Důkaz lásky? Les ve tvaru srdce, který tvoří 6000 dubů

Důkaz lásky? Les ve tvaru srdce, který tvoří 6000 dubů

Jak dokázat lásku a poskytnout podívanou pro zbytek světa? Přesně tohle dokázal Winston Howes. Svoji manželku miloval tak moc, že pro ni vysázel dubový les. Největší překvapení nás čeká, pakliže se na lesík podíváme z výšky. Duby byly vysázeny do tvaru obrovského srdce. Díky tomuto činu z lásky si můžeme vychutnat pohled na ten nejoriginálnější listnatý les vůbec.

Tomuto nezvyklému úkazu předcházela nešťastná událost. V roce 1995 Winstonovi zemřela manželka Janette. Žili spolu krásných 33 let. Jejich manželství bylo harmonické a podle známých se nikdy nehádali. Našel jeden druhého a můžeme zde mluvit o osudové lásce. O to bolestivější bylo pak náhlé odloučení doprovázené smrtí Janet. Zemřela na srdeční zástavu, ve svých 50ti letech.

FullSizeRender 3

Nedaleko jejího domova vysázel 6000 dubů, na tom by nebylo nic šokujícího. Ovšem mýtinka uprostřed lesa je ve tvaru obrovského srdce, které je nejlépe vidět z výšky. Samozřejmě na sebe tento zázrak musel nechat čekat a jeho konečné poselství vyšlo až po 20 letech. Právě 20 let trvalo, než bubový les vyrostl do velikosti, kdy je vidět Winstonova vzpomínka na Janett. Obrovské dubové srdce má vidět Janett z nebe.

Kde se dubový les nachází?

Šest tisíc dubů Winston vysázel na 12ti akrech půdy nedaleko domu, kde Janett jako mladá bydlela. Magické místo se nachází ve Velké Británii, v městečku Wickwar, Gloucestershire. Nejlépe je symbol lásky vidět ze vzduchu, ale abyste nasáli atmosféru tohoto místa, nemusíte si nutně půjčovat soukromé letadlo. Dubovým lesem se můžete i projít a obdivovat ho z bezprostřední blízkosti.

FullSizeRender 2

Winston Howes tímto činem dokázal spostu věcí:
Důkaz lásky nemusí být vždy finančně náročný, jako například koupě prstenu s diamantem.
Láska a oddanost dvou lidí může trvat celý život a lze ji ukázat i dalším lidem.
Čin z lásky může být obdivován mnoha lidmi a dokonce může lichotit přírodní krajině a zárověň být pro přírodu prospěšným

Zdroj, text/foto: dailymail.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru