Důchodce štěstěny. Srazil ho vlak, ale stálo ho to jenom botu!

Na železničním přejezdu Rájec-Jestřebí na Blanensku se stal malý zázrak. Sedmasedmesátiletý důchodce nedbal signalizace ani závor a přecházel přes koleje, když ho srazil vlak. Měl ale z pekla štěstí, protože místo života přišel pouze o levou botu!

I malé dítě ví, že na červenou se nechodí. Zvlášť, když ta červená svítí na signalizačním zařízení na železničním přejezdu. Přesto se 77letý důchodce rozhodl podniknout cestu skrze již spadlé závory. Přešel přes troje koleje, po těch čtvrtých už jel ale rychlík z České Třebové a důchodce,  posléze srazila tlaková vlna. Ta jej taky připravila o levou botu.

Muž se po incidentu sám zvedl a odšoural se mimo kolejiště. Ačkoli celému incidentu přihlíželi řidiči v autech, nikdo riskujícímu důchodci nepomohl. Muže, který se doslova podruhé narodil, nyní pravděpodobně čeká pokuta, protože celou nehodu zachytily bezpečnostní kamery.

 

zdroj: telegraph.co.uk /youtube.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru