru.

davkovac

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru