Důchodkyně našla díru v zákoně

Dagmar Krylová z Klubu labužnických pohodářů tvrdí, že zákaz kouření ani elektronická evidence tržeb se nás netýká. Hospodským poslední dny prakticky radí, jak se zákonům vyhnout.

zdroj: Pixabay.com

Městys, kde důchodkyně bydlí, se stal místem, kam se sjíždí hospodští z celé republiky poradit, jak se vyhnout zákazu kouření nebo elektronické evidenci tržeb a dalším nepříjemnostech způsobeným změnami v zákoně.

Čilá invalidní důchodkyně Dagmar tvrdí, že zná legální cestu, jak nové povinnost, která se majitelům hospod nepozdávají, obejít. Radí jim, že si mají vytvořit klub. Ona sama provozuje Klub labužnických pohodářů.

Konečná fáze je zákaz kouření, říká, že je to úplně likvidační.

Poslední týdny jí téměř nepřetržitě zvoní telefon a ona stále dokola radí, jak vše zařídit, kam vylepit oznámení o klubovně a na co si dát pozor.

Do klubu smí chodit jen členové a jejich doprovod. Cizím lidem není možné za peníze nic nabízet. To by podle ní znamenalo porušení zákona.

Štítky: ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru