Dnes vyšlo 15 článků

Dropbox nyní umožňuje kapacitu 1 TB

Dropbox nyní umožňuje kapacitu 1 TB

Služba Dropbox spustila koncem týdne novou verzi své služby pro firmy a pro týmy (Dropbox for teams). Tuto službu už Dropbox testoval minulý rok, kdy byla ve fázi beta. Kapacita se dělí mezi uživatele daného týmu. V jednom týmu může být v základní verzi maximálně 5 členů.

Základní verze s 1 TB úložným prostorem stojí až 795 dolarů ročně. Pro mnohé týmy to je poměrně velká částka, ale Dropbox má ohromnou výhodu v multiplatformnosti (Windows, Mac, Linux, iOS, Android …). Prostor není problém navýšit o 200 GB za cenu 125 dolarů ročně. V této ceně je kapacita 200 GB a také jeden uživatelský účet.

Služba začíná být postupně u nás velmi populární. K provozu stačí pouhý klient, který běží na pozadí a stále kontroluje adresář, který si sami nastavíte. Jakmile do něj nakopírujete jakýkoliv soubor, klient dostane signál a začne ihned nahrávat váš obsah na vzdálené servery, kde je stále k dispozici. Se vzdáleným úložištěm se pracuje stejně jako s klasickým adresářem. Klient si již vše zařídí sám.

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru