Dubnová aktualizace Xbox One přinese vylepšení chatu

Xbox One se v dubnu dočká aktualizace, která přinese mimo jiné vylepšení chatu a achievementů. Dnes o tom informovala stránka Mayor Nelson.

Aktualizace bude rozdělena do dvou částí. Tu první dostanou již dnes k vyzkoušení členové programu Xbox Preview. Co se týče druhé části, její uvolnění je naplánováno na příští týden.

V rámci první části aktualizace bude přidána funkce, jež si dává za cíl usnadnit uživatelům řešení komplikací, které se mohou objevit při používání chatu. Nabídne mimo jiné možnost otestovat správné zapojení mikrofonu a upozorní vás ve chvíli, kdy dojde k problémům s připojením k síti.

Drobné změny čekají i achievementy. Upozornění, které vás informuje o jejich úspěšném splnění, by se nyní mělo zobrazovat po znatelně kratší dobu. V jeho rámci bude navíc nově zobrazen i popis právě splněného achievementu, takže budete přesně vědět, za co jste jej získali. Do přehledu achievementů bude navíc konečně přidán odkaz, díky kterému se pohodlně dostanete na stránku příslušné hry.

Vydání aktualizace je naplánováno již na začátek dubna a jak vidno, máme se na co těšit.

Zdroje: Polygon, Major Nelson

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru