Dnes vyšlo 1 článků

Dropbox přidal automatický upload fotek z Androidu

Dropbox přidal automatický upload fotek z Androidu

Provozovatel populární služby webového úložiště Dropbox o víkendu zpřístupnil novou verzi své aplikace  pro operační systém Android, která podporuje automatický upload fotografií a videí vytvořených na mobilním zařízení.

Nová verze po prvním spuštění vyzve uživatele, aby nastavil novou funkci. Automatické nahrávání je možné nastavit buď jen přes Wifi nebo přes Wifi a mobilní sítě. Tuto funkci je samozřejmě možné vypnout. Při prvním nastavení je také možné zvolit, jestli se na úložiště mají nahrát i již uložené fotografie a videa nebo až nově vytvořené. Fotografie se nahrávají v plné velikosti.

Uživatelům využívajícím tuto novou funkci se automaticky zdarma zvětší úložná kapacita. Při prvním nahrání souboru se zvětší o 500 MB. Postupně při zaplňování tohoto přidaného prostoru zvětší Dropbox přidanou kapacitu až na 3 GB.

Zdroj: blog.dropbox.com

Štítky:

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru