Dům za cenu nájmu

Kousek silnice se u nás sice buduje dlouhé měsíce a s tunely je to obdobně, ale dokonce i v Česku ještě existuje pár poctivých firem, které konkurují těm zahraničním. Také jeden nový projekt staveb domů na klíč, na který se spolu podíváme, dosahuje světové úrovně.

To se tak dali dohromady manažer roku, stavbyvedoucí 80 rodinných domů současně, počítačové učebny ČVUT a pětihvězdičkového hotelu, zkušený bankovní ředitel, architekta excelující ve své pozici už čtvrt století a odbornice na úvěrové operace a vznikla firma nabízející dřevostavby a domy na klíč. A ne jen tak ledajaké.

13899-2

Tvoří nízkoenergetické domy, používají pravou pálenou nízkoenergetickou cihlu Porotherm, kvalitní izolační materiály a ppálenou střešní tašku Tondach s 33 letou zárukou. Ale není to jen o materiálu. Jako jediná firma v ČR vlastní kanadskou ceritifkovanou technologii domu na klíč SOLID WOOD CONSTRUCTION, mají několik kanadských a švýcarských certifikací (termoizolace, ohnivzdornost, zdravotní nezávadnost atd. – přehled všech je na webu).

Dům, který si může dovolit každý

Po aspoň malém vlastním domečku se zahradou touží většina lidí. Mnoho z nich se svého snu vzdá z důvodu nedostatku financí. Nevědí totiž, že mají možnost získat dům za měsíční cenu nájmu. Právě u firmy Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč můžete mít zděný dům nebo dřevostavbu na klíč  tzv. za cenu nájmu. Společnost vám přes vlastního odborníka, který působil v 7 bankách, zařídí hypoteční úvěr tak, aby vás měsíční splátka nestála více než tradiční český nájem.

13605-1-domy-na-klic

Ušetříte také na následném provozu nízkoenergetického domu. Díky použitým německým, britským, kanadským a švýcarským světově uznávaným technologiím jsou postavené domy kvalitní a přežijí vás i vaše děti. Pětiletá záruka platí na celý dům, desetiletou poskytují na konstrukci domu a 33 let na střechu a střešní systém. Navíc to máte celé úplně bez práce. V katalogu domů si vyberete takový, který se vám líbí, a budete platit jen 11 splátek ročně. Ke každému domu je poskytována kuchyň v hodnotě 100 000 Kč zdarma. Podobný projekt snad v Česku opravdu neexistuje.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru