Dva dny používaný iPhone 6 explodovat při hovoru

V indickém městě Gurgaon explodoval dva dny starý iPhone 6. Kishan Yadav si koupil nový iPhone 6 přímo v autorizované prodejně. O dva dny později jel ve svém autě a měl zapnutý hlasitý odposlech. Všiml si však, že telefon jiskří. Jakmile ho chytil, zjistil, že je zařízení příliš horké. Aby nezničil interiér svého auta, vyhodil iPhone z okna a ten po dopadu na zem explodoval.

iphone-6-explode-2

Během hovoru iPhone 6 explodoval.

Yadav uvedl, že telefon zakoupil v oficiální prodejně. Jednalo se o model Space Gray s kapacitou 64GB.

 „Exploze telefonu mi mohla popálit obličej. Když jsem vyhodil telefon ven, hovor byl zapnutý a stav baterie byl kolem 70 %,“ uvedl Yadav.

Reklamaci mu neuznali

iphone-6-explode-1

Prodejna mu ale reklamaci neuznala.

Poté co telefon vychladl, Yadav ho vzal do obchodu, kde ho zakoupil. Pracovníci zákazníka odkázali na servisní středisko společnosti Apple. Reklamaci mu neuznali. To Yadava naštvalo natolik, že událost nahlásil na policii a se svým nepříjemným zážitkem se pochlubil v médiích.

V minulosti se již stalo, že iPhone explodoval. Ovšem jedná se o zanedbatelnou tisícinu procent těchto událostí, a tak můžete být naprosto v klidu.

Zdroj/Foto: Times of India

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru