Dubajská realitní společnost Emaar odstraní všechny pracovní tituly, upřednostní lidský talent a potenciál

Dubajská realitní společnost Emaar odstraní všechny pracovní tituly, upřednostní lidský talent a potenciál

Alabbar, zakladatel společnosti, uvedl, že nové vizitky vydané zaměstnancům jednoduše uvedou pouze jméno, nikoli titul. Svého titulu předsedy se vzdal také. 

Dubajský vývojář Emaar pozastavuje používání všech pracovních titulů v celé společnosti v rámci opatření zaměřených na „talent, nikoli na tituly“, uvedl zakladatel společnosti Mohamed Alabbar. V interní zprávě zaslané zaměstnancům společnosti, kterou viděl Gulf Business, Alabbar – který podepsal zprávu pouze svým jménem a vynechal titul předsedy – uvedl, že pandemie donutila společnost pozastavit se a přehodnotit svou obchodní strategii.

„Až dorazíte na konec tohoto e-mailu, všimnete si něčeho jiného. Nemám žádné pracovní místo. A od této chvíle ani vy, “napsal. „Nedávná pandemie nás přinutila pozastavit se a zamyslet se nad všemi aspekty našeho podnikání. Produkty, které vyrábíme, systémy, které používáme, lidi, které zaměstnáváme – a co je nejdůležitější, kulturu, kterou vytváříme. Výzvy, kterým nyní čelíme, budou větší než kdy jindy, a proto nyní chci, abychom se zaměřili na talent, nikoli na tituly. “ „Aby mohl Emaar pokračovat v úspěchu, je nezbytné, aby se každý z našich zaměstnanců cítil oprávněn přispívat,“ řekl. Dodal: „Emaar není sbírka talentovaných jednotlivců, ale tým skvělých sdružených talentů. Dnes oznamuji, jaká je nejmenší změna, která bude mít největší dopad na příští generace. “ Dubajský Emaar, jedna z největších realitních společností na světě, přijal odvážná opatření k řešení pandemie. Alabbar, který hovořil minulý měsíc po výročním shromáždění společnosti Emaar, uvedl, že společnost během krize vykázala „významnou odolnost“.

„My v Emaaru jsme přijali několik přísných opatření a postupů, které nám umožnily zajistit kontinuitu našeho podnikání. Jednalo se o snížení provozních nákladů, restrukturalizaci některých našich činností v souladu s naší budoucí vizí, která se točí kolem podpory zavádění digitálních systémů, s cílem udržet požadovanou úroveň likvidity hotovosti, “řekl Alabbar. „Usilovně pracujeme na dokončení všech našich projektů k dodání v původně stanovených časových rámcích. „Současné podmínky na trhu se pravděpodobně zlepší a my jsme optimističtí ohledně toho, kam nás podmínky v krátkodobém horizontu vezmou. Zároveň však musíme dohlížet na trhy, jednat s nimi velmi opatrně, abychom se vyhnuli nepříznivým situacím a byli dobře připraveni na budoucnost, “dodal.

 

Zdroj, foto: gulfbusiness.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru