Dnes vyšlo 15 článků

Dropbox vám chce pomoct s hledáním bytu

Dropbox vám chce pomoct s hledáním bytu

Stěhování do nového bytu nebo domu může být docela zábava. Aspoň vás to donutí vyhodit spoustu nepotřebných věcí, nový domov si vybavíte podle aktuálních trendů a poznáte novou čtvrť či úplně nové město. Nejtěžší je najít to místo, které by se mohlo stát vaším novým domovem. A právě s tím chce Dropbox svým uživatelům pomoct.

Nejde vám do hlavy, jak by vám při hledání bydlení mohlo usnadnit práci cloudové úložiště? Jde o to, že si na něj budete ukládat potřebné informace.

Dropbox to na svém blogu vidí tak, že si na hledání domova vytvoříte speciální složku a budete ji sdílet dál. Budou v ní podsložky pro každý byt nebo dům, který připadá v úvahu, a dovnitř budete sypat informace, které by mohly zajímat majitele vašeho potenciálního pronajímatele.

dropbox

Pak jednotlivé složky můžete pohodlně sdílet s pronajímatelem nebo agenturou. Dropbox dodává, že majitelé Pro účtů mohou také nastavit datum expirace složky. Jde ale především o to, že nebudete muset stále dokola ty samé informace posílat mailem. To se totiž velmi snadno stane, že zapomenete přidat přílohu, zapomenete odeslat jeden soubor nebo při reakci na třetí inzerát už ani nemůžete dohledat, kam jste si všechno uložili.

Práci ušetříte také potenciálním pronajímatelům. A když budete úspěšní, můžete nakonec všechny odkazy na své soubory zrušit a nikdo už nebude mít přístup k vašim informacím.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru