Dnes vyšlo 15 článků

Dubai Fitness Challenge: 30 minut po dobu 30 dní

Dubai Fitness Challenge: 30 minut po dobu 30 dní

Zkus něco nového, překroč své limity, zlepši svoji fyzickou kondici, získej pocit uvolnění a stanov si nové cíle… Přesně tak zní úvodní slova fitness challenge, kterou pořádá Dubaj. Challenge je názvána 3OX3O. Co to znamená? Třicet minut pohybové aktivity po dobu třiceti dní. Pro účastníky výzvy jsou po celém městě naplánovány bezplatné fitness lekce a soutěže.

Do akce se zapojilo celkem osmnáct sponzorů pocházejících především z Dubaje. Challenge vznikla na popud dubajského korunního prince Sheikh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum. Cílem je udělat z Dubaje nejaktivnější město na zemi. Dubai Fitness Challege 3OX3O vypukne 20. října a potrvá až do 18. listopadu.

Snímek obrazovky 2017-10-08 v 21.29.25

Po celou dobu výzvy je v Dubaji připraven bohatý program, který bude zcela zdarma. V tomto případě není důležité vydělat peníze, ale prolomit rekord a ještě více zviditelnit nejluxusnější město. V neposlední řadě samozřejmě zdraví zúčastněných sportovců.

Snímek obrazovky 2017-10-08 v 21.30.05

Dubai Fitness Challenge má zřízený moderní web, na kterém můžete provést registraci a do výzvy se zapojit. Nechybí ani nejpoužívanější sociální sítě Facebook, Instagram a Twitter. Pro praktické účely je volně ke stažení mobilní aplikace, která informuje o každém plánovaném workshopu a motivuje k výkonu a výdrži. Fotky od účastníků Dubai Fitness Challenge naleznete pod hashtagem #Dubai30x30.

Snímek obrazovky 2017-10-08 v 21.28.25

Dubai Fitness Challenge v číslech

Sportovní aktivity povede celkem 49 organizací (fitka, sportoviště, rekreační centra). Výzva má oporu i ve vedení a státní správě. Na hladký průběh bude dohlížet samozřejmě policie, podporu poskytuje centrum vzdělávání, sportu apod. Veřejné složky jsou zastoupeny v počtu 7. Hlavních center dění bude 8. Sponzory akce je 18 dubajských firem.

Snímek obrazovky 2017-10-08 v 21.29.56

Podpora sportu a zdraví se v Dubaji neobjevuje poprve. V minulosti v Dubaji fungoval projekt, který nabízel jeden gram zlata za jeden shozený kilogram váhy. Tomu se říká motivace. Zatímco kouzlem naší motivace je to, že se konečně vejdete do těch kalhot, co vám už 3 roky leží ve skříni.

Zdroj, text/foto: dubaifitnesschallenge.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru