Dům pro milovníky nadčasové architektury

Architektonické mistrovské dílo zvyšuje laťku v oblasti designu a technologie. Tento luxusní dům se nachází v klidném kaňonu na soukromé obytné ulici. Dům s nadstandardním řešením interiéru je vhodný obzvláště pro sběratele umění, kteří budou obdivovat zdejší galerii a řadu uměleckých stěn. Za 23 milionů dolarů můžete v luxusním domě v Beverly Hills bydlet i vy, protože je nyní k mání.

Obývací pokoj a jídelna jsou obklopeny podlahami až ke stropu. Nechybí posuvné dveře a výhled na 75 stop vyvýšený nekonečný bazén. Dominantou rodinného pokoje je 900 lahví vína a ohromující stěny. Jako třešničku na dortu tvoří posilovna, parní a suchá sauna, promítací sál, byt domovníka a hudební místo s kapacitou 80 lidí.

Zdroj: Hiltonhyland.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru