Tisková zpráva: Důkazy a tajné dokumenty o UFO již brzy na vašich obrazovkách

Nový seriál na televizním kanálu Viasat Explore zkoumá pozadí nejpozoruhodnějších případů pozorování a údajných setkání s UFO

Kanál Viasat Explore uvede v premiéře kanadský seriál s názvem UFO: Odhaleno, který se zabývá fenoménem neidentifikovaných létajících objektů (UFO), údajnými setkáními s mimozemskými bytostmi a také snahami takové události systematicky tajit před veřejností.

Po celém světě existují veřejnosti skrytá a přísně zabezpečená zařízení obsahující tisíce tajných spisů o pozorování UFO, setkání s mimozemšťany a o dalších podivných a nevysvětlitelných událostech. Tyto dokumenty, k nimž byl přístup po léta prakticky nemožný, obsahují očitá svědectví, podrobné výslechy, rozhovory, a také nikdy dříve nezveřejněné vysoce citlivé vojenské zprávy s podrobnostmi o zvláštních setkáních a kontroverzních událostech.

Na co se mohou diváci těšit v jednotlivých epizodách? Seriál nabídne například teorie, proč dochází k tolika pozorováním UFO okolo citlivých nukleárních zařízení, podložené vyšetřováním událostí v Rendleshamském lese a Národní laboratoři v Los Alamos. Dále vyvrací domněnky, že pozorovaná UFO trojúhelníkového tvaru jsou ve skutečnosti „neviditelné“ letouny typu stealth. Jak totiž vysvětlit, že byla spatřena před vznikem technologie stealth a dokonce i před vznikem letectví jako takového?

Jednou v noci v roce 1942 městem Los Angeles otřásl záhadný nálet. Co přes město přeletělo a dokázalo uniknout desítkám protileteckých baterií? Otázkou také je, proč jsou UFO tak často viděna nad nedalekou Edwardsovou vojenskou leteckou základnou. Pravděpodobně nejkontroverznějším případem týkajícím se UFO je událost v Roswellu, kde údajně havaroval mimozemský stroj. Co ukáží nové nálezy z místa katastrofy? A viděly stovky svědků skutečně havarované UFO jižně od Pittsburghu?

Další dvě epizody řeší otázku vzdušných setkání s UFO. Ohrožují neidentifikované létající objekty civilní letectví? Události, ke kterým došlo nad Aljaškou, Lamanšským průlivem a na jihozápadě USA leckoho zneklidňují, avšak mnohem více znepokojující je nepsaná dohoda o mlčení, fungující v leteckém průmyslu. S UFO se však setkávají i vojenští piloti – například nad Británií, USA, Iránem nebo Peru. Co se stane, když se UFO příliš přiblíží? Dostanou pokyn k palbě?

Seriál UFO: Odhaleno hledá odpovědi, které by málokterý člověk nechtěl znát. Zkoumá, jaké stopy a důkazy o návštěvnících z cizích světů lze v archivech nalézt. Kanál Viasat Explore televizním divákům nabídne „pravdu, která je někde tam venku“ každý páteční večer od 21. srpna do 25. září 2015, ve 21:00 hodin.

Pro více informací o televizním kanálu Viasat Explore navštivte profil na Facebooku s názvem Viasat Explore nebo webovou stránku www.viasatexplore.cz

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru