Tisková zpráva: DryWired rozšiřuje ochrannou nanotechnologii do mnoha zemí

DryWired rozšiřuje ochrannou nanotechnologii do mnoha zemí

Technologická firma DryWired bude distribuovat patentovanou ochrannou nanotechnologii v Latinské Americe, na Středním Východě, v Africe, Indii a Rusku

– Bude otevřeno globální centrum pro nanotechnologie určené výrobcům přenosných (Hand-Held) elektronických přístrojů

DryWired, technologická firma se sídlem v Los Angeles a držitel licence k revoluční evropské ochranné nanotechnologii, představila tento týden na Veletrhu spotřební elektroniky (CES – Consumer Electronics Show) 2013 v Las Vegas (Nevada) svůj produkt. Jedná se o inovativní povlakovací technologii, která umožňuje nanášet netoxickou, neviditelnou a na dotyk nezjistitelnou ochranu nano vrstvu na prakticky libovolný povrch, který pak odolává vodě, korozi či baktériím.

(Fotografie: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130110/LA40401LOGO)

Technologie nano-povlakování firmy DryWired je chráněna 9 skupinami mezinárodních patentů, jejichž držitelem je evropská firma, která je poskytovatelem licence k těmto technologiím. Tyto patenty firma získala za posledních 20 let. Během tohoto období byla vyvinuta technologie nanášení ochranné nanovrstvy, která byla více než 16 let úspěšně testována a odzkoušena na všech typech výrobků a elektronických součástkách. Povlak, který odpuzuje vodu a olej se nanáší s pomocí ekologicky šetrného nízkotlakého procesu vakuového plazmatického nanášení. Nanesená vrstva je asi 1600 tenčí než lidský vlas. Nabízíme různé tloušťky povlaků a naše technologie je vhodná pro všechny, od výrobců a prodejců těch nejmenších mobilních telefonů až po výrobce největších elektronických celků. Ochrannou nanovrstvu s pomocí technologie firmy DryWired lze nanést kdykoli během výrobního procesu na jakékoli komponenty spotřební elektroniky aniž by došlo k omezení funkce plošných spojů a elektronických obvodů.

„Firma DryWired byla založena s jednoduchým záměrem: zlepšovat životy lidí ochranou elektrických spotřebičů, které jsou pro ně důležité,“ říká Felipe Pimiento, provozní ředitel firmy DryWired. „Jsme rádi, že můžeme firmu DryWired na veletrhu CES představit a těšíme se na to, až prostřednictvím našich povlakovacích center DryWired Coating Centers nabídneme tuto skvělou, prověřenou a vyzkoušenou technologii na zahraniční trhy. Naše centra nabídnou distributorům, výrobcům i prodejcům přenosných (Hand-Held) zařízení příležitost nanést ochrannou nanovrstvu na část svých produktů a nabídnout tak zákazníkům trvanlivější a odolnější výrobek.“

Firma DryWired získala licenci na technologii nano povlakování v 50 zemích světa, včetně Latinské Ameriky, Středního Východu, Afriky, Indie a Ruska. Firma DryWired se snaží v zemích kde má licenci, uzavřít strategická partnerství s prodejci, výrobci a distributory přenosných (Hand-Held) zařízení a technologií.

Další informace získáte na webových stránkách https://www.drywired.com nebo na e-mailové adrese info@drywired.com. Návštěvníci Veletrhu spotřební elektroniky (CES) 2013 nás mohou navštívit na stánku číslo 25733, v hale LVCC South Hall 2.

Kontakt pro tisk:

DryWired

Alexis Wallsh

alexis@drywired.com

310-684-3891

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru