Dnes vyšlo 15 článků

Držkopády TVTwixx: Celá youtubová komunita se pouští do ostré kritiky

Vysoké ego nikdy nedělá dobré přátele, to se zřejmě opět potrvdilo u TVTwixx. Ti před několika hodinami vypustili na svůj oficiální kanál video, které jasně říká, že česká youtuberka a  bloggerka TeriBlitzen je zlatokopka. Vysloužili si tak kritiku ze všech stran a poměrně vysoké číslo disliků.

Dobře. Nyní si na chvíli možná zahrajeme na experty youtubové komunity, když budeme tvrdit, že toto je opravdu přes čáru! Určitě netřeba představovat TeriBlitzen. Pro řadu lidí inspirující bytost, která se stala nedílnou součástí české youtubové scény. Navíc, ukažte mi na jediného člověka, který již v tak útlém věku spolupracuje s módními magazíny a má celkem silnou základnu fanoušků. Právě do této osobnosti se dnes (mimochodem poměrně tvrdě) “obulo” video TVTwixx.

Po několika hodinách začala reagovat “česká a slovenská youtubová smetánka”. Tento výraz zní blbě, ale nemohu si ho odpustit. Z komentářů jasně plyne, že jejich chování je v tomto případě nepřípustné a je to jen hanění díla ostatních. Jak většina “lepších” youtuberů oznamuje, do soukromí ostatních nám nic není. A označit někoho jako zlatokopku není zrovna ten nejlepší nápad, jak si uměle na někom navýšit sledovanost. Ano, možná jejich video navštíví trojnásobek lidí, ale proč? Zajímá je ubohost autorů, kteří jsou schopni něco takového vůbec vypustit z pusy.

Nejsme tu však od toho, abychom soudili nebo nějak celou situaci zbytečně nafukovali do obřích výšin. Proto jen ve zkratce – zde pár komentářů k jejich videu, které si již nyní vysloužilo více než 12 tisíc disliků (gratuluji, možná jste trhli rekord) a počet odběratelů TV Twixx se o něco málo snížil.

Komentář: Zdeněk Piškula - současný přítel Teri

Komentář: Zdeněk Piškula – současný přítel Teri

Screenshot 2015-03-04 19.33.53

Závěrem jen dodám, že video z taktických důvodů nesdílíme. Nejsme takové svině, které se chtějí přiživovat na slávě ostatních (i když to tak možná teď vypadá). Doporučuji také přečíst názor Kovyho z kanálu Gameball, který to vše poměrně pěkně vysvětluje!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru